Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ερωτευμένοι όσο ποτέ...γυμνάζονται μαζί!

Η Εβελίνα Σκίτσκο και ο Ευγένιος Αντωνίου είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της κυπριακής showbiz, το οποία είναι  μαζί εδώ και ενάμιση χρόνο, κρατώντας χαμηλό προφίλ στη σχέση τους, μη θέλοντας να τραβούν τα φώτα της δημοσιότητας.

Το γνωστό μοντέλο μοιράστηκε ένα βίντεο από story της εφαρμογής Tik Tok, στο οποίο δείχνει τις χαλαρές και ξέγνοιαστες στιγμές που ζούσε το ζευγάρι πριν την πανδημία. 

Οι δυο τους γυμνάζονται με πιο... παιχνιδιάρικη διάθεση. 

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού ο 14χρονος γιος Κύπριου τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το μήνυμα που μοιράστηκε - Όλα όσα εξομολογήθηκε σε τηλεοπτική εκπομπή
26/03/2020 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Το γνωστό μοντέλο "στάζει μέλι" για τον ποδοσφαιριστή Ευγένιο Αντωνίου
18/11/2019 - 17:53

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Full in loved με τον ποδοσφαιριστή...Ευγένιο Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Οι χαλαρές στιγμές του ζευγαριού και όλες οι λεπτομέρειες
06/10/2019 - 13:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο οδηγός και μέχρι δύο επιβάτες σε ιδιωτικά αυτοκίνητα και ταξί

Τι προνοεί το νέο διάταγμα του Υπουργείου Υγείας για τις μετακινήσεις με οχήματα

Για την Μαρίνα και την κάθε Μαρίνα που αυτές τις ώρες μας χρειάζεται... (ΦΩΤΟ)

Ένα συγκλονιστικό μήνυμα προς όσους εξακολουθούν να μην πειθαρχούν στα μέτρα

Καραγιάννης: "Θα ήταν αυτοκτονία αν δεν παρατείνουμε τα περιοριστικά μέτρα"

Έχουμε ακόμη δρόμο μέχρι την κορύφωση κρουσμάτων, λέει ο Καθηγητής Μοριακής Ιολογίας
Ελλάδα

Άλλοι τρεις θάνατοι στην Ελλάδα, με τον αριθμό των νεκρών να ανεβαίνει στους 47

Σύμφωνα με τα στοιχεία του ΕΟΔΥ τα περισσότερα κρούσματα καταγράφονται στην Αττική

Μυτιλήνη: Πυρκαγιά κατέστρεψε τις εγκαταστάσεις ΜΚΟ

Παρείχε τα τελευταία δύο χρόνια υπηρεσίες εκπαίδευσης σε ενήλικες αιτούντες άσυλο

"Βουτιά" θανάτου για 20χρονη που βρέθηκε νεκρή στο Παλαιόκαστρο

Το άψυχο σώμα της εντόπισαν περαστικοί που ειδοποίησαν την Αστυνομία
Διεθνή

Πρωτοφανές σοκ για την παγκόσμια αεροπορική βιομηχανία

Εκτιμούν ότι θα χάσουν 252 δισεκατομμύρια δολάρια το 2020

12χρονο κορίτσι στο Βέλγιο έχασε τη μάχη με τον κορωνοϊό

«Είναι ένα πολύ σπάνιο γεγονός, αλλά μας έχει αναστατώσει»

Βρετανία: Αρχίζει η δοκιμή των τεστ αντισωμάτων για τον κορωνοϊό

Ένα ζεύγος Κυπρίων στο Λονδίνο μιλά στο alphanews

tv news

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

«8 Λέξεις» Η Τζουλιάνα κερδίζει όλο και περισσότερο την εμπιστοσύνη του Σωτήρη..

Δείτε στα νέα διπλά συγκλονιστικά επεισόδια της δραματικής σειράς, αυτό το Σαββατοκύριακο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 31/03/2020 - 17:40KITCHEN LAB