Ψυχαγωγία

Αγνώριστη η Κύπρια Έλενα! Η απώλεια 10 κιλών και η αλλαγή στην εμφάνισή της

Καλεσμένη στο πλατό της «Super Κατερίνας» βρέθηκε την Πέμπτη η Έλενα Παπαμεθοδίου. Η τελευταία κοπέλα που αποχώρησε από το «The Bachelor», μίλησε για τη συμμετοχή της και την αποχώρησή της από το δημοφιλές ριάλιτι, ενώ αναφέρθηκε και στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε κατά τη διάρκεια που βρισκόταν στη βίλα. Η 29χρονη αποκάλυψε παράλληλα πως μετά το τέλος του «The Bachelor» έχασε 10 κιλά.

«Εγώ για να τσακωθώ μέσα στη βίλα υπήρξαν μερικά περιστατικά. Θύμωσα. Η Γιώτα με πρόσβαλε, είπε κάτι πολύ άσχημο για την εμφάνισή μου και το θέμα των κιλών μου. Τα κιλά είναι κάτι που χάνεται. Εγώ τώρα έχω χάσει 10 κιλά. Και πριν στο παιχνίδι είχα ένα γυναικολογικό πρόβλημα και μέσα στο παιχνίδι έβαλα 10 κιλά.

Δέχτηκα μια τεράστια επίθεση μέσα στο παιχνίδι από κάποιες κοπέλες και απορώ πραγματικά. Ήμουν πιο τσουπωτή μέσα στο παιχνίδι, αλλά μου αρέσει κιόλας. Τα κακόβουλα σχόλια δε μου άρεσαν. Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου. Ήταν το γυναικολογικό πρόβλημα που είχα. Φούσκωσα. Αλλά μέσα σε ένα μήνα τα έχασα» είπε η Έλενα Παπαμεθοδίου, η οποία σχολίασε επίσης και την… ομοιότητά της με τον Μάρκο Σεφερλή.

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέλεις ν' αλλάξεις προσωπικό γιατρό; Μάθε πότε μπορείς να το κάνεις από τις 31/8

Ποιους λόγους πρέπει να δηλώσεις και ποια η διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσεις
12/08/2022 - 10:17

Μουντιάλ 2022: Έναρξη μια μέρα νωρίτερα για να παίξει πρώτο το Κατάρ

Για να τηρηθεί η... παράδοση που κρατάει από το 2006, μετατοπίζεται η έναρξη
10/08/2022 - 13:20

Η επίσημη εμφάνιση της Ανόρθωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «Κυρία» παρουσίασε τη νέα της φανέλα, για την σεζόν 2022-23
09/08/2022 - 18:20

Με τη γαλαζοκίτρινη απόψε ο ΑΠΟΕΛ (ΦΩΤΟ)

Όπως έγινε και στον αγώνα με τη Μπότεβ
04/08/2022 - 10:47

Σύνδεσμος Προπονητών: «Τρεις Κύπριοι, υποχρεωτικά στην ενδεκάδα»

Πήρε θέση ο ΣΚΠΠ μετά την αλλαγή στην προκήρυξη για τον κατάλογο Α'
03/08/2022 - 12:59

Εκτός ο Μάγκλιτσα από την ευρωπαϊκή λίστα του ΑΠΟΕΛ, δηλώνεται ο Μπλουμ

Σε αλλαγές προχωράει ο Σωφρόνης Αυγουστή, ενόψει του αγώνα με την Κιζιλζάρ
03/08/2022 - 08:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την Τρίτη η νεκροτομή στη σορό της άτυχης τρίχρονης που πνίγηκε σε πισίνα

Διερευνώνται οι συνθήκες της ανείπωτης τραγωδίας που σημειώθηκε το απόγευμα της Κυριακής

Χειροπέδες σε δυο στη Λάρνακα για κάνναβη, χρήματα και όπλα…

Συνελήφθη οδηγός ταξί με ναρκωτικά και… άγριες διαθέσεις
Ελλάδα

Άρτα: Στα χέρια των Αρχών 29χρονος που σκότωσε τον πεθερό του

Πήρε προθεσμία μέχρι την Τετάρτη για να παρουσιαστεί στον ανακριτή ο κατηγορούμενος

Τραγωδία στην Ελλάδα: Νεκρή 8χρονη από θερμοπληξία, την ξέχασαν στο αυτοκίνητο

Συνελήφθησαν και οδηγήθηκαν στον εισαγγελέα οι γονείς της

Κρυονέρι: 73χρονος αντί αγριογούρουνο πυροβόλησε τη γειτόνισσα

Εντόπισε αγριογούρουνο κοντά στο σπίτι του, πήρε το όπλο του και άρχισε να πυροβολεί
Διεθνή

Ενεργειακός... Αρμαγεδων: Διέξοδο στο αδιέξοδο αναζητεί η Ευρώπη

Δυσοίωνες προβλέψεις για τη Γερμανία, 337.000 άνεργοι λόγω αυξήσεων στην ενέργεια

Άνδρας έπεσε με το αυτοκίνητο του σε οδόφραγμα στο Καπιτώλιο και πυροβολούσε

Πυροβόλησε στον αέρα, πριν στρέψει το όπλο στον εαυτό του και τραυματιστεί θανάσιμα

Η Γερμανία ζητά εξαίρεση από την Κομισιόν για τον ΦΠΑ στο φυσικό αέριο

Λίγο πιο πάνω από το 75% του στόχου αποθήκευσης οι ποσότητες φυσικού αερίου στη χώρα

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/08/2022 - 07:10ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΜΑ