Ψυχαγωγία

"Πόλεμος" στην Έλενα Χριστοπούλου: Το βίντεο που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων

Ένα βίντεο που ανάρτησε η Έλενα Χριστοπούλου που έγινε ευρέως γνωστή από τη συμμετοχή της στο GNTM, έγινε αφορμή για να ξεσπάσει θύελλα αντιδράσεων. Συγκεκριμένα, ανάρτησε ένα βίντεο στο οποίο ένα μικρό κοριτσάκι, φοράει τα τακούνια της μητέρας του και προσπαθεί να περπατήσει ενώ στη λεζάντα έγραψε: 

«Ειναι από τις περιπτώσεις που γελάω και γελάω και ξαναγελάω»

 

Ωστόσο, πολλοί ήταν οι διαδικτυακοί της φίλοι που δεν το θεώρησαν αστείο καθώς η εικόνα του παιδιού που πηγαίνει πέρα-δώθε με κίνδυνο να πέσει και να χτυπήσει προκάλεσε αντιδράσεις. 

Δείτε μερικά από τα σχόλια που έγιναν στην ανάρτηση της:

-Κατεβάστε το . Μπορεί να τραυματιστεί ανεπανόρθωτα για μια ζωή ! Αφήστε τα παιδάκια ήσυχα ! Να αποφασίσουν αυτά πότε θα βάλουν τακούνια και γελάστε με τα ....χαλια σας

-Προφανώς είστε στον κόσμο σας!!! Προφανώς δεν προβληματιστηκατε όταν το ανεβάσατε!!! Αντί να επιπληξετε τη Φιλη σας την οποία Φιλη σας που σας το έστειλε κσι γελάει σαν χαζοχαρούμενη το ανεβάζετε κιόλας... καμμένη και εσείς καμένη και η Φιλη σας καμμένη και η Ηλιαννα που έκανε λαικ σε αυτή την αηδία!!! Ντροπή σας!!!

- Κρίμα να ταλαιπωρείται το παιδί για να χασκογελατε εσείς

Μετά από τα αρνητικά σχόλια που προκάλεσε η συγκεκριμένη ανάρτηση, η Έλενα Χριστοπούλου απάντησε:

s

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γαλλία: Για δεύτερη μέρα χιλιάδες απεργοί στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Ο Εμανουέλ Μακρόν αντιμέτωπος με τη μεγαλύτερη απεργία κατά τη διάρκεια της θητείας του
06/12/2019 - 17:22

Περνούν στην αντεπίθεση με γνωματεύσεις για τους νέους Δήμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταγγέλλουν αντισυνταγματικότητα και παραμένουν στη θέση τους για δημοψηφίσματα
05/12/2019 - 11:23

«Παγώνουν» τα πάντα στη Γαλλία από τη μεγαλύτερη απεργία των τελευταίων ετών

«Παραλύει» η χώρα - Σε τι αντιδρούν μαθητές, αστυνομικοί, γιατροί, δικηγόροι και άλλοι
05/12/2019 - 09:57

Η σειρά των πολιτών στις αντιδράσεις για τοπική αυτοδιοίκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Παρά τις αντιδράσεις ικανοποιημένος είναι με το σχέδιο ο Δήμαρχος Παραλιμνίου Θ. Πυρίλλης
04/12/2019 - 20:39

"Τσουνάμι" αντιδράσεων για τη μεταρρύθμιση της τοπικής αυτοδιοίκησης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον χορό άνοιξε πρώτος ο δήμαρχος Αραδίππου, κάνοντας λόγο για οργιώδες παρασκήνιo
03/12/2019 - 20:46

Άλλοι καταγγέλλουν παρεμβάσεις κι άλλοι ότι δεν ενημερώθηκαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Δήμαρχοι και Κοινοτάρχες αντιδρούν στην πρόταση Πετρίδη για τους 17 νέους Δήμους
03/12/2019 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωνάζουν για δικαίωση συγγενείς και φίλοι της άτυχης Νελίνα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η πορεία στο δρόμο που "έσβησε" η μαθήτρια και η τραγική φιγούρα της μάνας

Στο κελί για τρεις μέρες ο ανήλικος που βρέθηκε "φορτωμένος" με LSD και χάπια

Ο 15χρονος οδηγήθηκε ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίοτ Λεμεσού

SOS εκπέμπει το Ίδρυμα Άγιος Γεώργιος-Χριστάκης Χασάπης (ΦΩΤΟ)

"Το ίδρυμα εδώ και καιρό, λειτουργεί με πολλά προβλήματα και προσπαθούμε να επιβιώσουμε"
Ελλάδα

Ληστές παρέσυραν με όχημα 77χρονη τραυματίζοντάς την θανάσιμα

Η απόπειρα ληστείας που κατέληξε σε τραγωδία

Δένδιας: Δεν θα κάνουμε εκπτώσεις στα κυριαρχικά δικαιώματά μας

"Να μη συγχέουμε τη σύνεση και την υπευθυνότητα με τον κατευνασμό"

Ελλάδα: Ληστές παρέσυραν και σκότωσαν ηλικιωμένη για να ξεφύγουν

Έχει σηκωθεί ελικόπτερο το οποίο "χτενίζει" την ευρύτερη περιοχή για εντοπισμό τους
Διεθνή

Ινδία: 23χρονη, θύμα βιασμού άφησε την τελευταία της πνοή σε νοσοκομείο

Την περιέλουσαν με κηροζίνη και της έβαλαν φωτιά

Ο λόγος που οι καταρράκτες της Βικτώριας κινδυνεύουν με εξαφάνιση (ΒΙΝΤΕΟ)

Για δεκαετίες συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον εκατομμυρίων παραθεριστών για τη μοναδική θέα

Τουλάχιστον 7 νεκροί μετά από έκρηξη υγραερίου σε πολυκατοικία στη Σλοβακία(VID)

Ακόμη ένα άτομο αγνοείται ενώ 100 πυροσβέστες προσπαθούσαν να θέσουν τη φωτιά υπό έλεγχο

tv news

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 07/12/2019 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ