"Πέραν από το περιτύλιγμα πρέπει να βλέπουμε και το εσωτερικό του κουτιού" υποστηρίζει ο Νίκος Τορναρίτης που επιχειρεί να μεταπηδήσει από τη Βουλή στην Δημαρχία Λευκωσίας. Το όραμα για την πρωτεύουσα του 2030, η οπτική και κυκλοφοριακή οχληρία, ο σχεδιασμός της Μακαρίου και το ανάθεμα της διχοτόμησης. Η φιλία του με τον Χαράλαμπο Προύντζο και συστράτευση με τον Ανδρέα Κωνσταντίνου.
Unorthodox Podcast: Τορναρίτης «φλερτάρει»... Λευκώσια
Πέμπτη, 15/2/2024 - 16:47
![UNORTHODOX PODCAST ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ](/sites/default/files/styles/media_image/public/2023-11/iakobos_0.jpg?h=43594a01&itok=ayskRJA0)