Ψυχαγωγία

"Tik Tokers" της Κύπρου κάντε στην άκρη ήρθε η... Χριστιάνα Αρτεμίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Eίναι ίσως η πιο αγαπημένη ηθοποιός της γενιάς της.

"Μεσουρανεί" στις καρδιές τηλεθεατών και ακροατών ενώ μπορεί με μια αξιοζήλευτη μαεστρία να ισορροπήσει ανάμεσα στην κωμωδία και το δράμα. Ο λόγος για την Χριστιάνα Αρτεμίου, την γραφή της οποίας απολαμβάνουμε μέσα από το "Κάρμα" του Alpha Κύπρου. 

Η ίδια μέσα από την "καραντίνα"... ξέθαψε έναν από τους πιο επιτυχημένους ρόλους της κυπριακής τηλεόρασης, την «Ρέα» την Ανώτερη Λειτουργό του κράτους. Και μετά τα live που έκανε μέσα από το Facebook και Instagram ήρθε η ώρα να εισβάλλει και στη νενανική πλατφόρμα "Tik toK" .

Πρόκειται για μια αγαπημένη ηθοποιό, η οποία συμμετείχε σε πολλές τηλεοπτικές σειρές και θεατρικές παραστάσεις.

Kαι το έκανε με δυο βίντεο κλέβοντας τις εντυπώσεις. Δείτε τις δυο σχετικές αναρτήσεις 

@c_artemiou

Έκανα το πρώτο μου Tik Tok challenge😂🤷🏼‍♀️##dimosiaypiresia ##rea ##christianaartemiou ##wipeitdownchallenge ##wipechallenge ##wipeitdown

♬ Wipe It Down - BMW KENNY
@c_artemiou

Τωρά να δούμε τι εν τούτο το Τικ Τοκ...🤷🏼‍♀️##rea ##dimosiaypiresia ##christianaartemiou ##new ##quarantinelife ##idontknow ##howthisworks ##😂😂😂

♬ original sound - c_artemiou
Επόμενο άρθρο

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου επιβεβαίωσε την "κόντρα" της με την Βίκυ Καγιά!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου μετά την παραδοχή του μοντέλου
23/05/2020 - 14:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τραμπ απαγόρευσε το "Τik Tok" σε 80 εκατομμύρια Αμερικανούς

Και εξηγεί τον λόγο που αναστατώνει τη νεολαία της χώρας του
02/08/2020 - 09:27

Χριστιάνα Αρτεμίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στο σώμα της και το...Taekwondo (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλή ηθοποιός μοιράστηκε μαζί μας εικόνες την ώρα της προπόνησης
22/07/2020 - 20:19

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Μας έδειξαν πόσο ωραία περνάνε τα πρωινά στο ραδιοφωνικό στούντιο
08/07/2020 - 15:32

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

Η Ρέα ξαναχτυπά! Η Αρτεμίου "εισβάλλει" στο TikTok ως Ανώτερη Λειτουργός(ΒΙΝΤΕΟ)

To ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο στη κουζίνα και η επιστροφή της αγαπημένης περσόνας
21/05/2020 - 08:38

H μαμά της Αρτεμίου "εισβάλει" στο διαδίκτυο με...χιουμοριστικά βίντεο (BINTEO)

Τι προτρέπει τις Κύπριες και ποια είναι η δική της συμβουλή;
03/04/2020 - 13:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ