Ψυχαγωγία

Η Παπαγεωργίου αποκάλυψε πώς βιώνει τη συμβίωση και την...καραντίνα με τον Snik

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βρέθηκε χθες το βράδυ καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στην έκτακτη εκπομπή του "Live Tonight".

Το γνωστό μοντέλο αποφάσισε να μιλήσει για το πως περνά τις μέρες της στην καραντίνα. Η Ηλιάνα μένει μαζί με τον σύντροφό της, τον ράπερ Snik στο σπίτι του.

Οι δυο τους απολαμβάνουν τον χρόνο τους μαζί, αν και έχουν βγει από το πρόγραμμά τους, καθώς όπως αποκάλυψε η ίδια κοιμούνται πολύ περίεργες ώρες. Η καθημερινότητά τους περιλαμβάνει πολλές ταινίες και σειρές, φαγητό από τα χεράκια της Ηλιάνας, καθώς όπως δήλωσε είναι νοικοκυρά και πάντα ήταν.

Επίσης το όμορφο μοντέλο αποκάλυψε ότι το αγαπημένο της φαγητό είναι τα φασολάκια. Προσπαθεί να μην βγαίνουν συχνά έξω, προκειμένου να είναι προστατευμένοι στο σπίτι.

"Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη και καλά, μόνο και μόνο που έχω το προνόμιο να είμαι στο σπίτι μου, να έχω σπίτι, να έχω φαγητό, να έχω την παρέα μου, την ησυχία μου, να μπορώ να κάνω σχέδια για το μέλλον, είναι πολύ σημαντικό. Υπάρχουν άνθρωποι που είναι πολύ δύσκολα αυτή τη στιγμή, οπότε αυτό έλειπε να είμαι και εγώ σε δύσκολη θέση"

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

"Pillowdress": Κύπριοι επώνυμοι που υιοθέτησαν το trend της καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Μετέτρεψαν μαξιλάρια σε φορέματα και παρουσίασαν τη δική τους stylish εμφάνιση
09/04/2020 - 08:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπόμπα - Τανιμανίδης: Καλοκαιρινή απόδραση στη Σίφνο μετά την καραντίνα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνουν τον ήλιο και τη θάλασσα στο μέρος όπου ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου
31/05/2020 - 16:17

Οι Dsquared2 παραμένουν Λεμεσό παρέα με τους Κύπριους φίλους τους (ΦΩΤΟ)

Mε μαγιό και καλοκαιρινή διάθεση απολαμβάνουν τον ηλιόλουστο καιρό της πόλης
31/05/2020 - 10:48

Θετικό το πρώτο οκταήμερο από τη λήξη της καραντίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αριθμοί των τελευταίων ημερών από την έναρξη της δεύτερης φάσης άρσης μέτρων
29/05/2020 - 20:48

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

Κ. Ιωάννου: «Γιατί να γίνει εξαίρεση για το ποδόσφαιρο;» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Υπουργός Υγείας έδωσε τις δικές του απαντήσεις σχετικά με την διακοπή της σεζόν
26/05/2020 - 12:20

Δεν έλεγξε κανένας τους επτά επαναπατρισθέντες που διαγνώστηκαν με κορωνοϊο

Ένα μήνα μετά με συμπτώματα της πανδημίας έφτασαν στην Κύπρο και βρέθηκαν θετικοί
25/05/2020 - 20:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπήκε σε κατάστημα στον Μούτταλο και τα έκανε «γυαλιά καρφιά»

Συνελήφθη νεαρός και αναζητείται ακόμη ένα πρόσωπο

Πρώτη επίσημη σήμερα για Β' φάση ΓεΣΥ: Αρχή με ενδονοσοκομειακή φροντίδα υγείας

Αναμένονται προβλήματα, λέει ο ΟΑΥ που «μόλις παρουσιαστούν, να ενεργήσουμε κατάλληλα»
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Ξεπέρασαν το 1 εκατ. τα κρούσματα κορωνοϊού σε Λατινική Αμερική και Καραϊβική

Η Βραζιλία καταγράφει τον τέταρτο βαρύτερο απολογισμό θυμάτων της νόσου

Άδεια για έρευνες μεταξύ Ρόδου, Καρπάθου, Κρήτης και Κύπρου ζητά η TPAO

Η Tουρκική Kρατική Eταιρεία Πετρελαίου ζήτησε άδεια για έρευνα σε 7 τεμάχια

Έκτη μέρα οργής στις ΗΠΑ: Οδηγός φορτηγού πέρασε μέσα από πλήθος διαδηλωτών

Απαγόρευση κυκλοφορίας σε δεκάδες πόλεις, επεισόδια στην Ουάσινγκτον

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ