Ψυχαγωγία

Κι όμως! Η Μενεγάκη έκανε χορογραφία στο TikTok μαζί με τις κόρες της (ΒΙΝΤΕΟ)

Mε αφορμή το θέμα για το σημερινό εθιστικό application "TikTok" μίλησε η Ελένη Μενεγάκη και αποκάλυψε πως και για τις δυο κόρες της, Λάουρα και Βαλέρια ισχύει το ίδιο.

Μάλιστα, εξομολογήθηκε πως οι μικρές έχουν τραβήξει και σε ένα βίντεο την ίδια να χορεύει μέσα στο σπίτι και να βρίσκεται σε τρελά κέφια, στιγμιότυπο το οποίο τους ζήτησε να μην το δημοσιεύσουν, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε ζωντανά στην εκπομπή "Ελένη".

"Βλέπω συνέχεια τις κόρες μου να κάνουν διάφορες κινήσεις και μου λένε και εμένα "μπες ρε μαμά και εσύ" και μπαίνω και κάνω διάφορα… και τους λέω μην τα ανεβάσετε πουθενά και γίνω ρεζίλι διεθνώς σας παρακαλώ πολύ… Τα δικά σας κάντε τα ότι θέλετε τους λέω… περνάνε από δίπλα μου και μένω γιατί τις βλέπω να κάνουν τις ίδιες κινήσεις. Ανοίγω το δωμάτιό τους και τις βλέπω να κουνιούνται και λέω "τι πάθανε τα παιδιά μου". Όλοι κάνουν τις ίδιες κινήσεις"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

"Μοντέλο" η Σοφία Καρβέλα! Ποζάρει με μπικίνι και...αξιοζήλευτο κορμί (ΦΩΤΟ)

Κάνει το πρώτο της μπάνιο με το μαγιό που θα θέλουμε όλες το φετινό καλοκαίρι
30/05/2020 - 12:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάικ Πομπέο: Αξιολογούμε ενδεχόμενη απαγόρευση του TikTok στις ΗΠΑ

"Τα δεδομένα των χρηστών βρίσκονται στα χέρια του Κομμουνιστικού Κόμματος της Κίνας"
07/07/2020 - 09:47

Ε. Μενεγάκη: Η πρώτη ανάρτηση για τη νέα ζωή μια μέρα μετά τα "αποχαιρετιστήρια"

“Μην με παρεξηγήσετε θα είμαι πάντα η Ελένη…σας”
02/07/2020 - 15:26

Η Τζώρτζια Παναγή στην..."καρέκλα" της Ελένης Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Με τον δικό της τρόπο θέλησε να αποχαιρετήσει την αγαπημένη παρουσιάστρια
02/07/2020 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητούν 29χρονο για τις δυο υποθέσεις με κάνναβη στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έλεγχος της ΥΚΑΝ σε ένα αυτοκίνητο οδήγησε στον εντοπισμό 22,5 kg κάνναβης

Αντίδραση Ακιντζί για τη στρατιωτική εκπαίδευση της Κύπρου από τις ΗΠΑ

Διερωτάται πώς αυτό το πρόγραμμα μπορεί να συμβάλλει στην σταθερότητα στην περιοχή

Εντυπωσιακές εικόνες από αεροναυτική άσκηση στις θάλασσες της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμμετείχαν μονάδες της Κυπριακής Δημοκρατίας, της Ελλάδας, της Γαλλίας και της Ιταλίας
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Πάνω από 60.000 κρούσματα μόλυνσης από τον κορωνοϊό σε 24 ώρες στις ΗΠΑ

Πολιτείες σπάνε η μια μετά την άλλη το ρεκόρ νέων κρουσμάτων

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

Αποκαλύψεις "φωτιά" για τον Τραμπ στο βιβλίο της ανιψιάς του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κακοποίηση από τον πατέρα του, η εξαπάτηση πανεπιστημίου και ο νάρκισσος "Φράνκενσταϊν"

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ