Ψυχαγωγία

Οικονομάκου-Μιχόπουλος:Τα "καυτά" φιλιά στην θάλασσα και ο έρωτας στην Σαντορίνη

Φέτος το καλοκαίρι, η Σαντορίνη είναι η βάση για την Αθηνά Οικονομάκου και τον σύζυγό της Φίλιππο Μιχόπουλο. Είναι η πρώτη καλοκαιρινή σεζόν του ολοκαίνουργιου ξενοδοχείου τους στο Ημεροβίγλι και ο Φίλιππος Μιχόπουλος βρίσκεται από την πρώτη ημέρα λειτουργίας του, στο νησί των Κυκλάδων και στο πλευρό του, η σύζυγός του Αθηνά Οικονομάκου και ο μονάκριβος γιος τους, Μάξιμος.

Φυσικά, το ερωτευμένο ζευγάρι, όταν το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις, απολαμβάνει τις ομορφιές του νησιού και τις βουτιές στις ομορφότερες παραλίες του. Ο φακός του Hello.gr εντόπισε την ηθοποιό, σχεδιάστρια κοσμημάτων και επιχειρηματία, με τον σύζυγό της, σε παραλία της Σαντορίνης και κατέγραψε τα στιγμιότυπα.

Δείτε τις φωτογραφίες:

 

λ΄κλμ

λ΄,μ

'΄λ΄,μ,

λ΄κλ,μ,

'΄/.,

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Εσείς έχετε δει τον Ρονάλντο...αποτυχημένο και ντυμένο με λεοπάρλ;(ΒΙΝΤΕΟ)

Πέφτει στην πισίνα, καίει τα τοστ και δεν καταφέρνει να πάρει ούτε 1 like
07/09/2019 - 16:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ρομαντικό ταξίδι Αριστοτέλους-Εφραίμ στην Σαντορίνη και ο...τσακωμός (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκμυστηρεύτηκε τις εμπειρίες από τα ταξίδια που έκανε με τον έρωτα της ζωής της
08/05/2020 - 11:54

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει την ντουλάπα της και τους...κοιλιακούς της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τα social media που έκανε άνδρες και γυναίκες να την θαυμάζουν
05/04/2020 - 11:39

Οικονομάκου - Λασκαράκη: Ρομαντικό ταξίδι με τους άντρες της ζωής τους (ΦΩΤΟ)

Τα αγαπημένα ζευγάρια "δραπέτευσαν" για γραφική πόλη της βόρειας Ευρώπης
24/02/2020 - 10:02

Αθηνά Οικονομάκου: Η οικογενειακή βόλτα και η υπέροχη φωτογραφία που δημοσίευσε!

Με τον σύζυγό της, τον μικρό Μάξιμο και τον σκύλο τους
04/11/2019 - 09:34

Αθηνά Οικονομάκου-Φίλιππος Μιχόπουλος: Βάφτισαν...μυστικά το γιο τους(ΦΩΤΟ)

Οι νονές με τα ίδια ρούχα, το δεύτερο όνομα που δεν ξέραμε και οι λαμπεροί καλεσμένοι
07/10/2019 - 09:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Οδόφραγμα! Αμέσως τώρα!» ζητούν οι κάτοικοι της Λουρουτζίνας

Πραγματοποιούν εκδήλωση διαμαρτυρίας ζητώντας την διάνοιξη οδοφράγματος

Επέστρεψε από την Αλβανία και εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Ένα νέο κρούσμα της πανδημίας ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας μέσα από τα test επιβατών

"Καμίνι" και αύριο η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Nέα κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες
Ελλάδα

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη
Διεθνή

Τσαβούσογλου: Στην Ισπανία υπάρχουν τζαμιά που μετατράπηκαν σε εκκλησίες

«Απορρίπτουμε την καταδίκη της ΕΕ για την Αγιά Σοφιά»

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας στους κλειστούς δημόσιους χώρους, λέει ο Μακρόν

«Πρέπει να προβλέψουμε και να προετοιμαστούμε» για μια επανεκκίνηση της επιδημίας

Μπλόκο από το Λονδίνο στη συμμετοχή της κινεζικής Huawei στο βρετανικό δίκτυο 5G

Αφαιρείται το σύνολο του εξοπλισμού που εγκαταστάθηκε

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 19:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ