Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Ξανά κοκκινομάλλα έγινε η Ελεονώρα Μελέτη μετά από σχεδόν οχτώ χρόνια!

Η παρουσιάστρια όπως ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους, το πρωί της Τετάρτης ξύπνησε με διάθεση για αλλαγές και έτσι επισκέφτηκε τον κομμωτή και καλό της φίλο, Πάνο Καλλίτση. Αφέθηκε στα "μαγικά" του χέρια και εκείνος με τη σειρά του, αποφάσισε να της κάνει την τάση που κυριαρχεί τα τελευταία χρόνια και έτσι έγινε ginger girl. H Ελεονώρα Μελέτη δημοσίευσε φωτογραφία με το νέο της look στο Instagram και έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

"Σήμερα ξύπνησα κ η διάθεση μου ήταν στο κοκκινο!!! Να σε αυτόν τον ginger τόνο... πήγα στον @panoskallitsis κ του λέω: «νιώθω πως έχει εγκλωβιστεί μέσα μου η Τζεσικα Ράμπιτ. Απελευθέρωσε την σε παρακαλώ». Κ να τι μου έκανε!!! Νομίζω το αγαπώ πριν καν το δω στεγνό..."

Μάλιστα πριν σχεδόν 8 χρόνια, η παρουσιάστρια είχε τολμήσει ξανά από ξανθιά να γίνει κοκκινομάλλα. 

s

 

Επόμενο άρθρο

Απαγορευμένο ειδύλλιο στη showbiz:Δεσμευμένη τραγουδίστρια με γνωστό παρουσιαστή

Όλες οι λεπτομέρειες και τα "καυτά" μηνύματα που αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας
17/10/2019 - 12:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περιμένουν συγνώμη από τον Κριστιάνο Ρονάλντο οι συμπαίκτες του στη Γιουβέντους

Αρνητικές εντυπώσεις δημιούργησε στα αποδυτήρια της Γιουβέντους η αντίδραση του Κριστιάνο
12/11/2019 - 18:03

Αλλαγή από την ΚΟΠ για όσους απέκτησαν Κυπριακή υπηκοότητα

Σημαντική αλλαγή για όλες τις ομάδες από τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο
01/11/2019 - 08:58

Αγνώριστη η Αντέλ: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη και πιο αδύνατη από ποτέ, έκλεψε τις εντυπώσεις σε δημόσια εμφάνιση της
26/10/2019 - 09:11

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου άλλαξε ξανά... τα μαλλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή αλλαγή και η φωτογραφία που δημοσίευσε
13/10/2019 - 16:33

Hλιάνα Παπαγεωργίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στα μαλλιά της(ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στο hair look της και οι ξανθιές λεπτομέρειες
07/10/2019 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπάρχουν κι άλλες ξένες κατασκοπευτικές εταιρείες στην Κύπρο

Ξεσκονίζουν τον κατάλογο πελατών του βαν και τον υπερσύγχρονο εξοπλισμό του

Μεθυσμένη προκάλεσε ατύχημα και τα έβαλε με τους αστυνομικούς για το αλκοτέστ

Έβριζε, χτυπούσε και κλοτσούσε τους αστυνομικούς και κατέληξε στο κελί

Πέντε συλλήψεις και ένας καταζητούμενος για τα επεισόδια στη Γεροσκήπου

Πέταξαν στον έναν αστυνομικό μεγάφωνο, στον άλλον καρέκλα και έσπασαν τζάμι περιπολικού
Ελλάδα

"Εδώ Πολυτεχνείο...": 46 χρόνια από την αιματοβαμμένη 17 Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν οι φοιτητές εξεγέρθηκαν κατά της Χούντας και το τανκ απάντησε με βία και θάνατο

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Το πρώτο μήνυμα της οικογένειας του μικρού μαχητή από τη Βοστώνη

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ