Ψυχαγωγία

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανάμεσα στα άτομα που έκανε unfollow ο παρουσιαστής τον τελευταίο καιρό και η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους! 

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής η Χριστιάνα κατάλαβε ότι ανήκει και εκείνη στα άτομα που έκανε unfollow ο Δημήτρης Ουγγαρέζος και χωρίς δισταγμό ξεκαθάρισε οn air τι έχει συμβεί μεταξύ τους δηλώνοντας: 



"Όταν έχεις μια πολύ καλή σχέση με τον άλλο και σε κάνει επειδή έτσι του ήρθε σκέφτεσαι "μήπως δεν είχαμε καλή σχέση;". Για να τελειώνει η κουβέντα να σας πω γιατί με έκανε unfollow. Όταν έγινε η κουβέντα με τον Ουγγαρέζο και τον Καπουτζίδη κάποιος του μετέφερε ότι δεν τον υποστήριξα.... Στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ είχα πει ξεκάθαρα ότι κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι έχει γίνει και ότι για να τα πει αυτά που είπε έτσι ήταν... αλλά δεν ξέρεις τι έχει προηγηθεί. Κάποιος του είχε μεταφέρει τα πράγματα όπως ήθελε και του έστειλα μήνυμα και του είπα "Το έχεις δει ή σου το έχουν πει και μου είπε ότι του έχουν πει"...Του είπα δες το και αν έχεις παράπονο τα ξαναλέμε...εε...δεν τα ξαναείπαμε!"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα... έγινε εκφωνήτρια ποδοσφαιρικού αγώνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κατάφερε η εκρηκτική τραγουδίστρια σε αυτό τον ρόλο;
15/10/2019 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
17/11/2019 - 11:08

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

Οι εγχώριοι celebrities του νησιού πήραν τους personal trainers και ξεκίνησαν τις κάμψεις
16/11/2019 - 12:13

"Όταν τα βάζεις με τη διαφθορά είναι φυσικό να δεχτείς απειλές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Διευθύντρια των Κεντρικών Φυλακών δηλώνει αποφασισμένη να συνεχίσει το έργο της
11/11/2019 - 17:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Ήταν «νεκρός» και η μουσική τον ανέστησε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
10/11/2019 - 16:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

OAY: Να συμμορφωθούν οι δικαιούχοι με τις υποδείξεις των προσωπικών γιατρών

Τι διευκρινίζει για έκδοση συνταγής ή παραπεμπτικών σε ειδικό γιατρό

Εντυπωσιακή η φετινή τελετή απονομής των πράσινων μπερέ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι νέοι καταδρομείς έλαβαν τις ευχές του Σάββα Αγγελίδη

Ποινή φυλάκισης σε νεαρό που οδηγούσε χωρίς άδεια οδήγησης

Καταδικάσθηκε για σοβαρές τροχαίες παραβάσεις που διαπράχθηκαν τον περασμένο Απρίλιο
Ελλάδα

Yπόθεση Siemens: Ένοχοι 22 κατηγορούμενοι για το μεγάλο πολιτικό σκάνδαλο

Απόφαση εξέδωσε το Εφετείο Κακουργημάτων μετά από τρία χρόνια έναρξης της διαδικασίας

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση
Διεθνή

Τούρκος ΥΠΕΣ: Έως το τέλος του έτους οι περισσότεροι επαναπατρισμοί τζιχαντιστών

Η διαδικασία ξεκίνησε στις 11 Νοεμβρίου και αφορά φυλακισμένους τζιχαντιστές από τη Συρία

Γυναικοκτονία: 137 γυναίκες ανά τον κόσμο δολοφονούνται καθημερινά

Τι σημαίνει ο όρος και ποιο είναι το πιθανότερο μέρος επίθεσης σε βάρος γυναικών

Σουηδία: Αποσύρει τις έρευνες για τον ιδρυτή του WikiLeaks σε υπόθεση βιασμού

O Τζούλιαν Ασάνζ κατηγορείται, μεταξύ άλλων, και για συνωμοσία από τις ΗΠΑ

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 18:00ALPHA NEWS