Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η κόρη του Κασουλίδη: "Μετά από τρεις αποβολές...ήρθες εσύ" (ΦΩΤΟ)

Η Τζοάννα Κασουλίδου και ο Ανδρέας Ζακχαίος είναι γονείς, πριν ένα μήνα και έφεραν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί. Μετά την γέννηση της μονάκριβης τους κορούλας, η οικογενειακή τους ευτυχία έχει ολοκληρωθεί και οι τρεις πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.

Η κόρη του Ιωάννη Κασουλίδη δημοσίευσε μια πολύ συγκινητική ανάρτηση και αναφέρθηκε στις δύσκολες εξωσωματικές που πέρασε, τις αποβολές και την εγκυμοσύνη της.

Δείτε την σχετική ανάρτηση και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε:

Έχει περάσει κιόλας ένας μήνας που ήρθες και άλλαξες τα πάντα στη ζωή μας. Μας έκανες να πιστέψουμε στις προσευχές μας και στο «miracles do happen»! Ακύρωσες κάθε ίχνος μνήμης από τα πόσα είχαμε περάσει για να έρθεις κοντά μας. Τους 8 μήνες στο κρεβάτι με αιμοραγια, τον προβληματικό και αποκολλημενο πλακούντα, τη πρόωρη γεννα, τις αμέτρητες ενέσεις, τους τόσους εμετούς και ζαλάδες … και μια εγκυμοσύνη που κι εμείς δυσκολευτήκαμε πολύ να πιστέψουμε πως αυτό το ονειρο που ζούμε τώρα ειναι πραγματικότητα. Μετά από τρεις αποβολές, μετά από τρεις εξωσωματικές που δεν έπιασαν τόπο … εκεί που είπαμε φτάνει … ήρθες εσύ τοσο απροσμενα απο μονη σου … έκπληξη… και μας ξάφνιασες με την πόση δύναμη και πεισμα είχες να τα καταφερεις παρα τις τοσες δυσκολιες στη κυηση … για να σ’ έχουμε τώρα στην αγκαλιά μας. Δεν ξέρω ποσοι άγγελοι και πόσες προσευχές έχουν ακουστεί για να είσαι καλά και υγειης σημερα. Kαρδουλα μου! Αγαπη μου τεραστια, για σενα θα ξανανεβαινα το πιο δυσκολο βουνο ξανα και ξανα!

Επόμενο άρθρο

"Πρόβα νυφικού" για την Ελένη Χατζίδου με...αποκαλύψεις (ΦΩΤΟ)

Δείτε τί θα φορέσει και ποιον σχεδιαστή επέλεξε
25/02/2020 - 19:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

Το καρναβάλι πλησιάζει, ο Νεϊμάρ αποβλήθηκε (BINTEO)

Ο Βραζιλιάνος σούπερ σταρ «άναψε» και πάλι φωτιές με την κίνηση του
24/02/2020 - 11:03

Γυναίκα διαιτητής «πέταξε» εκτός γηπέδου οπαδό που την έβριζε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δε χαρίστηκε ούτε λεπτό στον οπαδό που την έβριζε η διαιτητής της αναμέτρησης
10/02/2020 - 16:52

Σάβια Ορφανίδου: Μου τηλεφωνούν γυναίκες και μου λένε "έχω γονατίσει" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυσκολίες που αντιμετωπίζουν τα μονήρη άτομα και οι αλλαγές που θέλει να πετύχει
07/02/2020 - 10:30

Ιωάννης Κασουλίδης: Έγινε παππούς - Η κόρη του απέκτησε το πρώτο της παιδί(ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία απ΄το μαιευτήριο, το όνομα που θα δώσουν και οι...πρώτες πληροφορίες
24/01/2020 - 15:43

Νικητής στην Κρήτη με Καμαρά ο Ολυμπιακός

Πήρε έστω και δύσκολα το τρίποντο της επιτυχίας η ομάδα του Πειραιά
22/01/2020 - 20:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όλες οι πληροφορίες για τα 29 νέα κρούσματα που ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Στα 494 τα συνολικά κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο - Τα δεδομένα των τελευταίων ημερών

Χορηγείται Avigan σε 20 ασθενείς με κορωνοϊό στην Κύπρο

Η Κύπρος ανάμεσα στις 20 χώρες που συμμετέχουν στην κλινική μελέτη της Ιαπωνίας

Ζευγάρι επαγγελματιών υγείας στην Πάφο κέρδισε τη μάχη με τον κορωνοϊό

Παραμένουν για άλλες 15 σε αυτοπεριορισμό και επιστρέφουν στα καθήκοντά τους
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Νέο αρνητικό ρεκόρ για το Ηνωμένο Βασίλειο με 854 νέους θανάτους

Οι νεκροί από τον Covid-19 ξεπερνούν πλέον τους 6.000

Η ανακοίνωση της Downing Street για την κατάσταση υγείας του Μπόρις Τζόνσον

Αναπνέει χωρίς μηχανική υποστήριξη και δεν έχει διαγνωσθεί με πνευμονία

Κύπριες φοιτήτριες στις ΗΠΑ: «Δεν είναι αυστηρά τα μέτρα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λένε για την καθημερινότητα αλλά και την κατάσταση που επικρατεί στα νοσηλευτήρια

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/04/2020 - 18:40ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ