Ψυχαγωγία

Δήμητρα Κατσαφάδου: Δημοσίευσε για πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο της

Η επιχειρηματίας και χημικός, Δήμητρα Κατσαφάδου είναι ένα ιδιαίτερα αγαπητό πρόσωπο και έχει αναφερθεί πολλές φορές στην προσωπική της ζωή της, αποκαλύπτοντας πως στο παρελθόν υπήρξε παντρεμένη.

Η ίδια μάλιστα αν και χώρισε δεν δίστασε να δημοσιεύσει φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μαζί  με τον πρώην σύζυγο της. Μάλιστα τις φωτογραφίες συνόδευε μια ιδιαίτερα τρυφερή λεζάντα μέσα από την οποία εκμυστηρεύεται ότι η ίδια πέρασε από βαριά κατάθλιψη και ο πρώην σύζυγος της λευχαιμία.

«Από το τότε μέχρι και το σήμερα… 2016 παντρεύτηκα τον αγαπημένο μου! 2021 παραμένει αγαπημένος μου αλλά όχι ο άντρας μου! Η ζωή αλλάζει! Εμείς αλλάζουμε! Τα πάντα αλλάζουν! Η μοίρα, οι επιλογές μας, ο Θεός αποφασίζουν και ακολουθούμε εμείς! Πόσο όμορφο να αγαπιούνται άνθρωποι που έχουν μοιραστεί στιγμές μαζί… Δε μετανιώνω για τίποτα γιατί όλα γίνονται για κάποιο λόγο ή για πολλούς λόγους! Ειδικά το ότι σε γνώρισα και με έμαθες να παλεύω για τη ζωή… Εσύ ξεπέρασες τη λευχαιμία, εγώ τη βαριά κατάθλιψη… Να προσέχεις γιατί αν πάθεις κάτι θα πάθω κι εγώ!!! Πημάκο θα σ´αγαπάω για πάντα αλλά με διαφορετικό τρόπο!!! Η αγάπη δε χάνεται… Η αγάπη όταν είναι αληθινή πάει στον Παράδεισο…@george_k_workout», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Δήμητρα Κατσαφάδου.

ασδ

ςσδχ

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα έγιναν στο Πρωτοχρονιάτικο γύρισμα του Alpha

Μια μικρή γεύση για το τι θα δούμε στους δέκτες μας την Παραμονή Πρωτοχρονιάς
23/12/2021 - 11:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αστυνομικός εκτός υπηρεσίας έσωσε 48χρονη που υπέστη ανακοπή σε γαμήλια δεξίωση

Της παρείχε τις Πρώτες Βοήθειες - Συγχαρητήρια από την Αστυνομία
05/06/2022 - 13:46

Δεξιώσεις και ακρίβεια: Ποιος θα πληρώσει τελικά τη... "νύφη";

Η Γιώτα Καπαρή εξηγεί τι θα γίνει με τα συμβόλαια που ήδη υπογράφτηκαν
12/04/2022 - 13:18

Με δυο μάρτυρες και τέσσερις καλεσμένους παντρεύεται στη φυλακή ο Ασάνζ

Στις ώρες του επισκεπτηρίου ο γάμος στη φυλακή υψίστης ασφαλείας Μπέλμαρς
23/03/2022 - 10:55

Ουκρανία: Πέραν των 10.000 γεννήσεων και γάμων από την ημέρα έναρξης του πολέμου

«Ο πόλεμος στη χώρα συνεχίζεται, αλλά η ζωή δεν σταματάει», ανέφερε το υπουργείο.
16/03/2022 - 16:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατασχέθηκαν 19 μοτοσικλέτες μεγάλου κυβισμού στη Λεμεσό

19χρονος οδηγούσε κλοπιμαία μοτοσικλέτα, θετικός σε προκαταρκτικό έλεγχο νάρκοτεστ

Νιγηριανός "την είδε" Αμερικανός γιατρός και ξεγέλασε 70χρονη μέσω social media

Χειροπέδες στους δύο συνδετικούς κρίκους, προσπάθειες για εντοπισμό του στα κατεχόμενα
Ελλάδα

Ανεξέλεγκτη φωτιά στην Αχαΐα: Mήνυμα 112 και προληπτική εκκένωση στο χωριό Βάλμη

Αυξήθηκαν οι επίγειες και εναέριες δυνάμεις της Πυροσβεστικής

Πυροσβέστες έσβηναν φωτιές και Ρομά τούς έκλεβαν μέχρι και κράνη

Εντοπίστηκαν σε καταυλισμό Ρομά τα κλοπιμαία

Συναγερμός στην Αθήνα: Εκκενώνεται ο σταθμός του μετρό «Μοναστηράκι»

Τηλεφώνημα για βόμβα - Τι αναφέρει στην ανακοίνωση της η ΣΤΑ.ΣΥ
Διεθνή

«Βλέπουν» τρομοκρατική: Πολλοί νεκροί από την επίθεση στο εμπορικό κέντρο

Δανός ο δράστης, δεν μπορεί να αποκλειστεί η τρομοκρατική ενέργεια τονίζουν οι Αρχές

tv news

Ο Ιάκωβος εξωθεί την Αθηνά στα όρια της.. Η Αγγελική μαθαίνει για τη μητέρα της!

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Ένας γάμος βάφεται κόκκινος κι ένας θάνατος θα συνταράξει το χωριό…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις των τελευταίων συγκλονιστικών επεισοδίων!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 04/07/2022 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ