Ψυχαγωγία

"Πόλεμος" στην Έλενα Χριστοπούλου: Το βίντεο που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων

Ένα βίντεο που ανάρτησε η Έλενα Χριστοπούλου που έγινε ευρέως γνωστή από τη συμμετοχή της στο GNTM, έγινε αφορμή για να ξεσπάσει θύελλα αντιδράσεων. Συγκεκριμένα, ανάρτησε ένα βίντεο στο οποίο ένα μικρό κοριτσάκι, φοράει τα τακούνια της μητέρας του και προσπαθεί να περπατήσει ενώ στη λεζάντα έγραψε: 

«Ειναι από τις περιπτώσεις που γελάω και γελάω και ξαναγελάω»

 

Ωστόσο, πολλοί ήταν οι διαδικτυακοί της φίλοι που δεν το θεώρησαν αστείο καθώς η εικόνα του παιδιού που πηγαίνει πέρα-δώθε με κίνδυνο να πέσει και να χτυπήσει προκάλεσε αντιδράσεις. 

Δείτε μερικά από τα σχόλια που έγιναν στην ανάρτηση της:

-Κατεβάστε το . Μπορεί να τραυματιστεί ανεπανόρθωτα για μια ζωή ! Αφήστε τα παιδάκια ήσυχα ! Να αποφασίσουν αυτά πότε θα βάλουν τακούνια και γελάστε με τα ....χαλια σας

-Προφανώς είστε στον κόσμο σας!!! Προφανώς δεν προβληματιστηκατε όταν το ανεβάσατε!!! Αντί να επιπληξετε τη Φιλη σας την οποία Φιλη σας που σας το έστειλε κσι γελάει σαν χαζοχαρούμενη το ανεβάζετε κιόλας... καμμένη και εσείς καμένη και η Φιλη σας καμμένη και η Ηλιαννα που έκανε λαικ σε αυτή την αηδία!!! Ντροπή σας!!!

- Κρίμα να ταλαιπωρείται το παιδί για να χασκογελατε εσείς

Μετά από τα αρνητικά σχόλια που προκάλεσε η συγκεκριμένη ανάρτηση, η Έλενα Χριστοπούλου απάντησε:

s

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σηκωμένος αντίχειρας και τα πλατιά χαμόγελα στη φωτογραφία με το ορφανό βρέφος

Αντιδράσεις μετά την επίσκεψη τους σε βρέφος που έμεινε ορφανό στην επίθεση στο Ελ Πάσο
10/08/2019 - 10:55

Έντονες αντιδράσεις για την αύξηση του εταιρικού φόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος θα χάσει το ανταγωνιστικό της πλεονέκτημα δηλώνει η ΟΕΒ
06/08/2019 - 21:20

Αντιδράσεις στα κατεχόμενα για τα 548 ευρώ του κατώτατου μισθού

"Κανείς δεν μπορεί να ζήσει με αυτό το ποσό" σχολιάζει η Αφρίκα
03/08/2019 - 19:31

Αβέρωφ για εκποιήσεις: "Πέτε μας ότι θέλετε, δώστε μας που πάνω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες αντιδράσεις των κομμάτων μετά το "πράσινο φως" στην αναπομπή του ΠτΔ
02/08/2019 - 20:28

Η Βόρεια Κορέα εκτόξευσε βαλλιστικούς πυραύλους νέου τύπου

Για παραβίαση αποφάσεων του ΣΑ του ΟΗΕ κάνει λόγο το ΥΠΑΜ της Ιαπωνίας
31/07/2019 - 07:16

Β. Κορέα: Εκτόξευσε δύο πυραύλους στη θάλασσα της Ιαπωνίας

Αντέδρασαν Νότια Κορέα και Ιαπωνία κάνοντας λόγο για βαλλιστικούς πυραύλους
25/07/2019 - 07:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού

Μέχρι την οικία του 44χρονου που χάθηκε στη θάλασσα οι έρευνες των Αρχών (ΦΩΤΟ)

"Χτενίζουν" θάλασσα και στεριά για να εντοπίσουν τα ίχνη του αγνοούμενου άνδρα

Φέρνουν το φάρμακο για τον μικρό Αντώνη στην Κύπρο από το εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Χαρά εκφράζει ο ΠτΔ για την κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού από το κράτος
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ