Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει ο Μπραντ Πιτ:Ισχυρίζεται ότι πάσχει από προσωπαγνωσία-Δείτε τι είναι

Σε πρόσφατη συνέντευξη του στο περιοδικό GQ, ο Μπραντ Πιτ μίλησε για την πάθηση που πιστεύει ότι έχει και έκανε τους φανς του σε όλο τον κόσμο να ανησυχήσουν. Ο 58χρονος ηθοποιός πιστεύει ότι πάσχει από προσωπαγνωσία.

Δείτε τι είναι αυτή η πάθηση και τα συμπτώματα του Πιτ στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Brad Pitt: Εξηγεί γιατί φόρεσε φούστα στο κόκκινο χαλί

Ο διάσημος ηθοποιός είχε φωτογραφηθεί στο red carpet του ‘Bullet Train’ με μια καφέ φούστα
04/08/2022 - 08:43

Jolie – Pitt: Ξανά στα δικαστήρια αλλά όχι για τα παιδιά τους – Ιδού ο λόγος

Η δικαστική διαμάχη δεν έχει τέλος για το πρώην αγαπημένο ζευγάρι του Χόλιγουντ
08/07/2021 - 17:09

Η Angelina Jolie μιλά ανοιχτά για τον Brad Pitt και τη ζωή μετά το διαζύγιο

"Ήθελα τα παιδιά να είναι κοντά στον μπαμπά τους..."
22/04/2021 - 15:10

Πωλείται το πρώην σπίτι της Jennifer Aniston και του Brad Pitt (ΦΩΤΟ)

Το εσωτερικό της πολυτελούς έπαυλης, το υπέρογκο ποσό και η..."επανασύνδεση"
17/12/2019 - 14:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στη Λεμεσό για υπόθεση κατοχής παιδικής πορνογραφίας

Προηγήθηκε λήψη πληροφορίας στον Κλάδο Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος μέσω της EUROPOL

«Καμπάνα» σε 19χρονο για κατοχή αδασμολόγητου καπνού ναργιλέ

Οι Αρχές εντόπισαν τον καπνό μετά από έλεγχο στο όχημά του, επιβλήθηκε εξώδικο 1,200 ευρώ

Διευκρινίσεις ΟΚΥπΥ σε σχέση με τις αιτήσεις για θέσεις Νοσηλευτικών Λειτουργών

Δείτε ποιοι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επαναλάβουν τη διαδικασία υποβολής αίτησης
Ελλάδα

Ανδρουλάκης: Να ανακοινωθεί άμεσα ο λόγος παρακολούθησής μου από την ΕΥΠ

Κλιμακώνεται η πολιτική αντιπαράθεση με φόντο την υπόθεση των παρακολουθήσεων στην Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Συναγερμός στην Ελλάδα λόγω πυρκαγιάς στο Λογγίτσι Φθιώτιδας

Στη «μάχη» για την κατάσβεση της πυρκαγιάς 31 πυροσβέστες και πέντε αεροσκάφη

Μητσοτάκης για υπόθεση Ανδρουλάκη: "Ήταν λάθος, δεν το γνώριζα"

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός κατέθεσε τέσσερα πεδία αλλαγών στην ΕΥΠ που προτείνει η κυβέρνηση
Διεθνή

Η Κίνα πραγματοποίησε νέες στρατιωτικές ασκήσεις γύρω από την Ταϊβάν

Οργισμένο το Πεκίνο μετά την επίσκεψη Πελόζι στην Ταϊβάν

Η Πολωνία έδωσε καθεστώς προστασίας στους περισσότερους Ουκρανούς πρόσφυγες

Τι καταδεικνύουν τα στοιχεία της Eurostat για τον Ιούνιο

Ιταλία: Αρχίζει η εμβολιαστική καμπάνια για την ευλογιά των πιθήκων

Tο πρώτο κρούσμα στην Ιταλία καταγράφηκε στις 20 Μαΐου

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 08/08/2022 - 20:00ALPHA NEWS