ΑΓΩΝΕΣ

Κυπριακό πρωτάθλημα - 11η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/11 - 16:00 Δόξα Ερμής 0-0 Τελικό
21/11 - 18:30 ΑΠΟΕΛ Ολυμπιακός Λ. 0-1 Τελικό
22/11 - 16:00 Νέα Σαλαμίνα Ομόνοια 2-1 Τελικό
22/11 - 18:00 ΑΕΛ Ανόρθωση 1-0 Τελικό
22/11 - 20:00 ΑΕΚ Απόλλων 1-2 Τελικό
23/11 - 18:00 KARMIOTISSA POLEMIDION Εθνικός Άχνας 1-1 Τελικό
23/11 - 20:00 ΕΝΠ Πάφος FC 0-0 Τελικό

Κυπριακό πρωτάθλημα - 10η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
06/11 - 19:00 Απόλλων KARMIOTISSA POLEMIDION 1-2 Τελικό
07/11 - 16:00 Πάφος FC ΑΕΛ 1-0 Τελικό
07/11 - 18:00 Ερμής ΕΝΠ 1-1 Τελικό
07/11 - 20:00 Εθνικός Άχνας ΑΠΟΕΛ 0-0 Τελικό
08/11 - 16:00 Ολυμπιακός Λ. Νέα Σαλαμίνα 0-0 Τελικό
08/11 - 18:00 Ανόρθωση ΑΕΚ 1-0 Τελικό
08/11 - 20:00 Ομόνοια Δόξα 0-0 Τελικό

Ελληνικό πρωτάθλημα - 9η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/11 - 15:00 Λαμία Αστέρας Τρ. 2-2 Τελικό
21/11 - 17:15 Ατρόμητος Απ. Σμύρνης 2-2 Τελικό
21/11 - 19:30 Ολυμπιακός Παναθηναϊκός 1-0 Τελικό
22/11 - 15:00 ΑΕΚ Λάρισα 4-1 Τελικό
22/11 - 17:15 Παναιτωλικός Αρης 0-1 Τελικό
22/11 - 19:30 ΠΑΟΚ ΠΑΣ Γιάννινα 2-1 Τελικό
23/11 - 19:30 Βόλος ΟΦΗ 1-4 Τελικό

Ελληνικό πρωτάθλημα - 8η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
07/11 - 15:00 Αστέρας Τρ. Βόλος Αναβλ.
07/11 - 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα Παναιτωλικός 0-0 Τελικό
07/11 - 19:30 Παναθηναϊκός Ατρόμητος 0-1 Τελικό
08/11 - 15:00 ΟΦΗ Ολυμπιακός 0-2 Τελικό
08/11 - 17:15 Λάρισα Λαμία Αναβλ.
08/11 - 19:30 Αρης ΑΕΚ Αναβλ.
08/11 - 19:30 Απ. Σμύρνης ΠΑΟΚ 1-3 Τελικό

Αγγλικό πρωτάθλημα - 9η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/11 - 14:30 NEWCASTLE CHELSEA 0-2 Τελικό
21/11 - 17:00 ASTON VILLA BRIGHTON 1-2 Τελικό
21/11 - 19:30 TOTTENHAM MANCHESTER CITY 2-0 Τελικό
21/11 - 22:00 MANCHESTER UTD WEST BROM 1-0 Τελικό
22/11 - 14:00 FULHAM EVERTON 2-3 Τελικό
22/11 - 16:00 SHEFFIELD UTD WEST HAM 0-1 Τελικό
22/11 - 18:30 LEEDS ARSENAL 0-0 Τελικό
22/11 - 21:15 LIVERPOOL LEICESTER 3-0 Τελικό
23/11 - 19:30 BURNLEY CRYSTAL PALACE 1-0 Τελικό
23/11 - 22:00 WOLVERHAMPTON SOUTHAMPTON 1-1 Τελικό

Αγγλικό πρωτάθλημα - 8η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
06/11 - 19:30 BRIGHTON BURNLEY 0-0 Τελικό
06/11 - 22:00 SOUTHAMPTON NEWCASTLE 2-0 Τελικό
07/11 - 14:30 EVERTON MANCHESTER UTD 1-3 Τελικό
07/11 - 17:00 CRYSTAL PALACE LEEDS 4-1 Τελικό
07/11 - 19:30 CHELSEA SHEFFIELD UTD 4-1 Τελικό
07/11 - 22:00 WEST HAM FULHAM 1-0 Τελικό
08/11 - 14:00 WEST BROM TOTTENHAM 0-1 Τελικό
08/11 - 16:00 LEICESTER WOLVERHAMPTON 1-0 Τελικό
08/11 - 18:30 MANCHESTER CITY LIVERPOOL 1-1 Τελικό
08/11 - 21:15 ARSENAL ASTON VILLA 0-3 Τελικό

Ισπανικό πρωτάθλημα - 10η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/11 - 22:00 OSASUNA HUESCA 1-1 Τελικό
21/11 - 15:00 LEVANTE ELCHE 1-1 Τελικό
21/11 - 17:15 VILLARREAL REAL MADRID 1-1 Τελικό
21/11 - 19:30 SEVILLA CELTA VIGO 4-2 Τελικό
21/11 - 22:00 ATLETICO MADRID BARCELONA 1-0 Τελικό
22/11 - 15:00 EIBAR GETAFE 0-0 Τελικό
22/11 - 17:15 CADIZ REAL SOCIEDAD 0-1 Τελικό
22/11 - 19:30 GRANADA CF VALLADOLID 1-3 Τελικό
22/11 - 22:00 ALAVES VALENCIA 2-2 Τελικό
23/11 - 22:00 ATHLETIC BILBAO BETIS 4-0 Τελικό

Ισπανικό πρωτάθλημα - 9η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
06/11 - 22:00 ELCHE CELTA VIGO 1-1 Τελικό
07/11 - 15:00 HUESCA EIBAR 1-1 Τελικό
07/11 - 17:15 BARCELONA BETIS 5-2 Τελικό
07/11 - 19:30 SEVILLA OSASUNA 1-0 Τελικό
07/11 - 22:00 ATLETICO MADRID CADIZ 4-0 Τελικό
08/11 - 15:00 GETAFE VILLARREAL 1-3 Τελικό
08/11 - 17:15 REAL SOCIEDAD GRANADA CF 2-0 Τελικό
08/11 - 19:30 VALLADOLID ATHLETIC BILBAO 2-1 Τελικό
08/11 - 19:30 LEVANTE ALAVES 1-1 Τελικό
08/11 - 22:00 VALENCIA REAL MADRID 4-1 Τελικό

Ιταλικό πρωτάθλημα - 9η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
28/11 - 16:00 SASSUOLO INTER Προγ.
28/11 - 19:00 BENEVENTO JUVENTUS Προγ.
28/11 - 21:45 ATALANTA VERONA Προγ.
29/11 - 13:30 LAZIO UDINESE Προγ.
29/11 - 16:00 AC MILAN FIORENTINA Προγ.
29/11 - 16:00 BOLOGNA CROTONE Προγ.
29/11 - 19:00 CAGLIARI SPEZIA Προγ.
29/11 - 21:45 NAPOLI ROMA Προγ.
30/11 - 19:30 TORINO SAMPDORIA Προγ.
30/11 - 21:45 GENOA PARMA Προγ.

Ιταλικό πρωτάθλημα - 8η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/11 - 16:00 CROTONE LAZIO 0-2 Τελικό
21/11 - 19:00 SPEZIA ATALANTA 0-0 Τελικό
21/11 - 21:45 JUVENTUS CAGLIARI 2-0 Τελικό
22/11 - 13:30 FIORENTINA BENEVENTO 0-1 Τελικό
22/11 - 16:00 SAMPDORIA BOLOGNA 1-2 Τελικό
22/11 - 16:00 ROMA PARMA 3-0 Τελικό
22/11 - 16:00 VERONA SASSUOLO 0-2 Τελικό
22/11 - 16:00 INTER TORINO 4-2 Τελικό
22/11 - 19:05 UDINESE GENOA 1-0 Τελικό
22/11 - 21:45 NAPOLI AC MILAN 1-3 Τελικό

Γερμανικό πρωτάθλημα - 9η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
27/11 - 21:30 VfL WOLFSBURG WERDER BREMEN Προγ.
28/11 - 16:30 UNION BERLIN EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
28/11 - 16:30 FC AUGSBURG SC FREIBURG Προγ.
28/11 - 16:30 VfB STUTTGART BAYERN MUNICH Προγ.
28/11 - 16:30 RB LEIPZIG ARMINIA BIELEFELD Προγ.
28/11 - 16:30 BORUSSIA DORTMUND FC KOLN Προγ.
28/11 - 19:30 BORUSSIA MONCHENGLADBACH FC SCHALKE 04 Προγ.
29/11 - 16:30 BAYER LEVERKUSEN HERTHA BERLIN Προγ.
29/11 - 19:00 FSV MAINZ 05 1899 HOFFENHEIM Προγ.

Γερμανικό πρωτάθλημα - 8η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/11 - 16:30 1899 HOFFENHEIM VfB STUTTGART 3-3 Τελικό
21/11 - 16:30 BORUSSIA MONCHENGLADBACH FC AUGSBURG 1-1 Τελικό
21/11 - 16:30 BAYERN MUNICH WERDER BREMEN 1-1 Τελικό
21/11 - 16:30 FC SCHALKE 04 VfL WOLFSBURG 0-2 Τελικό
21/11 - 16:30 ARMINIA BIELEFELD BAYER LEVERKUSEN 1-2 Τελικό
21/11 - 19:30 EINTRACHT FRANKFURT RB LEIPZIG 1-1 Τελικό
21/11 - 21:30 HERTHA BERLIN BORUSSIA DORTMUND 2-5 Τελικό
22/11 - 16:30 SC FREIBURG FSV MAINZ 05 1-3 Τελικό
22/11 - 19:00 FC KOLN UNION BERLIN 1-2 Τελικό

Γαλλικό πρωτάθλημα - 12η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
27/11 - 22:00 STRASBOURG RENNES Προγ.
28/11 - 18:00 MARSEILLE NANTES Προγ.
28/11 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN BORDEAUX Προγ.
29/11 - 14:00 LYON REIMS Προγ.
29/11 - 16:00 METZ STADE BRESTOIS 29 Προγ.
29/11 - 16:00 MONACO NIMES Προγ.
29/11 - 16:00 LENS ANGERS Προγ.
29/11 - 16:00 LORIENT MONTPELLIER Προγ.
29/11 - 18:00 NICE DIJON Προγ.
29/11 - 22:00 ST ETIENNE LILLE Προγ.

Γαλλικό πρωτάθλημα - 11η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/11 - 20:00 RENNES BORDEAUX 0-1 Τελικό
20/11 - 22:00 MONACO PARIS SAINT GERMAIN 3-2 Τελικό
21/11 - 18:00 STADE BRESTOIS 29 ST ETIENNE 4-1 Τελικό
21/11 - 22:00 MARSEILLE NICE Αναβλ.
22/11 - 14:00 NANTES METZ 1-1 Τελικό
22/11 - 16:00 DIJON LENS 0-1 Τελικό
22/11 - 16:00 MONTPELLIER STRASBOURG 4-3 Τελικό
22/11 - 16:00 REIMS NIMES 0-1 Τελικό
22/11 - 18:00 ANGERS LYON 0-1 Τελικό
22/11 - 22:00 LILLE LORIENT 4-0 Τελικό

Κύπελλο Κύπρου

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
28/10 - 17:00 ONISILLOS SOTIRAS 2014 KARMIOTISSA POLEMIDION 0-2 Τελικό
04/11 - 16:00 ΕΝΠ Ολυμπιακός Λ. 0-2 Τελικό
04/11 - 17:00 Ανόρθωση Πάφος FC 1-0 Τελικό
25/11 - 17:00 Ερμής Νέα Σαλαμίνα Προγ.
25/11 - 17:00 ΑΕΚ ΑΕΛ Προγ.
16/12 - 17:00 Αλκή Ορόκλινη Εθνικός Άχνας Προγ.
16/12 - 17:00 ΑΠΟΕΛ Απόλλων Προγ.

Κύπελλο Ελλάδος

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
04/11 - 14:30 ATROMITOS PALAMA ASTERAS VARIS Αναβλ.
04/11 - 14:30 AGIOS IEROTHEOS PANTHIRAIKOS Αναβλ.
04/11 - 14:30 HEPHAESTUS IRAKLIS XYLOKASTRO Αναβλ.
04/11 - 14:30 PAS ACHERON KANALAKIOU AE MESOLOGGIOU Αναβλ.
05/11 - 14:30 AGIOS NIKOLAOS KERATSINI Αναβλ.

Champions League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/10 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG CLUB BRUGGE 1-2 Τελικό
20/10 - 19:55 DYNAMO KYIV JUVENTUS 0-2 Τελικό
20/10 - 22:00 RENNES KRASNODAR 1-1 Τελικό
20/10 - 22:00 LAZIO BORUSSIA DORTMUND 3-1 Τελικό
20/10 - 22:00 BARCELONA FERENCVAROSI TC 5-1 Τελικό
20/10 - 22:00 RB LEIPZIG ISTANBUL BASAKSEHIR 2-0 Τελικό
20/10 - 22:00 CHELSEA SEVILLA 0-0 Τελικό
20/10 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN MANCHESTER UTD 1-2 Τελικό
21/10 - 19:55 REAL MADRID SHAKHTAR DONETSK 2-3 Τελικό
21/10 - 19:55 RED BULL SALZBURG LOKOMOTIV MOSCOW 2-2 Τελικό
21/10 - 22:00 AJAX LIVERPOOL 0-1 Τελικό
21/10 - 22:00 FC MIDTJYLLAND ATALANTA 0-4 Τελικό
21/10 - 22:00 BAYERN MUNICH ATLETICO MADRID 4-0 Τελικό
21/10 - 22:00 INTER BORUSSIA MONCHENGLADBACH 2-2 Τελικό
21/10 - 22:00 MANCHESTER CITY FC PORTO 3-1 Τελικό
21/10 - 22:00 Ολυμπιακός MARSEILLE 1-0 Τελικό
27/10 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW BAYERN MUNICH 1-2 Τελικό
27/10 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK INTER 0-0 Τελικό
27/10 - 22:00 ATLETICO MADRID RED BULL SALZBURG 3-2 Τελικό
27/10 - 22:00 MARSEILLE MANCHESTER CITY 0-3 Τελικό
27/10 - 22:00 LIVERPOOL FC MIDTJYLLAND 2-0 Τελικό
27/10 - 22:00 ATALANTA AJAX 2-2 Τελικό
27/10 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH REAL MADRID 2-2 Τελικό
27/10 - 22:00 FC PORTO Ολυμπιακός 2-0 Τελικό
28/10 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR PARIS SAINT GERMAIN 0-2 Τελικό
28/10 - 19:55 KRASNODAR CHELSEA 0-4 Τελικό
28/10 - 22:00 FERENCVAROSI TC DYNAMO KYIV 2-2 Τελικό
28/10 - 22:00 JUVENTUS BARCELONA 0-2 Τελικό
28/10 - 22:00 MANCHESTER UTD RB LEIPZIG 5-0 Τελικό
28/10 - 22:00 SEVILLA RENNES 1-0 Τελικό
28/10 - 22:00 CLUB BRUGGE LAZIO 1-1 Τελικό
28/10 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND ZENIT SAINT PETERSBURG 2-0 Τελικό
03/11 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW ATLETICO MADRID 1-1 Τελικό
03/11 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK BORUSSIA MONCHENGLADBACH 0-6 Τελικό
03/11 - 22:00 ATALANTA LIVERPOOL 0-5 Τελικό
03/11 - 22:00 MANCHESTER CITY Ολυμπιακός 3-0 Τελικό
03/11 - 22:00 FC PORTO MARSEILLE 3-0 Τελικό
03/11 - 22:00 FC MIDTJYLLAND AJAX 1-2 Τελικό
03/11 - 22:00 RED BULL SALZBURG BAYERN MUNICH 2-6 Τελικό
03/11 - 22:00 REAL MADRID INTER 3-2 Τελικό
04/11 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG LAZIO 1-1 Τελικό
04/11 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR MANCHESTER UTD 2-1 Τελικό
04/11 - 22:00 RB LEIPZIG PARIS SAINT GERMAIN 2-1 Τελικό
04/11 - 22:00 CHELSEA RENNES 3-0 Τελικό
04/11 - 22:00 CLUB BRUGGE BORUSSIA DORTMUND 0-3 Τελικό
04/11 - 22:00 BARCELONA DYNAMO KYIV 2-1 Τελικό
04/11 - 22:00 FERENCVAROSI TC JUVENTUS 1-4 Τελικό
04/11 - 22:00 SEVILLA KRASNODAR 3-2 Τελικό
24/11 - 19:55 KRASNODAR SEVILLA 1-2 Τελικό
24/11 - 19:55 RENNES CHELSEA 1-2 Τελικό
24/11 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN RB LEIPZIG 1-0 Τελικό
24/11 - 22:00 MANCHESTER UTD ISTANBUL BASAKSEHIR 4-1 Τελικό
24/11 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND CLUB BRUGGE 3-0 Τελικό
24/11 - 22:00 LAZIO ZENIT SAINT PETERSBURG 3-1 Τελικό
24/11 - 22:00 JUVENTUS FERENCVAROSI TC 2-1 Τελικό
24/11 - 22:00 DYNAMO KYIV BARCELONA 0-4 Τελικό
25/11 - 19:55 BORUSSIA MONCHENGLADBACH SHAKHTAR DONETSK Προγ.
25/11 - 19:55 Ολυμπιακός MANCHESTER CITY Προγ.
25/11 - 22:00 BAYERN MUNICH RED BULL SALZBURG Προγ.
25/11 - 22:00 ATLETICO MADRID LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
25/11 - 22:00 INTER REAL MADRID Προγ.
25/11 - 22:00 MARSEILLE FC PORTO Προγ.
25/11 - 22:00 LIVERPOOL ATALANTA Προγ.
25/11 - 22:00 AJAX FC MIDTJYLLAND Προγ.
01/12 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW RED BULL SALZBURG Προγ.
01/12 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK REAL MADRID Προγ.
01/12 - 22:00 MARSEILLE Ολυμπιακός Προγ.
01/12 - 22:00 LIVERPOOL AJAX Προγ.
01/12 - 22:00 ATALANTA FC MIDTJYLLAND Προγ.
01/12 - 22:00 ATLETICO MADRID BAYERN MUNICH Προγ.
01/12 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH INTER Προγ.
01/12 - 22:00 FC PORTO MANCHESTER CITY Προγ.
02/12 - 19:55 KRASNODAR RENNES Προγ.
02/12 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR RB LEIPZIG Προγ.
02/12 - 22:00 MANCHESTER UTD PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
02/12 - 22:00 JUVENTUS DYNAMO KYIV Προγ.
02/12 - 22:00 FERENCVAROSI TC BARCELONA Προγ.
02/12 - 22:00 SEVILLA CHELSEA Προγ.
02/12 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND LAZIO Προγ.
02/12 - 22:00 CLUB BRUGGE ZENIT SAINT PETERSBURG Προγ.
08/12 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG BORUSSIA DORTMUND Προγ.
08/12 - 19:55 LAZIO CLUB BRUGGE Προγ.
08/12 - 22:00 CHELSEA KRASNODAR Προγ.
08/12 - 22:00 RENNES SEVILLA Προγ.
08/12 - 22:00 BARCELONA JUVENTUS Προγ.
08/12 - 22:00 DYNAMO KYIV FERENCVAROSI TC Προγ.
08/12 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN ISTANBUL BASAKSEHIR Προγ.
08/12 - 22:00 RB LEIPZIG MANCHESTER UTD Προγ.
09/12 - 19:55 FC MIDTJYLLAND LIVERPOOL Προγ.
09/12 - 19:55 AJAX ATALANTA Προγ.
09/12 - 22:00 RED BULL SALZBURG ATLETICO MADRID Προγ.
09/12 - 22:00 REAL MADRID BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
09/12 - 22:00 INTER SHAKHTAR DONETSK Προγ.
09/12 - 22:00 MANCHESTER CITY MARSEILLE Προγ.
09/12 - 22:00 BAYERN MUNICH LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
09/12 - 22:00 Ολυμπιακός FC PORTO Προγ.

Europa League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
22/10 - 19:55 BSC YOUNG BOYS ROMA 1-2 Τελικό
22/10 - 19:55 HNK RIJEKA REAL SOCIEDAD 0-1 Τελικό
22/10 - 19:55 STANDARD LIEGE RANGERS 0-2 Τελικό
22/10 - 19:55 HAPOEL BEER SHEVA SLAVIA PRAHA 3-1 Τελικό
22/10 - 19:55 PSV GRANADA CF 1-2 Τελικό
22/10 - 19:55 LECH POZNAN BENFICA 2-4 Τελικό
22/10 - 19:55 DUNDALK MOLDE 1-2 Τελικό
22/10 - 19:55 CSKA-SOFIA CFR 1907 CLUJ 0-2 Τελικό
22/10 - 19:55 BAYER LEVERKUSEN NICE 6-2 Τελικό
22/10 - 19:55 RAPID VIENNA ARSENAL 1-2 Τελικό
22/10 - 19:55 NAPOLI AZ ALKMAAR 0-1 Τελικό
22/10 - 19:55 ΠΑΟΚ Ομόνοια 1-1 Τελικό
22/10 - 22:00 MACCABI TEL AVIV QARABAG 1-0 Τελικό
22/10 - 22:00 VILLARREAL SIVASSPOR 5-3 Τελικό
22/10 - 22:00 LUDOGORETS ANTWERP 1-2 Τελικό
22/10 - 22:00 TOTTENHAM LASK LINZ 3-0 Τελικό
22/10 - 22:00 LEICESTER ZORYA LUHANSK 3-0 Τελικό
22/10 - 22:00 SC BRAGA ΑΕΚ 3-0 Τελικό
22/10 - 22:00 SPARTA PRAHA LILLE 1-4 Τελικό
22/10 - 22:00 CELTIC AC MILAN 1-3 Τελικό
22/10 - 22:00 DINAMO ZAGREB FEYENOORD 0-0 Τελικό
22/10 - 22:00 SLOVAN LIBEREC GENT 1-0 Τελικό
22/10 - 22:00 1899 HOFFENHEIM CRVENA ZVEZDA 2-0 Τελικό
22/10 - 22:00 WOLFSBERGER AC CSKA MOSCOW 1-1 Τελικό
29/10 - 19:55 CRVENA ZVEZDA SLOVAN LIBEREC 5-1 Τελικό
29/10 - 19:55 GENT 1899 HOFFENHEIM 1-4 Τελικό
29/10 - 19:55 ANTWERP TOTTENHAM 1-0 Τελικό
29/10 - 19:55 FEYENOORD WOLFSBERGER AC 1-4 Τελικό
29/10 - 19:55 CSKA MOSCOW DINAMO ZAGREB 0-0 Τελικό
29/10 - 19:55 QARABAG VILLARREAL 1-3 Τελικό
29/10 - 19:55 LILLE CELTIC 2-2 Τελικό
29/10 - 19:55 LASK LINZ LUDOGORETS 4-3 Τελικό
29/10 - 19:55 SIVASSPOR MACCABI TEL AVIV 1-2 Τελικό
29/10 - 19:55 ΑΕΚ LEICESTER 1-2 Τελικό
29/10 - 19:55 AC MILAN SPARTA PRAHA 3-0 Τελικό
29/10 - 19:55 ZORYA LUHANSK SC BRAGA 1-2 Τελικό
29/10 - 22:00 REAL SOCIEDAD NAPOLI 0-1 Τελικό
29/10 - 22:00 GRANADA CF ΠΑΟΚ 0-0 Τελικό
29/10 - 22:00 AZ ALKMAAR HNK RIJEKA 4-1 Τελικό
29/10 - 22:00 BENFICA STANDARD LIEGE 3-0 Τελικό
29/10 - 22:00 NICE HAPOEL BEER SHEVA 1-0 Τελικό
29/10 - 22:00 Ομόνοια PSV 1-2 Τελικό
29/10 - 22:00 RANGERS LECH POZNAN 1-0 Τελικό
29/10 - 22:00 MOLDE RAPID VIENNA 1-0 Τελικό
29/10 - 22:00 ARSENAL DUNDALK 3-0 Τελικό
29/10 - 22:00 SLAVIA PRAHA BAYER LEVERKUSEN 1-0 Τελικό
29/10 - 22:00 CFR 1907 CLUJ BSC YOUNG BOYS 1-1 Τελικό
29/10 - 22:00 ROMA CSKA-SOFIA 0-0 Τελικό
05/11 - 19:55 HNK RIJEKA NAPOLI 1-2 Τελικό
05/11 - 19:55 REAL SOCIEDAD AZ ALKMAAR 1-0 Τελικό
05/11 - 19:55 LUDOGORETS TOTTENHAM 1-3 Τελικό
05/11 - 19:55 SIVASSPOR QARABAG 2-0 Τελικό
05/11 - 19:55 LECH POZNAN STANDARD LIEGE 3-1 Τελικό
05/11 - 19:55 BENFICA RANGERS 3-3 Τελικό
05/11 - 19:55 Ομόνοια GRANADA CF 0-2 Τελικό
05/11 - 19:55 ΠΑΟΚ PSV 4-1 Τελικό
05/11 - 19:55 HAPOEL BEER SHEVA BAYER LEVERKUSEN 2-4 Τελικό
05/11 - 19:55 SLAVIA PRAHA NICE 3-2 Τελικό
05/11 - 19:55 RAPID VIENNA DUNDALK 4-3 Τελικό
05/11 - 19:55 ROMA CFR 1907 CLUJ 5-0 Τελικό
05/11 - 22:00 BSC YOUNG BOYS CSKA-SOFIA 3-0 Τελικό
05/11 - 22:00 1899 HOFFENHEIM SLOVAN LIBEREC 5-0 Τελικό
05/11 - 22:00 DINAMO ZAGREB WOLFSBERGER AC 1-0 Τελικό
05/11 - 22:00 CRVENA ZVEZDA GENT 2-1 Τελικό
05/11 - 22:00 FEYENOORD CSKA MOSCOW 3-1 Τελικό
05/11 - 22:00 CELTIC SPARTA PRAHA 1-4 Τελικό
05/11 - 22:00 ZORYA LUHANSK ΑΕΚ 1-4 Τελικό
05/11 - 22:00 AC MILAN LILLE 0-3 Τελικό
05/11 - 22:00 LEICESTER SC BRAGA 4-0 Τελικό
05/11 - 22:00 ARSENAL MOLDE 4-1 Τελικό
05/11 - 22:05 ANTWERP LASK LINZ 0-1 Τελικό
05/11 - 23:10 VILLARREAL MACCABI TEL AVIV 4-0 Τελικό
26/11 - 19:55 QARABAG SIVASSPOR Προγ.
26/11 - 19:55 MACCABI TEL AVIV VILLARREAL Προγ.
26/11 - 19:55 LASK LINZ ANTWERP Προγ.
26/11 - 19:55 ΑΕΚ ZORYA LUHANSK Προγ.
26/11 - 19:55 SC BRAGA LEICESTER Προγ.
26/11 - 19:55 LILLE AC MILAN Προγ.
26/11 - 19:55 SPARTA PRAHA CELTIC Προγ.
26/11 - 19:55 MOLDE ARSENAL Προγ.
26/11 - 19:55 CSKA-SOFIA BSC YOUNG BOYS Προγ.
26/11 - 19:55 WOLFSBERGER AC DINAMO ZAGREB Προγ.
26/11 - 19:55 CSKA MOSCOW FEYENOORD Προγ.
26/11 - 19:55 SLOVAN LIBEREC 1899 HOFFENHEIM Προγ.
26/11 - 19:55 GENT CRVENA ZVEZDA Προγ.
26/11 - 22:00 AZ ALKMAAR REAL SOCIEDAD Προγ.
26/11 - 22:00 NAPOLI HNK RIJEKA Προγ.
26/11 - 22:00 TOTTENHAM LUDOGORETS Προγ.
26/11 - 22:00 GRANADA CF Ομόνοια Προγ.
26/11 - 22:00 PSV ΠΑΟΚ Προγ.
26/11 - 22:00 RANGERS BENFICA Προγ.
26/11 - 22:00 STANDARD LIEGE LECH POZNAN Προγ.
26/11 - 22:00 DUNDALK RAPID VIENNA Προγ.
26/11 - 22:00 CFR 1907 CLUJ ROMA Προγ.
26/11 - 22:00 NICE SLAVIA PRAHA Προγ.
26/11 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN HAPOEL BEER SHEVA Προγ.
03/12 - 19:55 ΑΕΚ SC BRAGA Προγ.
03/12 - 19:55 AC MILAN CELTIC Προγ.
03/12 - 19:55 ZORYA LUHANSK LEICESTER Προγ.
03/12 - 19:55 QARABAG MACCABI TEL AVIV Προγ.
03/12 - 19:55 LILLE SPARTA PRAHA Προγ.
03/12 - 19:55 FEYENOORD DINAMO ZAGREB Προγ.
03/12 - 19:55 CSKA MOSCOW WOLFSBERGER AC Προγ.
03/12 - 19:55 CRVENA ZVEZDA 1899 HOFFENHEIM Προγ.
03/12 - 19:55 GENT SLOVAN LIBEREC Προγ.
03/12 - 19:55 SIVASSPOR VILLARREAL Προγ.
03/12 - 19:55 ANTWERP LUDOGORETS Προγ.
03/12 - 19:55 LASK LINZ TOTTENHAM Προγ.
03/12 - 22:00 GRANADA CF PSV Προγ.
03/12 - 22:00 RANGERS STANDARD LIEGE Προγ.
03/12 - 22:00 AZ ALKMAAR NAPOLI Προγ.
03/12 - 22:00 Ομόνοια ΠΑΟΚ Προγ.
03/12 - 22:00 SLAVIA PRAHA HAPOEL BEER SHEVA Προγ.
03/12 - 22:00 MOLDE DUNDALK Προγ.
03/12 - 22:00 BENFICA LECH POZNAN Προγ.
03/12 - 22:00 NICE BAYER LEVERKUSEN Προγ.
03/12 - 22:00 REAL SOCIEDAD HNK RIJEKA Προγ.
03/12 - 22:00 CFR 1907 CLUJ CSKA-SOFIA Προγ.
03/12 - 22:00 ROMA BSC YOUNG BOYS Προγ.
03/12 - 22:00 ARSENAL RAPID VIENNA Προγ.
10/12 - 19:55 BSC YOUNG BOYS CFR 1907 CLUJ Προγ.
10/12 - 19:55 HNK RIJEKA AZ ALKMAAR Προγ.
10/12 - 19:55 LECH POZNAN RANGERS Προγ.
10/12 - 19:55 STANDARD LIEGE BENFICA Προγ.
10/12 - 19:55 ΠΑΟΚ GRANADA CF Προγ.
10/12 - 19:55 PSV Ομόνοια Προγ.
10/12 - 19:55 RAPID VIENNA MOLDE Προγ.
10/12 - 19:55 DUNDALK ARSENAL Προγ.
10/12 - 19:55 HAPOEL BEER SHEVA NICE Προγ.
10/12 - 19:55 BAYER LEVERKUSEN SLAVIA PRAHA Προγ.
10/12 - 19:55 CSKA-SOFIA ROMA Προγ.
10/12 - 19:55 NAPOLI REAL SOCIEDAD Προγ.
10/12 - 22:00 TOTTENHAM ANTWERP Προγ.
10/12 - 22:00 MACCABI TEL AVIV SIVASSPOR Προγ.
10/12 - 22:00 DINAMO ZAGREB CSKA MOSCOW Προγ.
10/12 - 22:00 LUDOGORETS LASK LINZ Προγ.
10/12 - 22:00 CELTIC LILLE Προγ.
10/12 - 22:00 LEICESTER ΑΕΚ Προγ.
10/12 - 22:00 VILLARREAL QARABAG Προγ.
10/12 - 22:00 SPARTA PRAHA AC MILAN Προγ.
10/12 - 22:00 SC BRAGA ZORYA LUHANSK Προγ.
10/12 - 22:00 WOLFSBERGER AC FEYENOORD Προγ.
10/12 - 22:00 SLOVAN LIBEREC CRVENA ZVEZDA Προγ.
10/12 - 22:00 1899 HOFFENHEIM GENT Προγ.

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα φόρτε τους οι courier...ο κορωνοϊός έφερε αύξηση στις ταχυμεταφορές (VID)

Οι παραδόσεις σε σπίτια καταγράφουν κλιμακωτή αύξηση το τελευταίο διάστημα

Στον Κάμπο Τσακκίστρας "απαγορεύεται" να αρρωστήσεις μετά το μεσημέρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολίτες δεύτερης κατηγορίας δηλώνουν στον Alpha οι κάτοικοι γιατί έμειναν χωρίς γιατρό

Ο γολγοθάς της Τηλλυρίας...Νεφροπαθής κάνει τεστ 3 φορές την βδομάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτη η ταλαιπωρία που βιώνουν οι κάτοικοι για να μπορούν να περνούν από το οδοφράγμα
Ελλάδα

Ξεπέρασαν τους 100 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα, μέσα σε μία ημέρα

Ανακοινώθηκαν 2.135 νέα κρούσματα ενώ 562 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Με 3 νέες Navtex η Τουρκία ζητά αποστρατικοποίηση έξι ελληνικών νησιών

Οι ναυτικές οδηγίες αφορούν Ικαρία, Πάτμο, Χίο, Σάμο, Λήμνο και τη Σαμοθράκη

Δένδιας: Κανένα περιθώριο θετικής ατζέντας για Τουρκία στο Ευρωπαϊκό Συμβούλιο

"Προσπαθεί δια της βίας να δημιουργήσει τετελεσμένα σε βάρος κρατών - μελών της ΕΕ"
Διεθνή

Τη δεύτερη βδομάδα του Δεκέμβρη οι πρώτες δόσεις του εμβολίου για τον κορωνοϊό

Αρχικά θα κυκλοφορήσουν 6,4 εκατομμύρια δόσεις του εμβολίου της Pfizer

Δεύτερο ρωσικό εμβόλιο κατά του κορωνοϊού στάλθηκε σε 3η φάση κλινικών δοκιμών

Ο Πούτιν δεν μπορεί να συμμετάσχει στον εμβολιασμό ως εθελοντής ανακοίνωσε το Κρεμλίνο

Τα μέλη 3 οικογενειών θα μπορούν να περάσουν μαζί τα Χριστούγεννα στην Αγγλία

Οι συναρθροίσεις αυτές θα επιτρέπονται από 24-27 Δεκεμβρίου

tv news

Η Μάγδα λέει στον Αιμίλιο πως θέλει να προχωρήσουν σε προσπάθεια εξωσωματικής...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Όλγα παραδέχεται ότι ήξερε το μυστικό του Αργυρού. Η Αθηνά την απολύει...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 25/11/2020 - 01:3010Η ΕΝΤΟΛΗ
Τετ, 25/11/2020 - 02:15ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ
Τετ, 25/11/2020 - 03:008 ΛΕΞΕΙΣ
Τετ, 25/11/2020 - 04:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
Τετ, 25/11/2020 - 05:3060' ΕΛΛΑΔΑ