Ψυχαγωγία

Νέα επένδυση εκατομμυρίων για Μενεγάκη και Παντζόπουλο - Δείτε φωτογραφίες (VID)

Νέα επένδυση για την Ελένη Μενεγάκη και τον Μάκη Παντζόπουλο!

έα επένδυση για την Ελένη Μενεγάκη και τον Μάκη Παντζόπουλο!

Όπως αποκάλυψε αποκλειστικά το περιοδικό ΟΚ!, το ζευγάρι φαίνεται να έχουν αγοράσει ένα ακίνητο και πιο συγκεκριμένα, ένα συγκρότημα με τρία οροφοδιαμερίσματα στα Βόρεια Προάστεια .

Όπως αναφέρει το δημοσίευμα, συναντήθηκαν έξω από το κτήριο με ένα interior designer, με τον οποίο συζήτησαν για αρκετή ώρα.

Φορώντας μάσκες προστασίας, η Ελένη Μενεγάκη απαθανατίστηκε να κρατάει τα αρχιτεκτονικά σχέδια.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε στο βίντεο το ακίνητο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Αθανασόπουλος: “Εκβιαστές πήραν τον πατέρα μου και του είπαν ότι είμαι νεκρός"

Eξομολογήθηκε μια δύσκολη οικογενειακή στιγμή που βίωσαν οι γονείς του
23/01/2021 - 09:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μενεγάκη - Παντζόπουλος: "Παιχνίδια" στο χιόνι μαζί με τα παιδιά τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μοιράστηκε μαγικές εικόνες από το χιονισμένο τοπίο
17/02/2021 - 11:48

“Όνειρο” η χιονισμένη αυλή της Μενεγάκη – Μας την δείχνει και είναι τεράστια

Ενθουσιασμένη η παρουσιάστρια βιντεογράφησε το μαγικό τοπίο
15/02/2021 - 10:37

Η Μενεγάκη στην πιο κοντινή selfie...ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων

Όπως θα δείτε, η ομορφιά και η λάμψη είναι φυσική υπόθεση για την αγαπημένη παρουσιάστρια
03/02/2021 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με νέα δεδομένα το "restart" των πτήσεων στα κυπριακά αεροδρόμια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους πρώτους «επιλεγμένους» τουρίστες υποδέχεται από το πρωί η Κύπρος

Επέστρεψαν στα θρανία και δηλώνουν έτοιμοι για τεστ ... κορωνοϊού οι μαθητές

Οργίλη αντίδραση από ΠΟΕΔ για τις αναφορές ότι το κρούσμα "μηδέν" προέρχεται από δάσκαλο

Η νέα φάση "ξεκλειδώματος" και ο φόβος για εκτροχιασμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συναγερμό το Υπουργείο Υγείας για την "έκρηξη" κρουσμάτων το τελευταίο 24ωρο
Ελλάδα

Πάνω από 400 οι διασωληνωμένοι ασθενείς στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 30 νέοι θάνατοι και 1.176 νέα περιστατικά της νόσου Covid-19

Φρίκη στην Ελλάδα: Τρία αδέλφια στρατιωτικοί βίαζαν τον 5χρονο γιο του ενός

Το μαρτύριο που βίωνε επί τρία χρόνια στα χέρια του πατέρα του και των δύο θείων του
Διεθνή

Παγκόσμιος Οργανισμός Εμπορίου: «Οι άνθρωποι σε φτωχές χώρες πεθαίνουν»

Την έγκριση περισσότερων εμβολίων COVID-19, ζητεί η νέα επικεφαλής

"Η δηλητηρίαση Ναβάλνι διαπράχθηκε για να σταλεί απειλητική προειδοποίηση"

Δύο ειδικές εισηγήτριες του ΟΗΕ ζητούν διεθνή έρευνα

Ισραήλ: Άρχισε ο εμβολιασμός όσων ανέρρωσαν από την Covid-19

Άνω των 9 εκατομμυρίων κατοίκων της χώρας έχει ήδη λάβει μια πρώτη δόση του εμβολίου

tv news

Η Αγγελική μαθαίνει ποια είναι η κόρη της και το αποκαλύπτει στον Μιχάλη...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η εξέλιξη του χειρουργείου του Οδυσσέα στην Ελβετία τούς ταράζει όλους!

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/03/2021 - 01:30THE CHASE