Ψυχαγωγία

Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με μπικίνι και...εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με μπικίνι σε πισίνα και εντυπωσιάζει τους followers της με το σούπερ καλοκαιρινό στιγμιότυπο. Η παρουσιάστρια αφού ολοκλήρωσε τα γυρίσματα της εκπομπής «Ρουκ Ζουκ» εκμεταλλεύτηκε τον ελεύθερο της χρόνο προκειμένου να κάνει τις βουτιές της παρέα με τους αγαπημένους φίλους της, Νίκο Μουτσινά και Ματίνα Νικολάου. Η Ζέτα Μακρυπούλια φαίνεται να φοράει ένα υπέροχο καφέ εμπριμέ μπικίνι. «Βρέχει αλλά δεν πειράζει! Καλοκαίρι είναι!!!!», έγραψε.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τις φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Depp - Heard: Τετ α τετ στο δικαστήριο για συκοφαντική δυσφήμιση (ΦΩΤΟ)

Εμφανίστηκαν με μαντήλια στα πρόσωπά τους
08/07/2020 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαγδαληνή του "The Bachelor" άλλος άνθρωπος! "Kόβει" την ανάσα με σέξυ μπικίνι

Απολαμβάνει την ζωή και ψάχνει τον έρωτα έξω από την έπαυλη
04/11/2020 - 12:20

Eλένη Ράντου: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό και εντυπωσιάζει με το σώμα της

Μία φωτογραφία από τις καλοκαιρινές διακοπές της μοιράστηκε η ταλαντούχα ηθοποιός
14/09/2020 - 13:08

Η Ελένη Μενεγάκη με μικροσκοπικό μπικίνι κάνει τις βουτιές της από σκάφος (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία για να “αποχαιρετήσει” το καλοκαίρι και το “μάθημα” που παράδωσε περί στυλ
31/08/2020 - 11:56

“Παιχνίδια στην ήλιο” για την Μενεγάκη με το μικροσκοπικό μπικίνι της (ΦΩΤΟ)

Μας καλημερίζει από την θάλασσα χωρίς ίχνος μακιγιάζ
23/08/2020 - 12:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κάθε σπίτι και ένας Αντρέας...φέτος μια αλλιώτικη γιορτή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ευχές μέσω τηλεφώνου, ανθοδέσμες και κεραστικά είχαν την τιμητική τους

Αυξήθηκαν οι υποθέσεις παιδικής πορνογραφίας σε σχέση με πέρσι

Αποτροπιασμό και φρίκη προκαλούν τα στοιχεία - Συνήθως πρόκειται για άτομα νεαρής ηλικίας

Αύξηση 50% στα περιστατικά ενδοοικογενιακής βίας εξαιτίας της πανδημίας

Oι αριθμοί σοκάρουν...Mέχρι στιγμής για το 2020 οι καταγγελίες έφτασαν τις 4537
Ελλάδα

Καλύτερη η εικόνα σήμερα με τα νέα κρούσματα στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 1.044 θετικά περιστατικά αλλά καταγράφηκαν άλλοι 85 θάνατοι

"Μεγάλη επιτυχία" το rapid τεστ που ανέπτυξαν Έλληνες επιστήμονες

"Αποδεικνύει ότι η Ελλάδα μπορεί να παράγει η ίδια τεχνογνωσία" τονίζει ο Μητσοτάκης

«Έχω όπλο γιατί κινδυνεύω», είπε ο Νότης Σφακιανάκης στους αστυνομικούς

Ο Αλέξης Κούγιας ανέλαβε την υπεράσπιση του τραγουδιστή που συνελήφθη
Διεθνή

Kαθολική απαγόρευση κυκλοφορίας τα Σαββατοκύριακα στην Τουρκία

Τα νέα μέτρα για αναχαίτιση της πανδημίας τίθονται σε εφαρμογή αύριο Τρίτη

Ανησυχίες Π.Ο.Υ ότι ο κόσμος κινδυνεύει να βρεθεί αντιμέτωπος με νέες πανδημίες

"Αν αγνούμε την πραγματικότητα... είναι πιθανόν να βιώσουμε τα ίδια ή και χειρότερα"

Ερντογάν: "Επιτίθενται στις έρευνές μας στη Μεσόγειο αλλά δεν θα πετύχουν"

Επιτέθηκε και στο Παρίσι δηλώνοντας πώς όσοι τους κατηγορούν "παίζουν τους 3 πιθήκους"

tv news

Η Αγγελική έρχεται πρόσωπο με πρόσωπο με τον τέταρτο από το βράδυ του βιασμού...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάγδα λέει στον Αιμίλιο πως θέλει να προχωρήσουν σε προσπάθεια εξωσωματικής...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 01/12/2020 - 00:00ΑΓΓΕΛΙΚΗ