Ψυχαγωγία

Snik: Έκανε unfollow την Ηλιάνα μετά τη συνέντευξή της

Αν και μετά το χωρισμό τους η Ηλιάνα και ο Snik διατηρούσαν φιλικές σχέσεις με τον φωτογραφικό φακό να τους αποθανατίζει ακόμη και σε κοινές διακοπές, μετά τη συνέντευξη της Ηλιάνας Παπαγεωργίου στη Φαίη Σκορδά, ο Snik την έκανε unfollow.

O γνωστός τράπερ φαίνεται να ενοχλήθηκε από τις δηλώσεις της Ηλιάνας όσον αφορά τη σχέση τους.

Θυμίζουν ότι η Ηλιάνα είχε δηλώσει τα εξής: «ότι υπάρχει μία εικόνα σε έναν άνθρωπο, δεν σημαίνει ότι υπάρχει το ίδιο μέσα και σε ένα σπίτι. Υπάρχει τεράστια διαφορά και απόκλιση. Επίσης, ο κάθε άνθρωπος έχει τα όριά του και τα βάζει από την αρχή. Εγώ είμαι άνθρωπος με όρια και είμαι άνθρωπος που έχει περάσει καλά στις επιλογές του, δεν έχω κανένα παράπονο, τώρα το τι συμβαίνει έξω από το σπίτι μου δεν το γνωρίζω και δεν με αφορά» και στη συνέχεια πρόσθεσε:

«Στενοχωριόμουν για κάποια πράγματα και κάποιες συμπεριφορές. Πολύ. Και δεν το καταλαβαίνω κιόλας, αλλά ελπίζω να περάσει αυτό και να είναι ίσως κάποιο πρόβλημα, κάποια στενοχώρια, κάποια δυσαρέσκεια, αλλά εγώ δεν είμαι ψυχολόγος και δεν θα λύσω τα προβλήματα όλου του κόσμου. Δόξα τω Θεό έχω τα δικά μου και είναι πάρα πολλά. Ας λύσω αυτά για αρχή».

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Πρώην συνεργάτης της αποκάλυψε παρασκήνιο του GNTM

Εξομολογήθηκε στον πρώην συνεργάτη της το παράπονο που είχε από κριτή του ριάλιτι μοντέλων
12/11/2022 - 16:56

Η Παπαγεωργίου αφήνει σαφείς αιχμές για το GNTM και την κάλυψη του bullying

Όσα αποκάλυψε η ίδια για πρώτη φορά και οι... σαφείς αιχμές!
24/10/2022 - 17:22

Ηλιάνα Παπαγεωργίου για SNIK: «Στενοχωριόμουν πολύ για κάποιες επιλογές»

Μίλησε ξεκάθαρα για το πώς βλέπει πλέον τη σχέση της με τον SNIK
14/09/2022 - 08:25

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Αφήνει αιχμές για παλιές συνεργασίες

Η παρουσιάστρια μίλησε για το νέο της επαγγελματικό βήμα
08/08/2022 - 18:02

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Έτσι γνώρισε τον σύντροφό της – Είχαν σχέση εξ αποστάσεως

Τι δήλωνε σεσυνέντευξή της η Ηλιάνα για τον σύντροφό της;
07/08/2022 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίθριος ο καιρός το Σαββατοκύριακο, «χαλάει» από Δευτέρα με βροχές και καταιγίδα

Αναλυτικά η πρόγνωση του Τμήματος Μετεωρολογίας μέχρι και την Τρίτη

Συναγερμός για στρεπτόκοκκο και κορωνοϊό, συγκαλεί σύσκεψη ο ΥΠΥΓ τη Δευτέρα

Σε εγρήγορση για τον έγκαιρο εντοπισμό ανάλογων περιστατικών στην Κύπρο

"Ιερός πόλεμος": Παραθέτουν το όραμα και τις θέσεις τους οι Ιεράρχες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο κόκκινο οι ρυθμοί της προεκλογικής εκστρατείας, εννέα μέρες πριν τις εκλογές
Ελλάδα

Συνελήφθη για διαφθορά η Καϊλή: Η εμπλοκή Κατάρ, οι συλλήψεις κι ο σύντροφός της

Μεγάλη υπόθεση διαφθοράς στο ευρωπαϊκό κοινοβούλιο ερευνούν οι Βελγικές Αρχές

Το ΠΑΣΟΚ διέγραψε την Καϊλή: Διερευνάται η εμπλοκή της στην υπόθεση Κατάρ

Σύμφωνα με δημοσίευμα, έγινε και έρευνα στο σπίτι της ευρωβουλευτή του ΠΑΣΟΚ
Διεθνή

Εύα Καϊλή: Οι δηλώσεις για το Κατάρ που έφεραν το "άδειασμα" Ανδρουλάκη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάποιοι εδώ κάνουν μπούλινγκ, κατηγορούν όσους τους μιλάνε ή εμπλέκονται για διαφθορά"

Πούτιν: Ανοιχτός για συμφωνία λήξης του πολέμου,άφησε αιχμές για Γερμανία-Γαλλία

Νέα προειδοποίηση για τα πυρηνικά, ενώ συνεχίζει τις επαφές για πώληση φυσικού αερίου

Σκάνδαλο διαφθοράς στο Ευρωκοινοβούλιο: Ο ρόλος του Κατάρ και της Ιταλίας

Έφοδοι, κατασχέσεις και χειροπέδες σε τέσσερα πρόσωπα

tv news

Η Αθηνά βλέπει μπροστά της τον εισαγγελέα και ξαναζεί τις μαύρες μέρες της δίκης

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις συγκλονιστικές εξελίξεις, και επεισόδια!
Alpha TV Κύπρου

O Παύλος διψασμένος για εκδίκηση, πάει στο αρχοντικό των Σταματάκηδων...

Εκεί, όμως, γίνεται μάρτυρας μιας μεγάλης απειλής! «Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 10/12/2022 - 13:00FISHY