Ψυχαγωγία

Aποκάλυψη Χάρη Ρώμα: Έχει δέκα χρόνια σχέση και σκέφτεται το... γάμο

Στον καναπέ του Dot, μίλησε ο Χάρης Ρώμας, ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε την άγνωστη σχέση που έχει εδώ και δέκα χρόνια.

Ο δημοφιλής ηθοποιός και σεναριογράφος εκμυστηρεύτηκε στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, ότι σκέφτεται ακόμα και το ενδεχόμενο γάμου. 

Ο ίδιος δήλωσε:

"Είμαι ευτυχισμένος γιατί κατάφερα μέσα από τις λαίλαπες, τα χρόνια, τις φοβίες να αισθανθώ σίγουρος. Να αισθανθώ σίγουρος για αυτό που βρίσκεται δίπλα μου, να αισθανθώ σίγουρος για την αγάπη, να αισθανθώ σίγουρος για την δουλειά μου.

Η πραγματικότητα είναι πως πολύ λίγοι άνθρωποι στο διάβα της ζωής μας είναι αυτοί που μπορεί να γίνουν ο άνθρωπος της ζωής σου. Τις περισσότερες φορές δοκιμάζεις αλλά στην πορεία διαπιστώνεις ότι υπάρχουν μεγάλες αποστάσεις. Βεβαίως και απογοητεύτηκα από αυτό. Το είδα να συμβαίνει αλλά θεωρώ ότι όλα έγιναν για να φτάσω εκεί που έφτασα. Να έχω την τύχη, δηλαδή, να συναντήσω το κατάλληλο πρόσωπο.

Είμαστε δέκα χρόνια μαζί. Ακόμη και γάμο θα έκανα.. Θα έκανα, ναι, για πρακτικό λόγο. Δεν το έχω κάνει, έχω κάνει έναν άλλον γάμο που δεν ήταν να φτουρίσει”.

Επόμενο άρθρο

Μπόμπα - Τανιμανίδης: Καλοκαιρινή απόδραση στη Σίφνο μετά την καραντίνα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνουν τον ήλιο και τη θάλασσα στο μέρος όπου ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου
31/05/2020 - 16:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Λιάγκας αποκαλύπτεται για τα προσωπικά του και το "βέτο" με την Σκορδά

Η σχέση μετά το χωρισμό με την παρουσιάστρια και αν είναι σε σχέση
30/01/2020 - 09:38

Άγγελος Μπράτης: "Είμαι gay! Ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική του ζωή"

Η αποκάλυψη για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις και όσα ανέφερε για το bullying που βίωσε
25/01/2020 - 14:19

Δημήτρης Γκουτζαμάνης:Η δουλειά που έμεινε απλήρωτος και ο ιδανικός έρωτας(ΦΩΤΟ)

Οι οικονομικές δυσκολίες και απαντά αν έχει υπάρξει το..τρίτο πρόσωπο
16/12/2019 - 19:38

Έλλη Κοκκίνου: Η νέα σχέση, το ενδεχόμενο δεύτερου γάμου και τα...λάθη

Η τραγουδίστρια μίλησε για την προσωπική της ζωή
14/11/2019 - 13:54

Ναταλία Γερμανού: Έχω φερθεί πολύ άσχημα σε ανθρώπους.Με αχαριστία..."

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή η γνωστή παρουσιάστρια
09/11/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάτωση και αβεβαιότητα για την τέλεση γάμων και δεξιώσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι επαγγελματίες του κλάδου ελπίζουν στην αλλαγή της απόφασης για περιορισμούς

Εκδήλωση διαμαρτυρίας αύριο από τους καλλιτέχνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο περίμενε εδώ και μήνες για την καταβολή του σχετικού επιδόματος

"Κάνουν πάρτι σε επαύλεις και κανείς δεν μπορεί να τους ελέγξει" (ΒΙΝΤΕΟ)

Για "νέα μόδα" κάνει λόγο ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Ιδιοκτητών Κέντρων Αναψυχής
Ελλάδα

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων

Δένδιας: Η Τουρκία έχει ιστορικές ευθύνες για αυτό που συμβαίνει στη Λιβύη

"Η αυριανή πραγματικότητα στη Λιβύη προϋποθέτει την απομάκρυνση όλων των ξένων δυνάμεων"

ΒΙΝΤΕΟ: Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στη Χίο, οδηγίες για εκκένωση οικισμών

Το έργο των δυνάμεων πυρόσβεσης δυσχεραίνουν οι ισχυροί άνεμοι που πνέουν στην περιοχή
Διεθνή

"Δεν είναι δεσμευτική η απόφαση που λήφθηκε για την Αγία Σοφία" (BINTEO)

Το Συμβούλιο Επικράτειας φαίνεται να "ρίχνει το μπαλάκι" στον Ερντογάν

Τουρκία: Εντός 15 ημερών ανακοινώνεται η απόφαση για την Αγία Σοφία

Θα μετατραπεί σε τέμενος ή θα παραμείνει μουσείο;

Δολοφόνησαν 24 ανθρώπους σε κέντρο απεξάρτησης τοξικομανών στο Μεξικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους ανάγκασαν να πέσουν στο έδαφος και τους σκότωσαν

tv news

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Η Ηλέκτρα, φορτισμένη από τις αποκαλύψεις, ζητάει από τον Χρήστο να χωρίσουν...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ