Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Πέμπτη, 21/3/2019 - 21:15

H Eθνική μας έκανε ένα εντυπωσιακό ξεκίνημα στα προκριματικά του EURO 2020 καθώς επικράτησε του Σαν Μαρίνο με 5-0 στο ΓΣΠ.

Ανάμεσα στους εκατοντάδες θεατές, βρέθηκε και η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους μαζί με τον αδερφό της και παραγωγό της εκπομπής,  Αντρέα Αριστοτέλους αλλά και τη μικρή της κόρη, Μελίνα.

Η Χριστιάνα, παρά το φορτωμένο επαγγελματικό πρόγραμμά της και την κατάσταση της ως εγκυμονούσα, υποστηρίζει ένθερμα με κάθε ευκαιρία την Εθνική μας και βρήκε απόψε προσοδοφόρο το έδαφος να φέρει πιο κοντά... στο γήπεδο την μικρή της κόρη, με τον μπαμπά-Εφραίμ. Δείτε σχετικές φωτογραφίες από την παρουσία τους στο ΓΣΠ

΄λκλ,μ

μ,

Ο άσος των γηπέδων, Γιώργος Εφραίμ, δεν έκρυψε την χαρά του, την στιγμή που αντίκρισε τη κορούλα του στο γήπεδο και γυρίζοντας προς τη μεριά της, χαμογέλασε και χαιρέτισε την οικογένειά του που πήγε να τον απολαύσει και να τον θαυμάσει από κοντά.

Δείτε το εν εν λόγω στιγμιότυπο...

κ

Αξίζει να σημειωθεί, ότι η μικρή Μελίνα είναι η πρώτη φορά που πήγε στο γήπεδο για να δει τον μπαμπά της, αφού συνήθως τον απολάμβανε με τη μαμά της από τις τηλεοπτικές οθόνες. Πάντως η χαρά του Γιώργου που είδε τον μικρό του θησαυρό, μεταλαμπαδεύτηκε γρήγορα και στον αγωνιστικό χώρο, αφού χάρισε στην ομάδα μας ένα πανέμορφο γκολ επισφραγίζοντας γρήγορα τη νίκη της Κύπρου. Ένα γκολ, σίγουρα αφιερωμένο στη Μελίνα...

Για την ιστορία τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχαν ο Πιέρος με δύο εκτελέσεις πέναλτι (18’, 23’), ο Κούσουλος στο 26ο λεπτό με κοντινό πλασέ έκανε το 3-0, ενώ ο Εφραίμ με εντυπωσιακό σουτ έξω από την περιοχή χάρισε στο 31ο λεπτό ένα πανέμορφο γκολ στο φίλαθλο κοινό και  ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0. Το 5-0 για την χώρας μας έκανε ο Λαΐφης με κοντινή κεφαλιά στο 57ο λεπτό.