Ψυχαγωγία

O μάχιμος δημοσιογράφος που..."πάγωσε" και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δημοσιογράφος του Alpha, Χριστόφορος Χριστοφή, ταξίδεψε στο Βερολίνο για να είναι ο ανταποκριτής της τριημερούς συνάντησης.

Το κρύο όμως όπως φάνηκε δεν επηρέασε τον μάχιμο δημοσιογράφο να κάνει ζωντανή μετάδοση από νωρίς το πρωί και να στέκεται σε εξωτερικό χώρο για να μεταδώσει το ρεπορτάζ.

Ο Λούης Πατσαλίδης δεν θα μπορούσε να μην τρολάρει το συγκεκριμένο στιγμιότυπο αφού ο δημοσιογράφος..."πάγωσε" εν ώρα της ζωντανής σύνδεσης.

Το δώρο του γνωστού stand up comedian θα είναι σίγουρο λύτρωση για τον ίδιο. Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Και η Δούκισσα με...καρέ μαλλί! Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση και υιοθέτηση νέου look για τα νέα ξεκινήματα
08/12/2019 - 22:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το “Λούης Night Show” κάνει comeback με καλεσμένο...κορυφαίο καλλιτέχνη (ΦΩΤΟ)

Ενθουσιασμένος ο stand up – comedian για τον καλλιτέχνη που θα του κάνει “ποδαρικό”
18/09/2020 - 15:25

Λούης Πατσαλίδης: "Δεν έχω κόντρα με κανέναν" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός stand up comedian στην Στέλλα Στυλιανού
17/09/2020 - 19:11

Δεν έχουν τον Θεό τους...

Έχουν όμως στρατηγό, κέρβερο, μαέστρο, χρονοταξιδιώτη και άλλα μυθολογικά πλάσματα
17/09/2020 - 10:33

Ξύπνησε από το κώμα ο Αλεξέι Ναβάλνι

Νωρίς για αποτίμηση των συνεπειών στην υγεία του λένε οι γιατροί
07/09/2020 - 16:55

Bρετανία-Γερμανία συνεργάζονται για κυρώσεις στη Μόσχα για την υπόθεση Ναβάλνι

Μιλούν για παραβίαση της διεθνούς σύμβασης και θέμα παγκόσμιας ανησυχίας
04/09/2020 - 13:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα τη φωτογραφία και στοιχεία του

Τη Δευτέρα η διανομή δυο ρούχινων μασκών σε μαθητές Γυμνασίων

Μέχρι τα τέλη της βδομάδας θα δοθούν σε μαθητές Λυκείων, τεχνικών και εκπαιδευτικούς

Εμπρησμό "βλέπουν" οι Αρχές πίσω από τη φωτιά σε δυο οχήματα στη Λεμεσό

Υπέστησαν εκτεταμένες ζημιές λόγω της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Σαρώνει ο "Ιανός": Αγνοείται ζευγάρι ηλικιωμένων στην Καρδίτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί από τη φονική κακοκαιρία που πλήττει την Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων
Διεθνή

1,3 τόνους πυροτεχνημάτων εντοπίστηκαν στο λιμάνι της Βηρυτού

Βρέθηκαν σε αποθήκη και στη διάρκεια έρευνας του στρατού

Άνοιξε πυρ κατά νεαρών που έκαναν πάρτι σε αυλή σπιτιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί και 14 τραυματίες από πυροβολισμούς στο Ρότσεστερ της Νέας Υόρκης

30.697.825 κρούσματα, ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας

Στις ΗΠΑ εξακολουθούν να καταγράφονται τα περισσότερα περιστατικά της νόσου Covid-19

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 16:45THE CHASE