Ψυχαγωγία

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρίσκεται εκτός της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" σχεδόν τρεις μήνες, με  το τηλεοπτικό κοινό ήδη να αδημονεί για την επιστροφή της.

Κάποιες στιγμές την έχουμε παρακολουθήσει μέσω τηλεφωνικών παρεμβάσεων και μικρής διάρκειας σύνδεσης, όμως ήρθε η ώρα να επιστρέψει στο ρόλο της παρουσιάστριας έστω και για λίγο.

΄κλμ,

Η Χριστιάνα όπως αποκάλυψε η Ιωάννα Λαμπροπούλου επιστρέφει την Πέμπτη 11 Ιουλίου στις 15.30 μέσα από την εκπομπή της, καθώς θα πάρει συνέντευξη στον Αντώνη Ρέμο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος - UB40:Δείτε πλάνα από την κοινή εμφάνιση τους σε συναυλία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ραντεβού 12 Ιουλίου στη Λεμεσό για το μουσικό γεγονός της χρονιάς
10/07/2019 - 20:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

H Yβόννη Μπόσνιακ μοιράζεται για...πρώτη φορά φωτογραφία της κόρης της(ΦΩΤΟ)

Η κορούλα του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ ποζάρει στον φακό της μητέρας της
08/08/2019 - 15:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη

22χρονος "έσβησε" στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μετά από εγχείρηση

Φως στα αίτια αναμένεται να ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή

Ψηφίζεις για Δήμαρχο Αμμοχώστου;

Νέα ειδική υπηρεσία για την παροχή πληροφοριών στο κοινό ανακοίνωσε ο Έφορος
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Μπολσονάρου vs MKO: Αλληλοκατηγορίες για τη φωτιά που καίει τον Αμαζόνιο(ΒΙΝΤΕΟ)

«Με αποκαλούσαν λοχαγό αλυσοπρίονο. Τώρα είμαι ο Νέρωνας που βάζει φωτιά"

Τάιζε το μωρό βουλευτή ενώ μιλούσαν για την αύξηση στα καύσιμα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική πρωτοβουλία του Προέδρου του Βουλής της Νέας Ζηλανδίας

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 16:45KITCHEN LAB