Αθλητικά

Ο Μπέκαμ φτιάχνει το δικό του... «Last Dance»

Στα... χνάρια του Μάικλ Τζόρνταν βρίσκεται ο Ντέιβιντ Μπέκαμ. Ο Άγγλος βετεράνος ποδοσφαιριστής έχει ξεκινήσει ήδη τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να φτιάξει το ντοκιμαντέρ της ζωής και της καριέρας του στα πρότυπα του «The Last Dance».

Μέχρι στιγμής δεν έχουν γίνει γνωστές περισσότερες λεπτομέρειες για το εν λόγω ντοκιμαντέρ, ωστόσο ο Μπέκαμ ήδη βρίσκεται σε συζητήσεις με το Netflix και το Amazon Prime για να επιλέξει ποια πλατφόρμα θα το προβάλει.

Επόμενο άρθρο

Kicker: «Καμία επαφή Γιουνάιτεντ με Ντόρτμουντ για Σάντσο»

Τι αναφέρει το έγκριτο γερμανικό μέσο για τον ποδοσφαιριστή
04/08/2020 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη Βρετανικού Τύπου! Οι Μπέκαμ νόσησαν από... κορωνοϊό και το έκρυψαν

Τα ταξίδια στο εξωτερικό, τα συμπτώματα και οι πρώτες πληροφορίες
08/09/2020 - 17:11

Μπέκαμ: Μας συστήνει τα πεθερικά του και δείχνει το ξενοδοχείο των διακοπών του

Στην Ελλάδα με όλη την οικογένεια του σε χλιδάτες καλοκαιρινές στιγμές
20/08/2020 - 17:02

Μπίλια: «Να είναι το Μουντιάλ του 2022 το Last Dance του Μέσι»

Η ευχή του ποδοσφαιριστή της Μίλαν στον Μέσι με αφορμή το ντοκιμαντέρ του Τζόρνταν
27/05/2020 - 12:46

Σε φιλανθρωπικούς σκοπούς όλα τα έσοδα του Τζόρνταν από το «Last Dance»

Ο Μάικλ Τζόρνταν δεν θα κρατήσει ούτε... δολάρια για τον εαυτό του από τη σειρά
21/04/2020 - 09:41

Κι όμως, ο Μπέκαμ λάνσαρε το κούρεμα της... καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Ξύρισε το κεφάλι του ο Άγγλος σούπερ σταρ τονίζοντας πως έπρεπε να γίνει
12/04/2020 - 10:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση για αντιμετώπιση πετρελαιοκηλίδας πραγματοποιήθηκε στο Βασιλικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Την επιχείρηση παρακολούθησε και ο Υφυπουργός Έρευνας και Καινοτομίας

Επιστρέφουν οι μεσογειακές φώκιες στις θαλασσινές σπηλιές της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα έργα αποκατάστασης επιθεώρησε ο Υπουργός Γεωργίας

Μαθητές παραδέχτηκαν εμπλοκή στα έκτροπα του Λυκείου Παραλιμνίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται με εντατικούς ρυθμούς οι καταθέσεις
Ελλάδα

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο
Διεθνή

El Pais: Κινέζοι χάκερς υπέκλεψαν δεδομένα για εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ισπανικά, και όχι μόνο, εργαστήρια δέχτηκαν κυβερνοεπιθέσεις

Το δεύτερο κύμα της πανδημίας είναι εδώ, λέει ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Η χώρα καταγράφει ανησυχητική αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ