Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γκαγκάκη: Ο απίστευτος λόγος που την χώρισε πρώην σύντροφος της!

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε η Κατερίνα Γκαγκάκη, η οποία μίλησε για ολα. Μεταξύ άλλων η Κατερίνα Γκαγκάκη αποκάλυψε ότι πρώην σύντροφος της, την χώρισε γιατί νόμιζε ότι είχε παράλληλα σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο. Συγκεκριμένα ανέφερε: 

Ισχύει αυτό, έγινε. Με χώρισε επειδή νόμιζε ότι είχα σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο. Καλώς έγινε τελικά. Τότε εγώ γέλαγα, στην αρχή μου φαινόταν αστείο. Μετά, όμως, όταν είδα τι πρόβλημα δημιούργησε, δεν χωρίσαμε επί τόπου, χωρίσαμε μετά από 8 μήνες με έναν χρόνο. Μετά έγινε το έλα να δεις. Η μαμά μου έλεγε να σηκωθώ να φύγω. Με έπνιγε το δίκαιο και το άδικο. Όχι, δεν υπήρχε ποτέ φλερτ με τον Γιάννη Λάτσιο.

Ο Γιάννης είναι ένας άνθρωπος σαν να φλερτάρει γενικώς. Πρέπει να πω, πως ο Γιάννης ήταν ο άνθρωπος στον οποίο αποκάλυπτα τα ερωτικά μου. Τον δεσμό εκείνο που κατέληξε να διακόψει άθελά του, σε εκείνον είχα πάει και το είχα πει. Με είχε συμβουλεύσει να προχωρήσω.

Επόμενο άρθρο

Η φωτογραφία της Τζένιφερ Λόπεζ που σχολιάστηκε από... πρώην και νυν! (ΦΩΤΟ)

Η σέξι φωτογραφία και τα σχόλια που δέχτηκε η Λατίνα σταρ...
01/02/2019 - 10:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Για διακοπές με τις κόρες του ο Λάτσιος - Το στιγμιότυπο από τις διακοπές τους

Ποιοτικό χρόνο με τον πατέρα τους περνάνε… Λάουρα και Βαλέρια Λάτσιου!
31/08/2021 - 12:15

Η δημόσια εξομολόγηση του Άγγελου Λάτσιου προς τους γονείς του!

Απαθανατίζει στιγμές της Ελένης Μενεγάκης και του Γιάννη Λάτσιου
15/03/2021 - 10:21

Γκαγκάκη: "Ανοίγει" την καρδιά της και αναφέρει τους λόγους που δεν έκανε παιδιά

Όλα όσα αποκάλυψε και για το ενδεχόμενο υιοθεσίας
12/03/2021 - 11:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το παραμύθι του Τριβιζά με τον... εξωγήινο Covid φτάνει στα Δημοτικά (ΦΩΤΟ)

Η εγκύκλιος του ΥΠΠΑΝ για το βιβλίο που θα παραλάβουν δωρεάν οι μαθητές Α' κύκλου

Αυτοί οι δρόμοι θα είναι κλειστοί σε Λευκωσία και Αθηένου λόγω έργων

Όσα πρέπει να γνωρίζει το κοινό - Τι αναφέρουν σχετικές ανακοινώσεις

Ομίχλη και παγετός: Μόνο για συγκεκριμένα οχήματα η πρόσβαση προς το Τρόοδος

Οι δρόμοι που είναι ανοιχτοί για οχήματα με κίνηση στους 4 τροχούς ή με αλυσίδες
Ελλάδα

Δικηγόρος 24χρονης: Συνελήφθη βασικός κατηγορούμενος για κύκλωμα μαστροπείας

Ραγδαίες εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα που ξεκίνησε

"Δεν βίασε μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου... Νόμιζα πως ήμουν καταδικασμένη"

Συγκλονίζει η κατάθεση της ανήλικης για τις στιγμές φρίκης που έζησε στα χέρια του ιερέα

Συναγερμός στη Θεσσαλονίκη: Αγνοείται από τις 14 Ιανουαρίου 39χρονος

"Ενδέχεται να συντρέχουν λόγοι οι οποίοι θέτουν τη ζωή του σε κίνδυνο"
Διεθνή

Αρνήθηκε να φορέσει τη μάσκα του στη διάρκεια πτήσης και επιτέθηκε στο πλήρωμα

Πλέον κινδυνεύει να καταδικαστεί σε έως και 20 χρόνια κάθειρξη

Γκουτέρες διαψεύδει... Μπάιντεν: "Η Ρωσία δεν θα εισβάλει στην Ουκρανία"

Εξέφρασε την ευχή η διπλωματία να μπορέσει να οδηγήσει στην επίλυση της κρίσης

Αναβάλλονται τα καρναβάλια σε Ρίο και Σάο Πάολο λόγω ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Η Βραζιλία καταγράφει έναν από τους βαρύτερους απολογισμούς θυμάτων της πανδημίας

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/01/2022 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ