Ψυχαγωγία

“Ο Μαυρίκιος παντρεύεται γιατί οι γονείς του μόνο έτσι θα του δώσουν… προίκα”

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου και η σύντροφός του Ιλάειρα, βρέθηκαν στο Πρωινό, και μίλησαν για τη σχέση τους. Οι δυο τους μίλησαν για τη γνωριμία, τη σχέση και την πρόταση γάμου.

Ιδιαίτερη ήταν η αναφορά που έκανε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου για τα σχόλια που έχει δεχτεί όλο αυτό τον καιρό. «Έχω διαβάσει διάφορα, όπως ότι μπορεί να είναι ψεύτικο όλο μέχρι και για οικογενειακά θέμα, για προίκες. Το μόνο πράγμα στη ζωή μου που ήταν ανεκπλήρωτο ήταν αυτό. Δεν έχω κάτι άλλο να ονειρεύομαι επαγγελματικά. Την υγεία μας να έχουμε.

Όλα αυτά που έχω διαβάσει είναι αστεία, όπως για παράδειγμα ότι οι γονείς μου τώρα που παντρευόμαστε θα μου δώσουν μία μεγάλη προίκα. Στην αρχή στενοχωρήθηκα, αλλά τώρα γελάω. Κατά καιρούς μου έχουν σύρει τα εξ’ αμάξης, έχω ακούσει διάφορα όλα αυτά τα χρόνια. Αποφάσισα για ακόμα μία φορά να είμαι ειλικρινής» τόνισε.

Στο τέλος της κουβέντας, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου σημείωσε: «Εγώ έχω μεγαλώσει και έχω κάνει όλη μου την πορεία δημόσια, ποτέ δεν κρύφτηκα και αν για ακόμα μια φορά μου δίνεται η ευκαιρία να ζήσω κάτι αληθινό με τον κόσμο παρέα, δεν με ενοχλούν ούτε τα σχόλια, ούτε αυτά που διαβάζω, ούτε αυτά που μπορεί να νομίζει ο καθένας».

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαυρίκιος Μαυρικίου – Ιλάειρα Ζήση: Μας έβαλαν μέσα στην πολυτελή έπαυλη τους!

Τα τέσσερα σαλόνια και το αγαπημένο μέρος του Μαυρίκιου
05/05/2022 - 17:48

Μαυρίκιος Μαυρικίου:"Δεν το πιστεύω ότι έχω γυναίκα-Κόντεψα να τα κάνω πάνω μου"

Ενθουσιασμένος και ερωτευμένος με την Ιλάειρα Ζήση δηλώνει ο θεατρικός παραγωγός.
13/04/2022 - 19:52

Η Ιλάειρα έγινε σχεδιάστρια μόδας και αυτά είναι τα ρούχα της (ΦΩΤΟ)

Με μοντέλο την… Βίκυ Κουλιανού - Δείτε τις δημιουργίες της
12/04/2022 - 16:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Αξιολόγησε την ακτινογραφία του παιδιού βιαστικά, επιπόλαια και λανθασμένα"

Ένοχος ο ένας από τους δύο κατηγορούμενους γιατρούς για τον θάνατο του 10χρονου Σταύρου

Ατυχείς και παραπλανητικές οι δηλώσεις του Υπουργού Γεωργίας, λένε οι τυροκόμοι

Αναφέρουν ότι θα παραθέσουν τα πραγματικά δεδομένα στη συνάντηση που θα συγκαλέσει ο ΠτΔ

Έγκυος Νιγηριανή κατήγγειλε ότι γυναίκα τη χτύπησε και την εξωθεί στην πορνεία

Υπόθεση-σοκ με "πρωταγωνίστες" διαμένοντες στο Κέντρο Φιλοξενίας Μεταναστών Πουρνάρα
Ελλάδα

Ανείπωτη τραγωδία: Βρέφος 10 μηνών "έσβησε" σε τροχαίο

Ψάχνουν τις συνθήκες του μοιραίου τροχαίου σε δρόμο της Ελασσόνας

Δολοφονία Τοπαλούδη: Ομόφωνα ένοχοι οι δύο κατηγορούμενοι

Στο άκουσμα της απόφασης, ο πατέρας της αδικοχαμένης φοιτήτριας ξέσπασε σε κλάματα

Θρίλερ σε πτήση: Άλλαξε πορεία λόγω τραυματισμού του πιλότου

Οι πρώτες πληροφορίες για την εκτροπή που προκάλεσε αναστάτωση στους επιβάτες
Διεθνή

Ισόβια στους δύο κατηγορούμενους για τον βιασμό και τη δολοφονία της Τοπαλούδη

Με χειροκροτήματα αντέδρασε το ακροατήριο, στην εκφώνηση της απόφασης

Επίθεση με μαχαίρι στη Νορβηγία, τουλάχιστον τέσσερις τραυματίες

Συνελήφθη ο ύποπτος, όπως ανακοίνωσε η αστυνομία

Έφτασε και στην Αυστραλία η ευλογιά των πιθήκων, καταγράφηκε το πρώτο κρούσμα

Πρόκειται για ταξιδιώτη που είχε επιστρέψει πρόσφατα από τη Βρετανία

tv news

Ο Αλέξης μεταφέρεται με κομμένες τις φλέβες στο νοσοκομείο...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η νέα ανατροπή στην υπόθεση της δολοφονίας του Στεφανή σαρώνει το χωριό...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα