Ψυχαγωγία

"Έχω ανάγκη υποστήριξης": Συγκινεί η Βάνα Μπάρμπα για τον θάνατο της αδερφής της

Συγκινεί η γνωστή ηθοποιός Βάνα Μπάρμπα, μιλώντας για πρώτη φορά στην εκπομπή «Το Πρωινό» και τη δημοσιογράφο Μαίρη Αρώνη, για τον χαμό της πολυαγαπημένης της αδελφής.

Η ίδια δήλωσε συγκεκριμένα 

«Ο καρκίνος είναι μία μάστιγα. Προσπαθώ να χαμογελάω αλλά εύκολο δεν είναι. Δεν μπορώ να είμαι ο εαυτός μου. Καμιά φορά οι άνθρωποι είμαστε αδύναμοι, δεν είμαι η Βάνα το αντράκι. Κάθε οικογένεια που έχει περάσει αυτή την αρρώστια, πιστεύω ότι είμαστε όλοι μια οικογένεια. Αυτή η ασθένεια είναι πλέον μια μάστιγα. Νομίζω ότι όλοι περνάμε δύσκολα, απλά εγώ δεν μπορώ πια να βοηθήσω, γιατί εγώ η ίδια έχω πια ανάγκη υποστήριξης.

λ΄λμ

Έχω αποφασίσει να μη δουλέψω, να μην κάνω τίποτα από τα σχέδια που είχα και θα είμαι μαζί με τη Φαίδρα που είναι στη Γ΄Λυκείου και προετοιμάζεται για Πανεπιστήμιο. Δεν θα άντεχα αν έφευγε αυτή τη χρονιά για σπουδές. Πιστεύω θα ένιωθα τελείως έρημη»

 

Επόμενο άρθρο

Οι βουτιές και η "απόδραση" για την μητέρας της Μπιγιονσέ στην...Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Η μητέρα της ποπ τραγουδίστριας ταξίδεψε στο νησί των ανέμων
20/09/2019 - 08:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θρήνος στην Ιταλία, νεκροί σε αεροπορικό δυστύχημα δύο Ιταλοί κολυμβητές

Τραγική είδηση από την Ιταλία για το θάνατο των δύο αθλητών
01/06/2020 - 10:04

Celebrities ανά το παγκόσμιο ζητούν δικαιοσύνη για τον θάνατο του Floyd (ΦΩΤΟ)

Τα οργισμένα μηνύματα που δημοσίευσαν μέσα από τα μέσα κοινωνική δικτύωσης
31/05/2020 - 16:10

Ένας χρόνος από τον θάνατο του Ζάρλα: Tο συγκινητικό μήνυμα της μαμάς του (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το κείμενο που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
31/05/2020 - 10:09

Το συγκινητικό "αντίο" της Ροντίκα Κάρογιαν στον πεθερό της (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε για πρώτη φορά και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
30/05/2020 - 11:32

"Την ημέρα που μου χαρίσατε τη ζωή, επέλεξες να φύγεις στην αιωνιότητα" (ΦΩΤΟ)

Βαρύ πένθος για τον Πρόεδρο της ΔΗΠΑ Μάριο Καρογιάν καθώς "έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας του
30/05/2020 - 10:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ζήτησαν νομική αρωγή ο Πρόεδρος Κινήματος και ο υπάλληλος του ξενοδοχείου

Αναβλήθηκε η εκδίκαση της υπόθεσης εξαπάτησης αστέγων ενώπιον του Κακουργιοδικείου

Τους "τσάκωσε" η ΥΚΑΝ με τρία κιλά κάνναβη στο αυτοκίνητο και φυτά στο σπίτι

Χειροπέδες σε 50χρονο και 48χρονο για υπόθεση καλλιέργειας και εμπορίας ναρκωτικών

Καραγιάννης: «Θα υπάρξουν ανακοινώσεις που θα ικανοποιήσουν πολύ κόσμο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Προεδρικό αύριο η Συμβουλευτική Επιστημονική Ομάδα , «κλειδώνουν» οι ημερομηνίες
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Ανεξέλεγκτη η κατάσταση στις ΗΠΑ: Δακρυγόνα στον Λευκό Οίκο, φυγαδεύτηκε ο Τραμπ

Η Μυστική Υπηρεσία μετέφερε τον Πρόεδρο σε υπόγειο καταφύγιο

Ξεπέρασαν το 1 εκατ. τα κρούσματα κορωνοϊού σε Λατινική Αμερική και Καραϊβική

Η Βραζιλία καταγράφει τον τέταρτο βαρύτερο απολογισμό θυμάτων της νόσου

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ