Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός! Ο πιο "γλυκός" παρουσιαστής έρχεται στο "Λούης Night Show" (VID)

Με ένα ακόμα απολαυστικό επεισόδιο έρχεται ο Λούης Πατσαλίδης και το “Λούης Night Show”, αύριο στις 21.20 μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου.

Μπόλικη σάτιρα για τους τηλε-αστέρες και πολιτικούς, γέλια μέχρι δακρύων και απίστευτα τρολαρίσματα από τον γνωστό stand up comedian. Η Παρασκευή είναι “Λούης” και αυτή την εβδομάδα θα υποδεχτεί ένα καλεσμένο – έκπληξη! Ποιος είναι αυτός; Ο πιο γλυκός Κύπριος παρουσιαστής, ο Τάσος Τρύφωνος.

Ο οικοδεσπότης του “The Chase”, “εισβάλλει” στην σκηνή του Σατιρικού και είναι έτοιμος για μια συνάντηση κορυφής με τον Λούη Πατσαλίδη και τον Παναγιώτη Κυριάκου, αποκαλύπτοντας πολλά!

Δείτε το trailer:

Επόμενο άρθρο

Η Ζόζεφιν απαντά! Είναι ζευγάρι τελικά με τον Νάσο Παπαργυρόπουλο;

Εδώ και μέρες, κυκλοφορούσαν οι φήμες πως η τραγουδίστρια και ο παραγωγός είναι μαζί
29/10/2020 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Πατσαλίδης τρολάρει ανελέητα την Αριστοτέλους για την…φέτα στο ντεκολτέ (VID)

Η άτυχη στιγμή on air, η προσπάθεια να το “καλύψει” και να την βγάλει
23/01/2021 - 15:21

Το σχόλιο του Λούη που “σπάει κόκκαλα” για το κάπνισμα… on air του Προδρόμου

“Νομίζεις ότι βρέχει αλλά… δεν βρέχει Πρόδρομε”
16/01/2021 - 17:28

Το ξέσπασμα του Λούη για την Ιωάννα Μαλέσκου και το μεγάλο παράπονο (ΒΙΝΤΕΟ)

“Γιατί να προτιμήσει τον Αργυρό και όχι εμένα;”
16/01/2021 - 17:01

Γ. Κότσιρας: “Εάν τώρα ξεκινούσα και ήμουν 18 χρονών, θα έκανα μια άλλη δουλειά"

Σήμερα το απόγευμα στις 18:20 στον ALPHA Κύπρου, ο σπουδαίος ερμηνευτής μιλάει για όλα
10/01/2021 - 10:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα λεπτά όρια μεταξύ φλερτ, αστείου και σεξουαλικής παρενόχλησης

Πως θα καταλάβεις αν παρενοχλείσαι και πως ο νόμος διαχωρίζει τη φύση του αδικήματος

Στους 60 οι νοσηλευόμενοι στο ΓΝ Αμμοχώστου, οι 6 στη Μονάδα Αυξημένης Φροντίδας

Στο Κέντρο Αποκατάστασης Eden Resort, στην Τερσεφάνου, φιλοξενούνται 47 άτομα

Την ερχόμενη βδομάδα οι αποφάσεις για χαλαρώσεις και σταδιακό "unlock"

Ενώπιον του Προέδρου Αναστασιάδη θα τεθούν αύριο οι εισηγήσεις των επιδημιολόγων
Ελλάδα

Τρία διαδοχικά κύματα κακοκαιρίας θα επηρεάσουν την Ελλάδα έως την Τετάρτη

Σημαντική πτώση της θερμοκρασίας και πιθανότατα χιονοπτώσεις

ΦΩΤΟ: Αδιανόητες εικόνες στην Ερμού, "πλημμύρισε" από κόσμο

Άνοιξαν τα καταστήματα λιανικού εμποριού υπό προϋποθέσεις αλλά...
Διεθνή

"Συγνώμη" είπαν οι Αρχές της Χιλής για το SMS που προκάλεσε πανικό

Σημειώθηκε ισχυρός σεισμός στην Ανταρκτική και τους καλούσε να απομακρυνθούν από τις ακτές

Στις κάλπες οι Πορτογάλοι για να εκλέξουν νέο Πρόεδρο εν μέσω αυστηρού lockdown

H χώρα καταλαμβάνει την πρώτη θέση παγκοσμίως σε αριθμό νέων κρουσμάτων

Μαδρίτη: Διαδήλωση κατά των μέτρων και φωνές για "ελευθερία"

Για να ελέγξει το τρίτο κύμα, η κυβέρνηση επέβαλε απαγόρευση νυχτερινής κυκλοφορίας

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/01/2021 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW