Ψυχαγωγία

Άφωνη η Μέγκι Ντρίο: Είδε on air τον...πρώην της στην αγκαλιά της Εύης Ιωαννίδου

Άφωνη έμεινε η Μέγκι Ντρίο στον αέρα της εκπομπής που συμμετέχει, όταν είδε το νέο σύντροφο της πρώην φίλης της Εύης Ιωαννίδου, όπου ήταν και πρώην της.

Πιο συγκεκριμένα, το “Ευτυχείτε” προέβαλε τις εικόνες που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! από νυχτερινή έξοδο του εντυπωσιακού μοντέλου.

Βλέποντας, όμως, η Μέγκι Ντρίο τις φωτογραφίες εξέφρασε τον έντονο προβληματισμό της και έχασε τα λόγια της. Η ΄δια ανέφερε

 “Έχω πάθει ένα σοκ, με συγχωρείτε! Ήταν ένα δικό μου πρώην τράβηγμα και τώρα το έμαθα! Ερωτικό τράβηγμα! Πολύ παλιά, όμως πολύ! Μόλις βγήκα από το παιχνίδι”.“Δεν το ήξερα… Μακάρι να είναι καλά τα παιδιά… Ήταν ένα φλερτ ερωτικό δικό μου που έπαθα σοκ τώρα που τον είδα με την Εύη!” 

“Δεν ασχολείται με τον χώρο της μόδας, αλλά με τις επιχειρήσεις του πατέρα του. Είναι και μικρός 22 χρονών, πολύ μωρό το παιδάκι. Εγώ δεν έβγαινα μαζί με το παιδί έξω να γλωσσοφιλιέμαι, δεν είμαι τέτοια κοπέλα” 

Επόμενο άρθρο

Παύλος Χαϊκάλης:"Είμαι ακόμα ερωτευμένος με την πρώην σύζυγό μου"

Η ερωτική εξομολόγηση και ποιος φταίει στα αλήθεια για το διαζύγιο
05/12/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπήκε παράνομα στο σπίτι της πρώην του και ταμπουρώθηκε με τα παιδιά στο δωμάτιο

Συνελήφθη ο 44χρονος και άφησε τα παιδιά ελεύθερα μετά τις διαπραγματεύσεις της Αστυνομίας
17/09/2020 - 18:11

Θετικός στον κορωνοϊό ο πρώην Πρωθυπουργός της Ιταλίας

Αυξάνονται τα κρούσματα στη χώρα
02/09/2020 - 21:25

Χαριτίνη Ηλιάδου: Η τηλεοπτική φάρσα που έκανε οn air ο..."πρώην" της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το στιγμιότυπο και την συζήτηση που είχαν
29/06/2020 - 17:31

Η Λεκάκη ξανά με τον πρώην άντρα της και η Καβογιάννη ως... σύμμαχος

Οι ηθοποιοί γίνονται... παρουσιαστές για την κρατική τηλεόραση με άρωμα Σουηδίας
17/05/2020 - 13:22

Η μαμά του Φρασκαρέλι

Ένα φοβερό στόρι - ενδεικτικό μητρικής αγάπης, με πρωταγωνιστή πρώην παίκτη της Ομόνοιας
10/05/2020 - 21:24

Πένθος για την Τζένιφερ Λόπεζ: "Έφυγε" από τη ζωή ο...πρώην σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Θλίψη προκάλεσε στον καλλιτεχνικό χώρο η είδηση του θανάτου του
24/03/2020 - 07:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρίστανε τον ιδιοκτήτη πολυκατοικίας και της πούλησε διαμέρισμα €125,000

Χειροπέδες στον 48χρονο που φέρεται να εξαπάτησε κάτοικο Λάρνακας

Έκκληση Υπουργείου προς όσους είχαν επαφή με Νέα Σαλαμίνα και Μητρόπολη Κιτίου

Ψάχνουν θετικά περιστατικά στην κοινότητα που πιθανόν να συνδέονται με τις δύο αλυσίδες

Ocean Basket: Απολυμάνθηκε και επαναλειτούργησε με εξ ολοκλήρου νέο προσωπικό

Η ανακοίνωση της αλυσίδας εστιατορίου για τα κρούσματα
Ελλάδα

Οκτώ θάνατοι και 346 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

77 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στις Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Δεν έχει αποκλειστεί το ενδεχόμενο lockdown στην Αττική

«Τα μισά από τα κρούσματα της Αττικής είναι στο κέντρο της Αθήνας»

Αυτόφωρο για τους "αρνητές" της μάσκας, αποφάσισε η ελληνική Δικαιοσύνη

Τι αναφέρει η εγκύκλιος προς τους εισαγγελείς Εφετών και Πρωτοδικών της Ελλάδας
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Ισχυρή έκρηξη σε αποθήκη όπλων της Χεζμπολάχ στο Λίβανο

Πληροφορίες για αρκετούς τραυματίες με την έκρηξη να αποδίδεται σε "τεχνικό σφάλμα"

Η λογική πίσω από το νυχτερινό κέρφιου σε μαγαζιά

Πως ο περιορισμός στις ώρες λειτουργίας εμποδίζει την εξάπλωση του ιού

Κλειστές παμπ μετά τις 10 και ταξίδια μόνο για σοβαρό λόγο στη Βρετανία

Με αυτά τα μέτρα προσπαθεί να "κόψει" την πορεία του ιού ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/09/2020 - 21:20ΚΑΜΠΙΝΓΚ