Ψυχαγωγία

"Με έλεγαν χοντρή, με έβαλαν να χάσω...15 κιλά για να παίξω στα Φιλαράκια"

Αποκαλύψεις μέσα από νέο βιβλίο με αφορμή την συμπλήρωση 25 χρόνων από το πρώτο επεισόδιο της σειράς. 

Να χάσει τουλάχιστον 15 κιλά ζητήθηκε από την Τζένιφερ Άνιστον πριν αναλάβει τον ρόλο της Ρέιτσελ Γκριν στη δημοφιλή τηλεοπτική σειρά «Τα φιλαράκια», έπειτα από όσα εκμυστηρεύτηκε από τον συγγραφέα του βιβλίου «Generation Friends: An Inside Look at the Show That Defined a Television Era», Σολ Αούστερλιτς.

«Πρέπει να χάσεις τουλάχιστον 15 κιλά εάν θέλεις να μείνεις στο Χόλιγουντ», είχε πει ο ατζέντης της, στην ηθοποιό. Το Λος Άντζελες ήταν πολύ δύσκολο μέρος για τους ηθοποιούς και ιδιαίτερα για τις γυναίκες. Είχε λίγα παραπάνω κιλά, όλοι, όμως, μπορούσαν να δουν ότι είναι όμορφη, αλλά σε μία εκπομπή... η κάμερα πρόσθετε άλλα δέκα κιλά»

Η Τζένιφερ μίλησε για το θέμα αυτό σε συνέντευξή της στο περιοδικό Rolling Stone. Παραδέχτηκε ότι δεν μπορούσε να σκεφτεί ότι ο ατζέντης της ήταν ειλικρινής μαζί της, όσον αφορά το βάρος της.

«Ο ατζέντης μου, μού το είχε πει ευθέως. Ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να κάνει ποτέ. Το αηδιαστικό με το Χόλιγουντ ήταν ότι δεν είχα κάνει πολλές δουλειές γιατί ήμουν χοντρή», είχε πει η ηθοποιός και παραδέχτηκε ότι η αλλαγή στις διατροφικές της συνήθειες ήταν μία σοφή απόφαση.

«Έτρωγα πάρα πολλά σάντουιτς με μαγιονέζα. Μαγιονέζα με άσπρο ψωμί, το πιο νόστιμο πράγμα στον κόσμο»

Επόμενο άρθρο

Ώρα για μπάλα! Αυτοί είναι οι πιο 4+1 πιο hot παίκτες του Champions League(ΦΩΤΟ)

Ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο sexy αγόρια των γηπέδων
20/09/2019 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αντελίνα απαντάει πρώτη φορά στα αρνητικά σχόλια για τα... κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζεται για την πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον Alpha Κύπρου
29/05/2020 - 09:52

Ποια Άνιστον; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του... Μπραντ Πιτ (ΦΩΤΟ)

Ήταν πρώην του Τομ Κρουζ και μια από τις πιο εντυπωσιακές δημοσιογράφους
26/05/2020 - 10:14

Η εντυπωσιακή αλλαγή του Άγγελου Μπράτη μετά την... "καραντίνα" (ΦΩΤΟ)

Φανερά αδυνατισμένος και πιο γοητευτικός με μούσια και γκρίζα μαλλιά
15/05/2020 - 17:37

Αγνώριστη η Adele! Με κορμοστασιά μοντέλου και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση(ΦΩΤΟ)

Η απίστευτη μεταμόρφωση μετά το διαζύγιο και το καλλίγραμμο σώμα που διατηρεί
06/05/2020 - 08:42

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε τα κιλά της και "έφταιξε" την...καραντίνα(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το βάρος της καλλίγραμμης σιλουέτας που "χαζεύουμε" στα social media
27/04/2020 - 08:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταγγελία ότι Διευθύντρια "ανέκρινε" μαθητή εάν η μητέρα του έχει κορωνοϊό

Kάλεσαν τον πατέρα για να παραλάβει το παιδί του από το σχολείο, ωστόσο αυτός αρνήθηκε

Καταγγέλουν γκέτο αλλοδαπών και αδιαφορία των Αρχων οι καταστηματάρχες του Μόλου

Πώς απαντά ο Δήμαρχος Λεμεσού ότι κάνει "τα παπάκια" παρά τις εκκλήσεις για αστυνόμευση
Ελλάδα

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ