Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Η Ελένη Μενεγάκη συνεχίζει τις καλοκαιρινές της διακοπές μαζί με τον Ματέο και τα παιδιά της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, μετά από μια γεμάτη σεζόν, γεμίζει τις μπαταρίες της για να επιστρέψει δριμύτερη από Σεπτέμβρη στους τηλεοπτικούς μας δέκτες. Λάτρης του Instagram, μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της ιδιαίτερα τώρα που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές. Η Ελένη έχοντας ως βάση τα Άχλα της Άνδρου, κάνει βόλτες με το σκάφος στα νησιά του Αιγίου και του Ιονίου και μετά από λίγες ημέρες "απουσίας" από το Instagram, η Ελένη επέστρεψε αναρτώντας φωτογραφίες φορώντας το μαύρο μπικίνι της και χωρίς ίχνος μακιγιάζ.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ. Βανδή: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές της με τον Ντέμη και τα παιδιά τους

Το φωτογραφικό άλμπουμ των καλοκαιρινών της διακοπών
21/08/2019 - 10:09

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη

22χρονος "έσβησε" στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μετά από εγχείρηση

Φως στα αίτια αναμένεται να ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή

Ψηφίζεις για Δήμαρχο Αμμοχώστου;

Νέα ειδική υπηρεσία για την παροχή πληροφοριών στο κοινό ανακοίνωσε ο Έφορος
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Μπολσονάρου vs MKO: Αλληλοκατηγορίες για τη φωτιά που καίει τον Αμαζόνιο(ΒΙΝΤΕΟ)

«Με αποκαλούσαν λοχαγό αλυσοπρίονο. Τώρα είμαι ο Νέρωνας που βάζει φωτιά"

Τάιζε το μωρό βουλευτή ενώ μιλούσαν για την αύξηση στα καύσιμα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική πρωτοβουλία του Προέδρου του Βουλής της Νέας Ζηλανδίας

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 16:45KITCHEN LAB