Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Ξανά κοκκινομάλλα έγινε η Ελεονώρα Μελέτη μετά από σχεδόν οχτώ χρόνια!

Η παρουσιάστρια όπως ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους, το πρωί της Τετάρτης ξύπνησε με διάθεση για αλλαγές και έτσι επισκέφτηκε τον κομμωτή και καλό της φίλο, Πάνο Καλλίτση. Αφέθηκε στα "μαγικά" του χέρια και εκείνος με τη σειρά του, αποφάσισε να της κάνει την τάση που κυριαρχεί τα τελευταία χρόνια και έτσι έγινε ginger girl. H Ελεονώρα Μελέτη δημοσίευσε φωτογραφία με το νέο της look στο Instagram και έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

"Σήμερα ξύπνησα κ η διάθεση μου ήταν στο κοκκινο!!! Να σε αυτόν τον ginger τόνο... πήγα στον @panoskallitsis κ του λέω: «νιώθω πως έχει εγκλωβιστεί μέσα μου η Τζεσικα Ράμπιτ. Απελευθέρωσε την σε παρακαλώ». Κ να τι μου έκανε!!! Νομίζω το αγαπώ πριν καν το δω στεγνό..."

Μάλιστα πριν σχεδόν 8 χρόνια, η παρουσιάστρια είχε τολμήσει ξανά από ξανθιά να γίνει κοκκινομάλλα. 

s

 

Επόμενο άρθρο

Απαγορευμένο ειδύλλιο στη showbiz:Δεσμευμένη τραγουδίστρια με γνωστό παρουσιαστή

Όλες οι λεπτομέρειες και τα "καυτά" μηνύματα που αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας
17/10/2019 - 12:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ανατρεπτική αλλαγή στην εμφάνιση του Ιωαννίδη που δεν περίμενε κανείς (ΦΩΤΟ)

To ιδιαίτερο hairstyle που υιοθέτησε μετά την καραντίνα και οι πρώτες φωτογραφίες
01/06/2020 - 11:44

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

H Λεβάντε ζήτησε αλλαγή έδρας στην επανέναρξη της La Liga

Τα πολλά κρούσματα που υπήρχαν στην περιοχή της Βαλένθια ανάγκασαν αυτή την επιλογή
28/05/2020 - 09:44

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση "ταρακούνησε" την Λεμεσό (ΧΑΡΤΗΣ)

Tι αναφέρει το Ευρω-Μεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο για το μέγεθος της δόνησης

500 και πλέον καταθέσεις για την υπόθεση του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακρίθηκε ο Σαχάκ Άβνι μετά την επιστροφή του στην Κύπρο, νέα κατάθεση απο Ταλ Ντίλιαν

Deal ‎€9 εκατομμυρίων τράπεζας και επενδυτή για την ακριβότερη έπαυλη (BINTEO)

Η έπαυλη έχει έκταση 454 τ.μ., πέντε υπνοδωμάτια, μεγάλη πισίνα και θέα στη θάλασσα
Ελλάδα

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού
Διεθνή

Δεκατρία χρόνια μετά ταυτοποιήθηκε ύποπτος για την εξαφάνιση της μικρής Μαντλίν

Εχει χαρακτηριστεί ως η πιο πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης στη σύγχρονη ιστορία

ΠΟΥ: Επαναρχίζουν οι κλινικές δοκιμές χλωροκίνης σε ασθενείς με κορωνοϊό

"Δεν υπάρχει λόγος τροποποίησης του πρωτοκόλλου" σύμφωνα με τον Τέντρος Γκεμπρεγιέσους

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 06:10ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ