Ψυχαγωγία

"Θα εγκαταλείψεις;”:Απίστευτο σκηνικό on air–Η Αριστοτέλους έκανε deal με τον...

Ετοιμασίες για τη νέα σεζόν για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" μετά το τέλος της εκπομπής της.

Λίγο πριν το τέλος πάντως, η Χριστιάνα πρωτοτύπησε για ακόμη μια φορά και ανανέωσε την συνεργασία της με συνεργάτη της on air...

Δείτε το απίστευτο σκηνικό και την ανανέωση μέσα από το ΗΕLLO!

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: "Δεν είμαι στα πολύ καλά μου αυτές τις ημέρες"

Βλέπω τα sites, δεν ξέρω που είμαι και τι κάνω»
04/07/2022 - 13:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους απάντησε στην πιο “σκληρή” φήμη που ακούστηκε για το... γάμο της

Η επί πληρωμή παρουσία του ποδοσφαιριστή στη ζωή της και η αποστομωτική απάντηση
14/07/2022 - 16:28

Η επιστροφή της Αριστοτέλους και των συνεργατών της στον Alpha με... μάσκες

Φωτογραφίες από την επάνοδο και τις προετοιμασίες
09/08/2020 - 12:47

Η συγκινητική ιστορία που δεν άντεξε στο άκουσμα η Αριστοτέλους (BINTEO)

Ο Γιώργος Τσαλίκης εξιστορεί την τραγική μάνα που βρήκε την οικογένεια της απανθρακωμένη
25/07/2018 - 23:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠΟΑΣΟ: Προς τη σωστή κατεύθυνση η εισαγωγή του Εθνικού Κατώτατου Μισθού

Τα θετικά της θέσπισης του κατώτατου μισθού σύμφωνα με την Ομοσπονδία

Εννέα πρόστιμα για παραβάσεις της νομοθεσίας για Ασφάλεια και Υγεία στην εργασία

Σε τι αφορούν τα πρόστιμα που εξέδωσε το Επαρχιακό Δικαστήριο Λευκωσίας εντός του 2022

Επιβεβαίωσε τον πνιγμό τις μικρής Χριστίνας η νεκροτομή

Ολοκληρώθηκε η νεκροτομή στη σορό του τρίχρονου κοριτσιού, συνεχίζονται οι έρευνες
Ελλάδα

Προφυλακιστέος ο 34χρονος πρώην παίκτης reality που «μπούκαρε» στο Εφετείο

O 34χρονος συνελήφθη μετά την «εισβολή» του το περασμένο Σάββατο στο γκαράζ του Εφετείου

Έφοδος στο Εφετείο: 1,5 εκατ. ευρώ και ναρκωτικά σε όχημα πρώην παίκτη reality

Σήμερα η απολογία του 33χρονου, δηλώνει μετανιωμένος

Στην Κάρυστο συνεχίζει τις διακοπές του ο Μπόρις Τζόνσον

Απολαμβάνει το ελληνικό καλοκαίρι εν μέσω αντιδράσεων στη Μεγάλη Βρετανία
Διεθνή

ΗΠΑ: Πραγματοποιούν τη δοκιμή διηπειρωτικού βαλλιστικού πυραύλου

Είχε καθυστερήσει προκειμένου να αποφευχθεί η κλιμάκωση των εντάσεων με το Πεκίνο

Σκηνές χάους στο Κομπάνι: Σφοδρή σύγκρουση Τούρκων με Κούρδους μαχητές (BINTEO)

Τουρκικά στρατεύματα και Κούρδοι μαχητές αντάλλαξαν σφοδρά πυρά στη συνοριακή πόλη Κομπάνι

Η Gazprom απειλεί με αύξηση κατά 60% των ευρωπαϊκών τιμών του φυσικού αερίου

Οι τιμές θα ξεπεράσουν τα 4.000 δολάρια ανά 1.000 κυβικά μέτρα

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/08/2022 - 17:00ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ