Ψυχαγωγία

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Ξεχωριστή μέρα ήταν η χθεσινή για τον Σταύρο Κωνσταντίνου και την σύντροφό του, Έλενα Ανδρέου, αφού αποφάσισαν να ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου σε στενό οικογενειακό κύκλο.

Μετά την γνωστοποίηση του ευχάριστου γεγονότος, μέσα από φωτογραφίες που ανάρτησαν οι καλεσμένοι, ο τραγουδιστής έκανε την πρώτη του ανάρτηση λίγες ώρες μετά το γλέντι που ακολούθησε σε ψαροταβέρνα της Λευκωσίας.

Ο ίδιος δημοσίευσε μια τρυφερή φωτογραφία με την σχεδιάστρια μόδας μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, όπου δίνουν το πρώτο φιλί ως ανδρόγυνο. Μάλιστα, στη λεζάντα δεν δίστασε να κάνει μια άκρως ερωτική δημόσια εξομολόγηση στη σύζυγό του, δείχνοντας πόσο ερωτευμένος και ευτυχισμένος είναι!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
14/08/2020 - 17:12

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ