Υγεία

Γιώργος Θεοφάνους: Και όμως έχασε...17 κιλά με την πρωτότυπη δίαιτα της αμαρτίας

Εμφανώς αλλαγμένος και αδυνατισμένος είναι ο Γιώργος Θεοφάνους το τελευταίο διάστημα αφού έχει χάσει 17 κιλά σε λίγους μήνες (συγκεκριμένα από τον Μάρτιο).

Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης αποκάλυψε στην εκπομπή του "Μεσημέρι" λεπτομερώς την πρωτότυπη δίαιτα, η οποία αποκαλείται...δίαιτα της αμαρτίας.

«Εγώ δεν πιστεύω στις χημικές δίαιτες. Έκανα μία δίαιτα που την κάνει η μισή Κύπρος… και φίλε σε εμένα έπιασε. Ξεκινάς και μετράς αμαρτίες μέσα στη μέρα… Δεν κάνει να κάνεις πολλές αμαρτίες! Δικαιούσαι να κάνεις 15 αμαρτίες μέσα στη μέρα. Όχι μία πίτσα ή σουβλάκια… Για παράδειγμα ένα κουτάλι λάδι είναι σαν δύο αμαρτίες! Από το Μάρτη μήνα σε αυτό το κομμάτι είμαι αναμάρτητος!

.,μ

Έχω χάσει 17 κιλά από το Μάρτη. Χάνω ένα κιλό τη εβδομάδα! Έχω βιβλιαράκι με τις αμαρτίες, θα σου το στείλω. Το λάδι είναι πολύ βασικό. Τρώω πολλά πράγματα και δεν έχει ωράριο και ποσότητες» 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Θεοφάνους ποζάρει ξανά στην "αγκαλιά" της Δέσποινας Βανδή (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το στούντιο ηχογράφησης και το μήνυμα για τη συνεργασία τους
30/05/2020 - 10:04

Συγκινεί ο Γιώργος Θεοφάνους για το θάνατο της μητέρας του από καρκίνο

"Περάσαμε μαζί τα Χριστούγεννα και μετά μπήκε στο νοσοκομείο..."
26/05/2020 - 09:07

Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου σχολιάζει την κόντρα Θεοφάνους - Θεοδωρίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

"Η Νατάσσα έχει απόλυτο δικαίωμα να κάνει όσα lives θέλει"
28/04/2020 - 17:35

Η Νατάσσα Θεοδωρίδου απάντησε πρώτη φορά γιατί έκανε...unfollow τον Θεοφάνους

"Δεν έπρεπε να το κάνει..." - Η άτυχη στιγμή, το σχόλιο που την πείραξε και η απάντηση
15/04/2020 - 11:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνο εκ προμελέτης διερευνά η Αστυνομία για τα δύο πτώματα στην οδό Περικλέους

Στην ευρύτερη περιοχή του μοιραίου διαμερίσματος επικεντρώνονται οι έρευνες των ανακριτών

Χωρίς αποστάσεις μεταξύ των πελατών τρία εστιατόρια σε Λάρνακα και Αμμόχωστο

642 έλεγχοι της Αστυνομίας για εφαρμογή των διαταγμάτων τη νύχτα της Κυριακής

Ζήτησαν νομική αρωγή ο Πρόεδρος Κινήματος και ο υπάλληλος του ξενοδοχείου

Αναβλήθηκε η εκδίκαση της υπόθεσης εξαπάτησης αστέγων ενώπιον του Κακουργιοδικείου
Ελλάδα

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ