Ψυχαγωγία

"Θα εγκαταλείψεις;”:Απίστευτο σκηνικό on air–Η Αριστοτέλους έκανε deal με τον...

Ετοιμασίες για τη νέα σεζόν για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" μετά το τέλος της εκπομπής της.

Λίγο πριν το τέλος πάντως, η Χριστιάνα πρωτοτύπησε για ακόμη μια φορά και ανανέωσε την συνεργασία της με συνεργάτη της on air...

Δείτε το απίστευτο σκηνικό και την ανανέωση μέσα από το ΗΕLLO!

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: "Δεν είμαι στα πολύ καλά μου αυτές τις ημέρες"

Βλέπω τα sites, δεν ξέρω που είμαι και τι κάνω»
04/07/2022 - 13:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους απάντησε στην πιο “σκληρή” φήμη που ακούστηκε για το... γάμο της

Η επί πληρωμή παρουσία του ποδοσφαιριστή στη ζωή της και η αποστομωτική απάντηση
14/07/2022 - 16:28

Η επιστροφή της Αριστοτέλους και των συνεργατών της στον Alpha με... μάσκες

Φωτογραφίες από την επάνοδο και τις προετοιμασίες
09/08/2020 - 12:47

Η συγκινητική ιστορία που δεν άντεξε στο άκουσμα η Αριστοτέλους (BINTEO)

Ο Γιώργος Τσαλίκης εξιστορεί την τραγική μάνα που βρήκε την οικογένεια της απανθρακωμένη
25/07/2018 - 23:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό κράτηση ο 53χρονος οδηγός ταξί που παρέσυρε αστυνομικούς στη Λεμεσό

Φέρεται να οδηγούσε υπό την επήρεια ναρκωτικών, τι υποστήριξε στο Δικαστήριο

Έπεσαν οι υπογραφές για το νέο κτήριο του Τμήματος Κτηματολογίου και Χωρομετρίας

Οι εργασίες αναμένεται να αρχίσουν μέχρι τον Σεπτέμβριο

ΦΩΤΟ: Έχασε τη ζωή της η ποδηλάτρια που παρασύρθηκε από όχημα

Τραγική κατάληξη είχε το τροχαίο στη Λεμεσό
Ελλάδα

Ο «Κύπριος» Ντίλιαν πίσω από τις υποκλοπές στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο στόχαστρο και πάλι η Κύπρος, αυτή τη φορά για τις παρακολουθήσεις στην Ελλάδα

Ανοίγει για τις παρακολουθήσεις στις 22 Αυγούστου η ελληνική Βουλή

Η ελληνική Κυβέρνηση αποδέχθηκε το αίτημα Τσίπρα για επίσπευση της συζήτησης για το θέμα

Ανδρουλάκης: Να ανακοινωθεί άμεσα ο λόγος παρακολούθησής μου από την ΕΥΠ

Κλιμακώνεται η πολιτική αντιπαράθεση με φόντο την υπόθεση των παρακολουθήσεων στην Ελλάδα
Διεθνή

Εύθραυστη η κατάσταση στη Γάζα παρά τη συμφωνία για κατάπαυση του πυρός (ΒΙΝΤΕΟ)

44 νεκροί και 270 τραυματίες ο απολογισμός του αιματοκυλίσματος στη λωρίδα της Γάζας

Ρωσία, Ουκρανία, Τουρκία και ΟΗΕ συμφώνησαν διαδικασίες αποστολής σιτηρών

Τι προβλέπει η συμφωνία για την εξαγωγή ουκρανικών σιτηρών

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 09/08/2022 - 03:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ