Αθλητικά

Ζράντι: «Στόχος δεν είναι άλλος από την κατάκτηση του τίτλου»

ΝΙΚΟΣ ΚΙΡΖΗΣ - ΜΠΑΣΕΛ ΖΡΑΝΤΙ

Την οριστικοποίηση της συμφωνίας με τον Μπασέλ Ζράντι, αφού πέρασε με επιτυχία τις ιατρικές εξετάσεις, γνωστοποίησε ο Απόλλωνας μέσω ανακοίνωσης του, με τον Δάνο μεσοεπιθετικό να κάνει και τις πρώτες του δηλώσεις.

Αναλυτικά:

«Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ ανακοινώνει την οριστικοποίηση της συμφωνίας με τον Δανό ποδοσφαιριστή Μπασέλ Ζράντι, ο οποίος πέρασε με επιτυχία τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε.

Για τη μεταγραφή του στον Απόλλωνα αναφέρθηκε με δηλώσεις του στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου www.apollon.com.cy ο Μπασέλ Ζράντι.

«Είμαι πολύ χαρούμενος που αποτελώ κι επίσημα μέλος της οικογένειας του Απόλλωνα. Πρόκειται για έναν πολύ σοβαρό κι επαγγελματικό σύλλογο. Ο στόχος μου δεν είναι άλλος από την κατάκτηση κάποιου τίτλου με τη φανέλα της νέας μου ομάδας και υπόσχομαι πως θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για να το πετύχουμε».

Σχετικά με το στιλ παιχνιδιού του μας ανέφερε ότι «η θέση που μου ταιριάζει περισσότερο είναι αυτή του επιτελικού μέσου, ωστόσο έχω την ικανότητα να αγωνιστώ και σε οποιαδήποτε θέση στο επιθετικό τρίτο».

Ο Μπασέλ Ζράντι επέλεξε να αγωνίζεται με τον αριθμό 93».

1

2

3

Επόμενο άρθρο

Επίσημο: Αβραάμ διετίας στην Ανόρθωση

Μετά την πρώτη του προπόνηση, ήρθε και η ανακοίνωση για τον διεθνή μεσοεπιθετικό
22/06/2021 - 11:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ατιέμγουεν: «Ήρθα γιατί μου έδειξαν πόσο με ήθελαν» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες δηλώσεις του Νιγηριανού ως ποδοσφαιριστής της Ομόνοιας
23/07/2021 - 19:19

Φανούριος: «Θα γίνουν αρκετές αλλαγές για κάποια ζητήματα που είδαμε»

Οι τοποθετήσεις από πλευράς Απόλλωνα μετά τη βαριά ήττα από τη Ζίλινα
23/07/2021 - 13:55

«Πρέπει να δείξουμε πολλά ακόμα στο γήπεδο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών της ΑΕΛ, μετά τη νίκη επί της Βλάζνια
23/07/2021 - 11:11

Γιοβάνοβιτς: «Παιχνίδι που μπορεί να μας γίνει μάθημα»

Ευκαιρία να βγάλει συμπεράσματα από το ματς με την Αλ Τααβόν είχε ο Παναθηναϊκός
22/07/2021 - 21:20

«Το παιδί από την Ελλάδα δεν σκέφτηκε ποτέ πως μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο»

Ο Γιάννης μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια στο αμερικανικό δίκτυο ESPN
22/07/2021 - 09:57

Ίλιεφ: «Αποτελεί μεγάλη πρόκληση η παρουσία μου εδώ»

Οι πρώτες δηλώσεις του Βούλγαρου μέσου ως ποδοσφαιριστής του Απόλλωνα
21/07/2021 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πως Τούρκος αξιωματικός έσωσε τον ιδιοκτήτη του Τίβολι από βέβαιο θάνατο (VID)

Όταν μετατράπηκε σε λούνα παρκ τρόμου με αιχμάλωτους στην πίστα του

Η επίμαχη ομιλία που έφερε σύλληψη και διχασμό κι η "απελευθέρωση" Δρ. Σωτηριάδη

Ψάχνει τους συμμετέχοντες κι ετοιμάζει πλάνο σε περίπτωση νέας διαδήλωσης η Αστυνομία

Το πάθημα...δεν έγινε μάθημα: Δύο εμπρησμοί δικαστηρίων σε τρία χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Έμειναν στα λόγια οι σκέψεις για φρούρηση, μη αποτρεπτικές οι κάμερες
Ελλάδα

"Με έπαιζε και με υποτιμούσε": Προκλητικός ο δολοφόνος της Γαρυφαλλιάς

Ολόκληρη η απολογία του για το πως την έριξε στο γκρεμό και την ελεύθερη τους σχέση

3 χρόνια από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι, εκεί που χάθηκαν 102 ψυχές

Τα σημάδια του ολέθρου και ο αγώνας για αποκατάσταση των πυρόπληκτων περιοχών

Στις πρώτες τρεις θέσεις της ΕΕ η Ελλάδα για τη διάθεση συχνοτήτων 5G

Χώρες με πληθυσμιακές ομοιότητες καταγράφουν χαμηλότερους ρυθμούς στην αξιοποίησή τους
Διεθνή

Νέα "υπό διερεύνηση" παραλλαγή του κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Έχουν ανιχνευθεί 16 περιστατικά της νέας παραλλαγής στη χώρα

Πιο πολλά δωρεάν τεστ λόγω ινδικής μετάλλαξης ζητά ο ΠΟΥ Ευρώπης

Τι λέει αφού είναι κατά μεγάλο βαθμό η επικρατούσα παραλλαγή του ιού στην Ευρώπη

"Πράσινο" από ΕΜΑ για χρήση του εμβολίου της Moderna σε παιδιά 12-17 ετών

Εγκρίνεται για χορήγηση σε εφήβους στην Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η αστυνομία ψάχνει να συλλάβει τη Ρενάτα! Τα πράγματα φαίνονται άσχημα για αυτήν

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/07/2021 - 07:00ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ