ΑΓΩΝΕΣ

Κυπριακό πρωτάθλημα - 3η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
14/09 - 18:30 ΑΠΟΕΛ ΑΕΛ 3-0 Τελικό
14/09 - 20:00 Απόλλων Πάφος FC 3-2 Τελικό
15/09 - 18:00 ΑΕΚ Ομόνοια 2-2 Τελικό
15/09 - 18:00 Δόξα Εθνικός Άχνας 1-1 Τελικό
15/09 - 19:00 ΕΝΠ Ανόρθωση 1-2 Τελικό
16/09 - 19:00 Νέα Σαλαμίνα Ολυμπιακός Λ. 3-2 Τελικό

Κυπριακό πρωτάθλημα - 2η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
30/08 - 19:00 Πάφος FC ΑΕΚ 0-2 Τελικό
31/08 - 19:00 Ομόνοια Νέα Σαλαμίνα 2-0 Τελικό
31/08 - 20:00 ΑΕΛ ΕΝΠ 2-0 Τελικό
01/09 - 19:00 Ολυμπιακός Λ. Δόξα 1-1 Τελικό
02/10 - 19:00 Ανόρθωση Απόλλων Προγ.
15/01 - 19:00 Εθνικός Άχνας ΑΠΟΕΛ Προγ.

Ελληνικό πρωτάθλημα - 4η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
21/09 - 17:15 Βόλος ΟΦΗ Προγ.
21/09 - 19:30 Αστέρας Τρ. Ατρόμητος Προγ.
21/09 - 20:00 Παναιτωλικός ΑΕΚ Προγ.
22/09 - 15:00 Λάρισα Ξάνθη Προγ.
22/09 - 18:30 ΠΑΟΚ Αρης Προγ.
22/09 - 19:30 Λαμία Πανιώνιος Προγ.
22/09 - 20:30 Παναθηναϊκός Ολυμπιακός Προγ.

Ελληνικό πρωτάθλημα - 3η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
14/09 - 19:00 Ατρόμητος ΠΑΟΚ 2-3 Τελικό
14/09 - 19:15 ΟΦΗ Παναιτωλικός 3-1 Τελικό
14/09 - 21:30 Ολυμπιακός Βόλος 5-0 Τελικό
15/09 - 19:00 Ξάνθη Αστέρας Τρ. 2-1 Τελικό
15/09 - 19:15 ΑΕΚ Λαμία 2-0 Τελικό
15/09 - 19:15 Πανιώνιος Λάρισα 1-0 Τελικό
15/09 - 21:30 Αρης Παναθηναϊκός 4-0 Τελικό

Αγγλικό πρωτάθλημα - 6η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/09 - 22:00 SOUTHAMPTON BOURNEMOUTH Προγ.
21/09 - 14:30 LEICESTER TOTTENHAM Προγ.
21/09 - 17:00 BURNLEY NORWICH Προγ.
21/09 - 17:00 EVERTON SHEFFIELD UTD Προγ.
21/09 - 17:00 MANCHESTER CITY WATFORD Προγ.
21/09 - 19:30 NEWCASTLE BRIGHTON Προγ.
22/09 - 16:00 WEST HAM MANCHESTER UTD Προγ.
22/09 - 16:00 CRYSTAL PALACE WOLVERHAMPTON Προγ.
22/09 - 18:30 ARSENAL ASTON VILLA Προγ.
22/09 - 18:30 CHELSEA LIVERPOOL Προγ.

Αγγλικό πρωτάθλημα - 5η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
14/09 - 14:30 LIVERPOOL NEWCASTLE 3-1 Τελικό
14/09 - 17:00 WOLVERHAMPTON CHELSEA 2-5 Τελικό
14/09 - 17:00 MANCHESTER UTD LEICESTER 1-0 Τελικό
14/09 - 17:00 BRIGHTON BURNLEY 1-1 Τελικό
14/09 - 17:00 TOTTENHAM CRYSTAL PALACE 4-0 Τελικό
14/09 - 17:00 SHEFFIELD UTD SOUTHAMPTON 0-1 Τελικό
14/09 - 19:30 NORWICH MANCHESTER CITY 3-2 Τελικό
15/09 - 16:00 BOURNEMOUTH EVERTON 3-1 Τελικό
15/09 - 18:30 WATFORD ARSENAL 2-2 Τελικό
16/09 - 22:00 ASTON VILLA WEST HAM 0-0 Τελικό

Ισπανικό πρωτάθλημα - 5η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/09 - 22:00 OSASUNA BETIS Προγ.
21/09 - 14:00 VILLARREAL VALLADOLID Προγ.
21/09 - 17:00 LEVANTE EIBAR Προγ.
21/09 - 19:30 ATLETICO MADRID CELTA VIGO Προγ.
21/09 - 22:00 GRANADA CF BARCELONA Προγ.
22/09 - 13:00 GETAFE MALLORCA Προγ.
22/09 - 15:00 ESPANYOL REAL SOCIEDAD Προγ.
22/09 - 17:00 VALENCIA LEGANES Προγ.
22/09 - 19:30 ATHLETIC BILBAO ALAVES Προγ.
22/09 - 22:00 SEVILLA REAL MADRID Προγ.

Ισπανικό πρωτάθλημα - 4η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
13/09 - 22:00 MALLORCA ATHLETIC BILBAO 0-0 Τελικό
14/09 - 14:00 REAL MADRID LEVANTE 3-2 Τελικό
14/09 - 17:00 LEGANES VILLARREAL 0-3 Τελικό
14/09 - 19:30 REAL SOCIEDAD ATLETICO MADRID 2-0 Τελικό
14/09 - 22:00 BARCELONA VALENCIA 5-2 Τελικό
15/09 - 13:00 EIBAR ESPANYOL 1-2 Τελικό
15/09 - 15:00 ALAVES SEVILLA 0-1 Τελικό
15/09 - 17:00 CELTA VIGO GRANADA CF 0-2 Τελικό
15/09 - 19:30 VALLADOLID OSASUNA 1-1 Τελικό
15/09 - 22:00 BETIS GETAFE 1-1 Τελικό

Ιταλικό πρωτάθλημα - 4η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/09 - 21:45 CAGLIARI GENOA Προγ.
21/09 - 16:00 UDINESE BRESCIA Προγ.
21/09 - 19:00 JUVENTUS VERONA Προγ.
21/09 - 21:45 AC MILAN INTER Προγ.
22/09 - 13:30 SASSUOLO SPAL Προγ.
22/09 - 16:00 LECCE NAPOLI Προγ.
22/09 - 16:00 BOLOGNA ROMA Προγ.
22/09 - 16:00 SAMPDORIA TORINO Προγ.
22/09 - 19:00 ATALANTA FIORENTINA Προγ.
22/09 - 21:45 LAZIO PARMA Προγ.

Ιταλικό πρωτάθλημα - 3η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
14/09 - 16:00 FIORENTINA JUVENTUS 0-0 Τελικό
14/09 - 19:00 NAPOLI SAMPDORIA 2-0 Τελικό
14/09 - 21:45 INTER UDINESE 1-0 Τελικό
15/09 - 13:30 GENOA ATALANTA 1-2 Τελικό
15/09 - 16:00 BRESCIA BOLOGNA 3-4 Τελικό
15/09 - 16:00 SPAL LAZIO 2-1 Τελικό
15/09 - 16:00 PARMA CAGLIARI 1-3 Τελικό
15/09 - 19:00 ROMA SASSUOLO 4-2 Τελικό
15/09 - 21:45 VERONA AC MILAN 0-1 Τελικό
16/09 - 21:45 TORINO LECCE 1-2 Τελικό

Γερμανικό πρωτάθλημα - 5η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/09 - 21:30 FC SCHALKE 04 FSV MAINZ 05 Προγ.
21/09 - 16:30 HERTHA BERLIN SC PADERBORN 07 Προγ.
21/09 - 16:30 SC FREIBURG FC AUGSBURG Προγ.
21/09 - 16:30 BAYER LEVERKUSEN UNION BERLIN Προγ.
21/09 - 16:30 BAYERN MUNICH FC KOLN Προγ.
21/09 - 19:30 WERDER BREMEN RB LEIPZIG Προγ.
22/09 - 16:30 BORUSSIA MONCHENGLADBACH FORTUNA DUSSELDORF Προγ.
22/09 - 19:00 EINTRACHT FRANKFURT BORUSSIA DORTMUND Προγ.
23/09 - 21:30 VfL WOLFSBURG 1899 HOFFENHEIM Προγ.

Γερμανικό πρωτάθλημα - 4η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
13/09 - 21:30 FORTUNA DUSSELDORF VfL WOLFSBURG 1-1 Τελικό
14/09 - 16:30 FSV MAINZ 05 HERTHA BERLIN 2-1 Τελικό
14/09 - 16:30 FC AUGSBURG EINTRACHT FRANKFURT 2-1 Τελικό
14/09 - 16:30 UNION BERLIN WERDER BREMEN 1-2 Τελικό
14/09 - 16:30 BORUSSIA DORTMUND BAYER LEVERKUSEN 4-0 Τελικό
14/09 - 16:30 FC KOLN BORUSSIA MONCHENGLADBACH 0-1 Τελικό
14/09 - 19:30 RB LEIPZIG BAYERN MUNICH 1-1 Τελικό
15/09 - 16:30 1899 HOFFENHEIM SC FREIBURG 0-3 Τελικό
15/09 - 19:00 SC PADERBORN 07 FC SCHALKE 04 1-5 Τελικό

Γαλλικό πρωτάθλημα - 6η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
20/09 - 21:45 STRASBOURG NANTES Προγ.
21/09 - 18:30 MARSEILLE MONTPELLIER Προγ.
21/09 - 21:00 NICE DIJON Προγ.
21/09 - 21:00 REIMS MONACO Προγ.
21/09 - 21:00 BORDEAUX STADE BRESTOIS 29 Προγ.
21/09 - 21:00 NIMES TOULOUSE Προγ.
21/09 - 21:00 METZ AMIENS Προγ.
22/09 - 16:00 RENNES LILLE Προγ.
22/09 - 18:00 ANGERS ST ETIENNE Προγ.
22/09 - 22:00 LYON PARIS SAINT GERMAIN Προγ.

Γαλλικό πρωτάθλημα - 5η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
13/09 - 20:00 LILLE ANGERS 2-1 Τελικό
13/09 - 21:45 AMIENS LYON 2-2 Τελικό
14/09 - 18:30 PARIS SAINT GERMAIN STRASBOURG 1-0 Τελικό
14/09 - 21:00 DIJON NIMES 0-0 Τελικό
14/09 - 21:00 STADE BRESTOIS 29 RENNES 0-0 Τελικό
14/09 - 21:00 MONTPELLIER NICE 2-1 Τελικό
14/09 - 21:00 BORDEAUX METZ 2-0 Τελικό
15/09 - 16:00 NANTES REIMS 1-0 Τελικό
15/09 - 18:00 ST ETIENNE TOULOUSE 2-2 Τελικό
15/09 - 22:00 MONACO MARSEILLE 3-4 Τελικό

Κύπελλο Ελλάδος

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
24/09 - 16:00 VERIA Λεβαδειακός Προγ.
24/09 - 16:00 TRIKALA DOXA DRAMAS Προγ.
24/09 - 16:00 IONIKOS Παναχαϊκή 1891 Προγ.
25/09 - 16:00 EGALEO Εργοτέλης Προγ.
25/09 - 16:00 KALAMATA A.E. KARAISKAKIS Προγ.
25/09 - 16:00 ENOSI ASPROPYRGOU DOXA ΠΑΣ Γιάννινα Προγ.
25/09 - 16:00 KAVALA PAE CHANIA Προγ.
26/09 - 11:00 PANTHIRAIKOS A.O. PLATANIAS Προγ.
02/10 - 14:30 IALYSOS AO KASSIOPIS Προγ.
02/10 - 16:00 AETOS ORFANOU APOLLON LARISSA FC Προγ.

Champions League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
17/09 - 19:55 INTER SLAVIA PRAHA 1-1 Τελικό
17/09 - 19:55 LYON ZENIT SAINT PETERSBURG 1-1 Τελικό
17/09 - 22:00 AJAX LILLE 3-0 Τελικό
17/09 - 22:00 NAPOLI LIVERPOOL 2-0 Τελικό
17/09 - 22:00 RED BULL SALZBURG GENK 6-2 Τελικό
17/09 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND BARCELONA 0-0 Τελικό
17/09 - 22:00 BENFICA RB LEIPZIG 1-2 Τελικό
17/09 - 22:00 CHELSEA VALENCIA 0-1 Τελικό
18/09 - 19:55 Ολυμπιακός TOTTENHAM 2-2 Τελικό
18/09 - 19:55 CLUB BRUGGE GALATASARAY 0-0 Τελικό
18/09 - 22:00 ATLETICO MADRID JUVENTUS 2-2 Τελικό
18/09 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN LOKOMOTIV MOSCOW 1-2 Τελικό
18/09 - 22:00 BAYERN MUNICH CRVENA ZVEZDA 3-0 Τελικό
18/09 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN REAL MADRID 3-0 Τελικό
18/09 - 22:00 SHAKHTAR DONETSK MANCHESTER CITY 0-3 Τελικό
18/09 - 22:00 DINAMO ZAGREB ATALANTA 4-0 Τελικό
01/10 - 19:55 REAL MADRID CLUB BRUGGE Προγ.
01/10 - 19:55 ATALANTA SHAKHTAR DONETSK Προγ.
01/10 - 22:00 CRVENA ZVEZDA Ολυμπιακός Προγ.
01/10 - 22:00 GALATASARAY PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
01/10 - 22:00 TOTTENHAM BAYERN MUNICH Προγ.
01/10 - 22:00 MANCHESTER CITY DINAMO ZAGREB Προγ.
01/10 - 22:00 JUVENTUS BAYER LEVERKUSEN Προγ.
01/10 - 22:00 LOKOMOTIV MOSCOW ATLETICO MADRID Προγ.
02/10 - 19:55 GENK NAPOLI Προγ.
02/10 - 19:55 SLAVIA PRAHA BORUSSIA DORTMUND Προγ.
02/10 - 22:00 LIVERPOOL RED BULL SALZBURG Προγ.
02/10 - 22:00 BARCELONA INTER Προγ.
02/10 - 22:00 ZENIT SAINT PETERSBURG BENFICA Προγ.
02/10 - 22:00 RB LEIPZIG LYON Προγ.
02/10 - 22:00 VALENCIA AJAX Προγ.
02/10 - 22:00 LILLE CHELSEA Προγ.
22/10 - 19:55 ATLETICO MADRID BAYER LEVERKUSEN Προγ.
22/10 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK DINAMO ZAGREB Προγ.
22/10 - 22:00 CLUB BRUGGE PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
22/10 - 22:00 GALATASARAY REAL MADRID Προγ.
22/10 - 22:00 Ολυμπιακός BAYERN MUNICH Προγ.
22/10 - 22:00 MANCHESTER CITY ATALANTA Προγ.
22/10 - 22:00 JUVENTUS LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
22/10 - 22:00 TOTTENHAM CRVENA ZVEZDA Προγ.
23/10 - 19:55 RB LEIPZIG ZENIT SAINT PETERSBURG Προγ.
23/10 - 19:55 AJAX CHELSEA Προγ.
23/10 - 22:00 RED BULL SALZBURG NAPOLI Προγ.
23/10 - 22:00 GENK LIVERPOOL Προγ.
23/10 - 22:00 INTER BORUSSIA DORTMUND Προγ.
23/10 - 22:00 SLAVIA PRAHA BARCELONA Προγ.
23/10 - 22:00 BENFICA LYON Προγ.
23/10 - 22:00 LILLE VALENCIA Προγ.
05/11 - 19:55 BARCELONA SHAKHTAR DONETSK Προγ.
05/11 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG RB LEIPZIG Προγ.
05/11 - 22:00 LIVERPOOL GENK Προγ.
05/11 - 22:00 NAPOLI RED BULL SALZBURG Προγ.
05/11 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND INTER Προγ.
05/11 - 22:00 LYON BENFICA Προγ.
05/11 - 22:00 CHELSEA AJAX Προγ.
05/11 - 22:00 VALENCIA LILLE Προγ.
06/11 - 19:55 BAYERN MUNICH Ολυμπιακός Προγ.
06/11 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW JUVENTUS Προγ.
06/11 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN CLUB BRUGGE Προγ.
06/11 - 22:00 REAL MADRID GALATASARAY Προγ.
06/11 - 22:00 CRVENA ZVEZDA TOTTENHAM Προγ.
06/11 - 22:00 DINAMO ZAGREB SHAKHTAR DONETSK Προγ.
06/11 - 22:00 ATALANTA MANCHESTER CITY Προγ.
06/11 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN ATLETICO MADRID Προγ.
26/11 - 19:55 GALATASARAY CLUB BRUGGE Προγ.
26/11 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW BAYER LEVERKUSEN Προγ.
26/11 - 22:00 MANCHESTER CITY SHAKHTAR DONETSK Προγ.
26/11 - 22:00 ATALANTA DINAMO ZAGREB Προγ.
26/11 - 22:00 JUVENTUS ATLETICO MADRID Προγ.
26/11 - 22:00 REAL MADRID PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
26/11 - 22:00 TOTTENHAM Ολυμπιακός Προγ.
26/11 - 22:00 CRVENA ZVEZDA BAYERN MUNICH Προγ.
27/11 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG LYON Προγ.
27/11 - 19:55 VALENCIA CHELSEA Προγ.
27/11 - 22:00 BARCELONA BORUSSIA DORTMUND Προγ.
27/11 - 22:00 SLAVIA PRAHA INTER Προγ.
27/11 - 22:00 RB LEIPZIG BENFICA Προγ.
27/11 - 22:00 LILLE AJAX Προγ.
27/11 - 22:00 LIVERPOOL NAPOLI Προγ.
27/11 - 22:00 GENK RED BULL SALZBURG Προγ.
10/12 - 19:55 NAPOLI GENK Προγ.
10/12 - 19:55 RED BULL SALZBURG LIVERPOOL Προγ.
10/12 - 22:00 CHELSEA LILLE Προγ.
10/12 - 22:00 AJAX VALENCIA Προγ.
10/12 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND SLAVIA PRAHA Προγ.
10/12 - 22:00 INTER BARCELONA Προγ.
10/12 - 22:00 BENFICA ZENIT SAINT PETERSBURG Προγ.
10/12 - 22:00 LYON RB LEIPZIG Προγ.
11/12 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK ATALANTA Προγ.
11/12 - 19:55 DINAMO ZAGREB MANCHESTER CITY Προγ.
11/12 - 22:00 ATLETICO MADRID LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
11/12 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN JUVENTUS Προγ.
11/12 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN GALATASARAY Προγ.
11/12 - 22:00 CLUB BRUGGE REAL MADRID Προγ.
11/12 - 22:00 BAYERN MUNICH TOTTENHAM Προγ.
11/12 - 22:00 Ολυμπιακός CRVENA ZVEZDA Προγ.

Europa League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
19/09 - 19:55 STANDARD LIEGE VITORIA GUIMARAES 2-0 Τελικό
19/09 - 19:55 EINTRACHT FRANKFURT ARSENAL 0-3 Τελικό
19/09 - 19:55 LASK LINZ ROSENBORG 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 PSV SPORTING CP 3-2 Τελικό
19/09 - 19:55 RENNES CELTIC 1-1 Τελικό
19/09 - 19:55 CFR 1907 CLUJ LAZIO 2-1 Τελικό
19/09 - 19:55 DYNAMO KYIV MALMO FF 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 FC COPENHAGEN FC LUGANO 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 FC BASEL 1893 KRASNODAR 5-0 Τελικό
19/09 - 19:55 GETAFE TRABZONSPOR 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 ΑΠΟΕΛ F91 DUDELANGE 3-4 Τελικό
19/09 - 19:55 QARABAG SEVILLA 0-3 Τελικό
19/09 - 22:00 WOLVERHAMPTON SC BRAGA 0-1 Τελικό
19/09 - 22:00 SLOVAN BRATISLAVA BESIKTAS 4-2 Τελικό
19/09 - 22:00 MANCHESTER UTD FC ASTANA 1-0 Τελικό
19/09 - 22:00 FK PARTIZAN AZ ALKMAAR 2-2 Τελικό
19/09 - 22:00 ROMA ISTANBUL BASAKSEHIR 4-0 Τελικό
19/09 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH WOLFSBERGER AC 0-4 Τελικό
19/09 - 22:00 VfL WOLFSBURG FC OLEKSANDRIYA 3-1 Τελικό
19/09 - 22:00 GENT ST ETIENNE 3-2 Τελικό
19/09 - 22:00 FC PORTO BSC YOUNG BOYS 2-1 Τελικό
19/09 - 22:00 RANGERS FEYENOORD 1-0 Τελικό
19/09 - 22:00 LUDOGORETS CSKA MOSCOW 5-1 Τελικό
19/09 - 22:00 ESPANYOL FERENCVAROSI TC 1-1 Τελικό
03/10 - 17:55 FC ASTANA FK PARTIZAN Προγ.
03/10 - 19:55 CSKA MOSCOW ESPANYOL Προγ.
03/10 - 19:55 FERENCVAROSI TC LUDOGORETS Προγ.
03/10 - 19:55 ST ETIENNE VfL WOLFSBURG Προγ.
03/10 - 19:55 FC OLEKSANDRIYA GENT Προγ.
03/10 - 19:55 BSC YOUNG BOYS RANGERS Προγ.
03/10 - 19:55 FEYENOORD FC PORTO Προγ.
03/10 - 19:55 AZ ALKMAAR MANCHESTER UTD Προγ.
03/10 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
03/10 - 19:55 WOLFSBERGER AC ROMA Προγ.
03/10 - 19:55 BESIKTAS WOLVERHAMPTON Προγ.
03/10 - 19:55 SC BRAGA SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
03/10 - 22:00 CELTIC CFR 1907 CLUJ Προγ.
03/10 - 22:00 LAZIO RENNES Προγ.
03/10 - 22:00 ARSENAL STANDARD LIEGE Προγ.
03/10 - 22:00 VITORIA GUIMARAES EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
03/10 - 22:00 SPORTING CP LASK LINZ Προγ.
03/10 - 22:00 ROSENBORG PSV Προγ.
03/10 - 22:00 KRASNODAR GETAFE Προγ.
03/10 - 22:00 TRABZONSPOR FC BASEL 1893 Προγ.
03/10 - 22:00 SEVILLA ΑΠΟΕΛ Προγ.
03/10 - 22:00 F91 DUDELANGE QARABAG Προγ.
03/10 - 22:00 MALMO FF FC COPENHAGEN Προγ.
03/10 - 22:00 FC LUGANO DYNAMO KYIV Προγ.
24/10 - 19:55 AZ ALKMAAR FC ASTANA Προγ.
24/10 - 19:55 FK PARTIZAN MANCHESTER UTD Προγ.
24/10 - 19:55 FC PORTO RANGERS Προγ.
24/10 - 19:55 CSKA MOSCOW FERENCVAROSI TC Προγ.
24/10 - 19:55 BSC YOUNG BOYS FEYENOORD Προγ.
24/10 - 19:55 GENT VfL WOLFSBURG Προγ.
24/10 - 19:55 LUDOGORETS ESPANYOL Προγ.
24/10 - 19:55 ST ETIENNE FC OLEKSANDRIYA Προγ.
24/10 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR WOLFSBERGER AC Προγ.
24/10 - 19:55 ROMA BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
24/10 - 19:55 SLOVAN BRATISLAVA WOLVERHAMPTON Προγ.
24/10 - 19:55 BESIKTAS SC BRAGA Προγ.
24/10 - 22:00 RENNES CFR 1907 CLUJ Προγ.
24/10 - 22:00 ARSENAL VITORIA GUIMARAES Προγ.
24/10 - 22:00 EINTRACHT FRANKFURT STANDARD LIEGE Προγ.
24/10 - 22:00 PSV LASK LINZ Προγ.
24/10 - 22:00 SPORTING CP ROSENBORG Προγ.
24/10 - 22:00 CELTIC LAZIO Προγ.
24/10 - 22:00 DYNAMO KYIV FC COPENHAGEN Προγ.
24/10 - 22:00 MALMO FF FC LUGANO Προγ.
24/10 - 22:00 GETAFE FC BASEL 1893 Προγ.
24/10 - 22:00 TRABZONSPOR KRASNODAR Προγ.
24/10 - 22:00 SEVILLA F91 DUDELANGE Προγ.
24/10 - 22:00 QARABAG ΑΠΟΕΛ Προγ.
07/11 - 19:55 FC COPENHAGEN DYNAMO KYIV Προγ.
07/11 - 19:55 FC LUGANO MALMO FF Προγ.
07/11 - 19:55 FC BASEL 1893 GETAFE Προγ.
07/11 - 19:55 KRASNODAR TRABZONSPOR Προγ.
07/11 - 19:55 ΑΠΟΕΛ QARABAG Προγ.
07/11 - 19:55 F91 DUDELANGE SEVILLA Προγ.
07/11 - 19:55 ROSENBORG SPORTING CP Προγ.
07/11 - 19:55 LAZIO CELTIC Προγ.
07/11 - 19:55 LASK LINZ PSV Προγ.
07/11 - 19:55 CFR 1907 CLUJ RENNES Προγ.
07/11 - 19:55 STANDARD LIEGE EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
07/11 - 19:55 VITORIA GUIMARAES ARSENAL Προγ.
07/11 - 22:00 SC BRAGA BESIKTAS Προγ.
07/11 - 22:00 WOLVERHAMPTON SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
07/11 - 22:00 MANCHESTER UTD FK PARTIZAN Προγ.
07/11 - 22:00 FC ASTANA AZ ALKMAAR Προγ.
07/11 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH ROMA Προγ.
07/11 - 22:00 WOLFSBERGER AC ISTANBUL BASAKSEHIR Προγ.
07/11 - 22:00 FEYENOORD BSC YOUNG BOYS Προγ.
07/11 - 22:00 RANGERS FC PORTO Προγ.
07/11 - 22:00 ESPANYOL LUDOGORETS Προγ.
07/11 - 22:00 FERENCVAROSI TC CSKA MOSCOW Προγ.
07/11 - 22:00 VfL WOLFSBURG GENT Προγ.
07/11 - 22:00 FC OLEKSANDRIYA ST ETIENNE Προγ.
28/11 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR ROMA Προγ.
28/11 - 19:55 WOLFSBERGER AC BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
28/11 - 19:55 BSC YOUNG BOYS FC PORTO Προγ.
28/11 - 19:55 FEYENOORD RANGERS Προγ.
28/11 - 19:55 CSKA MOSCOW LUDOGORETS Προγ.
28/11 - 19:55 FERENCVAROSI TC ESPANYOL Προγ.
28/11 - 19:55 ST ETIENNE GENT Προγ.
28/11 - 19:55 FC OLEKSANDRIYA VfL WOLFSBURG Προγ.
28/11 - 19:55 BESIKTAS SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
28/11 - 19:55 SC BRAGA WOLVERHAMPTON Προγ.
28/11 - 19:55 FC ASTANA MANCHESTER UTD Προγ.
28/11 - 19:55 AZ ALKMAAR FK PARTIZAN Προγ.
28/11 - 22:00 SEVILLA QARABAG Προγ.
28/11 - 22:00 F91 DUDELANGE ΑΠΟΕΛ Προγ.
28/11 - 22:00 ROSENBORG LASK LINZ Προγ.
28/11 - 22:00 SPORTING CP PSV Προγ.
28/11 - 22:00 LAZIO CFR 1907 CLUJ Προγ.
28/11 - 22:00 ARSENAL EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
28/11 - 22:00 CELTIC RENNES Προγ.
28/11 - 22:00 VITORIA GUIMARAES STANDARD LIEGE Προγ.
28/11 - 22:00 MALMO FF DYNAMO KYIV Προγ.
28/11 - 22:00 KRASNODAR FC BASEL 1893 Προγ.
28/11 - 22:00 FC LUGANO FC COPENHAGEN Προγ.
28/11 - 22:00 TRABZONSPOR GETAFE Προγ.
12/12 - 19:55 CFR 1907 CLUJ CELTIC Προγ.
12/12 - 19:55 EINTRACHT FRANKFURT VITORIA GUIMARAES Προγ.
12/12 - 19:55 STANDARD LIEGE ARSENAL Προγ.
12/12 - 19:55 DYNAMO KYIV FC LUGANO Προγ.
12/12 - 19:55 FC COPENHAGEN MALMO FF Προγ.
12/12 - 19:55 FC BASEL 1893 TRABZONSPOR Προγ.
12/12 - 19:55 GETAFE KRASNODAR Προγ.
12/12 - 19:55 PSV ROSENBORG Προγ.
12/12 - 19:55 LASK LINZ SPORTING CP Προγ.
12/12 - 19:55 RENNES LAZIO Προγ.
12/12 - 19:55 ΑΠΟΕΛ SEVILLA Προγ.
12/12 - 19:55 QARABAG F91 DUDELANGE Προγ.
12/12 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH ISTANBUL BASAKSEHIR Προγ.
12/12 - 22:00 WOLVERHAMPTON BESIKTAS Προγ.
12/12 - 22:00 MANCHESTER UTD AZ ALKMAAR Προγ.
12/12 - 22:00 SLOVAN BRATISLAVA SC BRAGA Προγ.
12/12 - 22:00 FK PARTIZAN FC ASTANA Προγ.
12/12 - 22:00 FC PORTO FEYENOORD Προγ.
12/12 - 22:00 RANGERS BSC YOUNG BOYS Προγ.
12/12 - 22:00 LUDOGORETS FERENCVAROSI TC Προγ.
12/12 - 22:00 ESPANYOL CSKA MOSCOW Προγ.
12/12 - 22:00 VfL WOLFSBURG ST ETIENNE Προγ.
12/12 - 22:00 GENT FC OLEKSANDRIYA Προγ.
12/12 - 22:00 ROMA WOLFSBERGER AC Προγ.

Κύπελλο Ελλάδος

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
24/09 - 16:00 VERIA Λεβαδειακός Προγ.
24/09 - 16:00 TRIKALA DOXA DRAMAS Προγ.
24/09 - 16:00 IONIKOS Παναχαϊκή 1891 Προγ.
25/09 - 16:00 EGALEO Εργοτέλης Προγ.
25/09 - 16:00 KALAMATA A.E. KARAISKAKIS Προγ.
25/09 - 16:00 ENOSI ASPROPYRGOU DOXA ΠΑΣ Γιάννινα Προγ.
25/09 - 16:00 KAVALA PAE CHANIA Προγ.
26/09 - 11:00 PANTHIRAIKOS A.O. PLATANIAS Προγ.
02/10 - 14:30 IALYSOS AO KASSIOPIS Προγ.
02/10 - 16:00 AETOS ORFANOU APOLLON LARISSA FC Προγ.

Champions League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
17/09 - 19:55 INTER SLAVIA PRAHA 1-1 Τελικό
17/09 - 19:55 LYON ZENIT SAINT PETERSBURG 1-1 Τελικό
17/09 - 22:00 AJAX LILLE 3-0 Τελικό
17/09 - 22:00 NAPOLI LIVERPOOL 2-0 Τελικό
17/09 - 22:00 RED BULL SALZBURG GENK 6-2 Τελικό
17/09 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND BARCELONA 0-0 Τελικό
17/09 - 22:00 BENFICA RB LEIPZIG 1-2 Τελικό
17/09 - 22:00 CHELSEA VALENCIA 0-1 Τελικό
18/09 - 19:55 Ολυμπιακός TOTTENHAM 2-2 Τελικό
18/09 - 19:55 CLUB BRUGGE GALATASARAY 0-0 Τελικό
18/09 - 22:00 ATLETICO MADRID JUVENTUS 2-2 Τελικό
18/09 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN LOKOMOTIV MOSCOW 1-2 Τελικό
18/09 - 22:00 BAYERN MUNICH CRVENA ZVEZDA 3-0 Τελικό
18/09 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN REAL MADRID 3-0 Τελικό
18/09 - 22:00 SHAKHTAR DONETSK MANCHESTER CITY 0-3 Τελικό
18/09 - 22:00 DINAMO ZAGREB ATALANTA 4-0 Τελικό
01/10 - 19:55 REAL MADRID CLUB BRUGGE Προγ.
01/10 - 19:55 ATALANTA SHAKHTAR DONETSK Προγ.
01/10 - 22:00 CRVENA ZVEZDA Ολυμπιακός Προγ.
01/10 - 22:00 GALATASARAY PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
01/10 - 22:00 TOTTENHAM BAYERN MUNICH Προγ.
01/10 - 22:00 MANCHESTER CITY DINAMO ZAGREB Προγ.
01/10 - 22:00 JUVENTUS BAYER LEVERKUSEN Προγ.
01/10 - 22:00 LOKOMOTIV MOSCOW ATLETICO MADRID Προγ.
02/10 - 19:55 GENK NAPOLI Προγ.
02/10 - 19:55 SLAVIA PRAHA BORUSSIA DORTMUND Προγ.
02/10 - 22:00 LIVERPOOL RED BULL SALZBURG Προγ.
02/10 - 22:00 BARCELONA INTER Προγ.
02/10 - 22:00 ZENIT SAINT PETERSBURG BENFICA Προγ.
02/10 - 22:00 RB LEIPZIG LYON Προγ.
02/10 - 22:00 VALENCIA AJAX Προγ.
02/10 - 22:00 LILLE CHELSEA Προγ.
22/10 - 19:55 ATLETICO MADRID BAYER LEVERKUSEN Προγ.
22/10 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK DINAMO ZAGREB Προγ.
22/10 - 22:00 CLUB BRUGGE PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
22/10 - 22:00 GALATASARAY REAL MADRID Προγ.
22/10 - 22:00 Ολυμπιακός BAYERN MUNICH Προγ.
22/10 - 22:00 MANCHESTER CITY ATALANTA Προγ.
22/10 - 22:00 JUVENTUS LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
22/10 - 22:00 TOTTENHAM CRVENA ZVEZDA Προγ.
23/10 - 19:55 RB LEIPZIG ZENIT SAINT PETERSBURG Προγ.
23/10 - 19:55 AJAX CHELSEA Προγ.
23/10 - 22:00 RED BULL SALZBURG NAPOLI Προγ.
23/10 - 22:00 GENK LIVERPOOL Προγ.
23/10 - 22:00 INTER BORUSSIA DORTMUND Προγ.
23/10 - 22:00 SLAVIA PRAHA BARCELONA Προγ.
23/10 - 22:00 BENFICA LYON Προγ.
23/10 - 22:00 LILLE VALENCIA Προγ.
05/11 - 19:55 BARCELONA SHAKHTAR DONETSK Προγ.
05/11 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG RB LEIPZIG Προγ.
05/11 - 22:00 LIVERPOOL GENK Προγ.
05/11 - 22:00 NAPOLI RED BULL SALZBURG Προγ.
05/11 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND INTER Προγ.
05/11 - 22:00 LYON BENFICA Προγ.
05/11 - 22:00 CHELSEA AJAX Προγ.
05/11 - 22:00 VALENCIA LILLE Προγ.
06/11 - 19:55 BAYERN MUNICH Ολυμπιακός Προγ.
06/11 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW JUVENTUS Προγ.
06/11 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN CLUB BRUGGE Προγ.
06/11 - 22:00 REAL MADRID GALATASARAY Προγ.
06/11 - 22:00 CRVENA ZVEZDA TOTTENHAM Προγ.
06/11 - 22:00 DINAMO ZAGREB SHAKHTAR DONETSK Προγ.
06/11 - 22:00 ATALANTA MANCHESTER CITY Προγ.
06/11 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN ATLETICO MADRID Προγ.
26/11 - 19:55 GALATASARAY CLUB BRUGGE Προγ.
26/11 - 19:55 LOKOMOTIV MOSCOW BAYER LEVERKUSEN Προγ.
26/11 - 22:00 MANCHESTER CITY SHAKHTAR DONETSK Προγ.
26/11 - 22:00 ATALANTA DINAMO ZAGREB Προγ.
26/11 - 22:00 JUVENTUS ATLETICO MADRID Προγ.
26/11 - 22:00 REAL MADRID PARIS SAINT GERMAIN Προγ.
26/11 - 22:00 TOTTENHAM Ολυμπιακός Προγ.
26/11 - 22:00 CRVENA ZVEZDA BAYERN MUNICH Προγ.
27/11 - 19:55 ZENIT SAINT PETERSBURG LYON Προγ.
27/11 - 19:55 VALENCIA CHELSEA Προγ.
27/11 - 22:00 BARCELONA BORUSSIA DORTMUND Προγ.
27/11 - 22:00 SLAVIA PRAHA INTER Προγ.
27/11 - 22:00 RB LEIPZIG BENFICA Προγ.
27/11 - 22:00 LILLE AJAX Προγ.
27/11 - 22:00 LIVERPOOL NAPOLI Προγ.
27/11 - 22:00 GENK RED BULL SALZBURG Προγ.
10/12 - 19:55 NAPOLI GENK Προγ.
10/12 - 19:55 RED BULL SALZBURG LIVERPOOL Προγ.
10/12 - 22:00 CHELSEA LILLE Προγ.
10/12 - 22:00 AJAX VALENCIA Προγ.
10/12 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND SLAVIA PRAHA Προγ.
10/12 - 22:00 INTER BARCELONA Προγ.
10/12 - 22:00 BENFICA ZENIT SAINT PETERSBURG Προγ.
10/12 - 22:00 LYON RB LEIPZIG Προγ.
11/12 - 19:55 SHAKHTAR DONETSK ATALANTA Προγ.
11/12 - 19:55 DINAMO ZAGREB MANCHESTER CITY Προγ.
11/12 - 22:00 ATLETICO MADRID LOKOMOTIV MOSCOW Προγ.
11/12 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN JUVENTUS Προγ.
11/12 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN GALATASARAY Προγ.
11/12 - 22:00 CLUB BRUGGE REAL MADRID Προγ.
11/12 - 22:00 BAYERN MUNICH TOTTENHAM Προγ.
11/12 - 22:00 Ολυμπιακός CRVENA ZVEZDA Προγ.

Europa League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
19/09 - 19:55 STANDARD LIEGE VITORIA GUIMARAES 2-0 Τελικό
19/09 - 19:55 EINTRACHT FRANKFURT ARSENAL 0-3 Τελικό
19/09 - 19:55 LASK LINZ ROSENBORG 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 PSV SPORTING CP 3-2 Τελικό
19/09 - 19:55 RENNES CELTIC 1-1 Τελικό
19/09 - 19:55 CFR 1907 CLUJ LAZIO 2-1 Τελικό
19/09 - 19:55 DYNAMO KYIV MALMO FF 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 FC COPENHAGEN FC LUGANO 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 FC BASEL 1893 KRASNODAR 5-0 Τελικό
19/09 - 19:55 GETAFE TRABZONSPOR 1-0 Τελικό
19/09 - 19:55 ΑΠΟΕΛ F91 DUDELANGE 3-4 Τελικό
19/09 - 19:55 QARABAG SEVILLA 0-3 Τελικό
19/09 - 22:00 WOLVERHAMPTON SC BRAGA 0-1 Τελικό
19/09 - 22:00 SLOVAN BRATISLAVA BESIKTAS 4-2 Τελικό
19/09 - 22:00 MANCHESTER UTD FC ASTANA 1-0 Τελικό
19/09 - 22:00 FK PARTIZAN AZ ALKMAAR 2-2 Τελικό
19/09 - 22:00 ROMA ISTANBUL BASAKSEHIR 4-0 Τελικό
19/09 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH WOLFSBERGER AC 0-4 Τελικό
19/09 - 22:00 VfL WOLFSBURG FC OLEKSANDRIYA 3-1 Τελικό
19/09 - 22:00 GENT ST ETIENNE 3-2 Τελικό
19/09 - 22:00 FC PORTO BSC YOUNG BOYS 2-1 Τελικό
19/09 - 22:00 RANGERS FEYENOORD 1-0 Τελικό
19/09 - 22:00 LUDOGORETS CSKA MOSCOW 5-1 Τελικό
19/09 - 22:00 ESPANYOL FERENCVAROSI TC 1-1 Τελικό
03/10 - 17:55 FC ASTANA FK PARTIZAN Προγ.
03/10 - 19:55 CSKA MOSCOW ESPANYOL Προγ.
03/10 - 19:55 FERENCVAROSI TC LUDOGORETS Προγ.
03/10 - 19:55 ST ETIENNE VfL WOLFSBURG Προγ.
03/10 - 19:55 FC OLEKSANDRIYA GENT Προγ.
03/10 - 19:55 BSC YOUNG BOYS RANGERS Προγ.
03/10 - 19:55 FEYENOORD FC PORTO Προγ.
03/10 - 19:55 AZ ALKMAAR MANCHESTER UTD Προγ.
03/10 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
03/10 - 19:55 WOLFSBERGER AC ROMA Προγ.
03/10 - 19:55 BESIKTAS WOLVERHAMPTON Προγ.
03/10 - 19:55 SC BRAGA SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
03/10 - 22:00 CELTIC CFR 1907 CLUJ Προγ.
03/10 - 22:00 LAZIO RENNES Προγ.
03/10 - 22:00 ARSENAL STANDARD LIEGE Προγ.
03/10 - 22:00 VITORIA GUIMARAES EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
03/10 - 22:00 SPORTING CP LASK LINZ Προγ.
03/10 - 22:00 ROSENBORG PSV Προγ.
03/10 - 22:00 KRASNODAR GETAFE Προγ.
03/10 - 22:00 TRABZONSPOR FC BASEL 1893 Προγ.
03/10 - 22:00 SEVILLA ΑΠΟΕΛ Προγ.
03/10 - 22:00 F91 DUDELANGE QARABAG Προγ.
03/10 - 22:00 MALMO FF FC COPENHAGEN Προγ.
03/10 - 22:00 FC LUGANO DYNAMO KYIV Προγ.
24/10 - 19:55 AZ ALKMAAR FC ASTANA Προγ.
24/10 - 19:55 FK PARTIZAN MANCHESTER UTD Προγ.
24/10 - 19:55 FC PORTO RANGERS Προγ.
24/10 - 19:55 CSKA MOSCOW FERENCVAROSI TC Προγ.
24/10 - 19:55 BSC YOUNG BOYS FEYENOORD Προγ.
24/10 - 19:55 GENT VfL WOLFSBURG Προγ.
24/10 - 19:55 LUDOGORETS ESPANYOL Προγ.
24/10 - 19:55 ST ETIENNE FC OLEKSANDRIYA Προγ.
24/10 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR WOLFSBERGER AC Προγ.
24/10 - 19:55 ROMA BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
24/10 - 19:55 SLOVAN BRATISLAVA WOLVERHAMPTON Προγ.
24/10 - 19:55 BESIKTAS SC BRAGA Προγ.
24/10 - 22:00 RENNES CFR 1907 CLUJ Προγ.
24/10 - 22:00 ARSENAL VITORIA GUIMARAES Προγ.
24/10 - 22:00 EINTRACHT FRANKFURT STANDARD LIEGE Προγ.
24/10 - 22:00 PSV LASK LINZ Προγ.
24/10 - 22:00 SPORTING CP ROSENBORG Προγ.
24/10 - 22:00 CELTIC LAZIO Προγ.
24/10 - 22:00 DYNAMO KYIV FC COPENHAGEN Προγ.
24/10 - 22:00 MALMO FF FC LUGANO Προγ.
24/10 - 22:00 GETAFE FC BASEL 1893 Προγ.
24/10 - 22:00 TRABZONSPOR KRASNODAR Προγ.
24/10 - 22:00 SEVILLA F91 DUDELANGE Προγ.
24/10 - 22:00 QARABAG ΑΠΟΕΛ Προγ.
07/11 - 19:55 FC COPENHAGEN DYNAMO KYIV Προγ.
07/11 - 19:55 FC LUGANO MALMO FF Προγ.
07/11 - 19:55 FC BASEL 1893 GETAFE Προγ.
07/11 - 19:55 KRASNODAR TRABZONSPOR Προγ.
07/11 - 19:55 ΑΠΟΕΛ QARABAG Προγ.
07/11 - 19:55 F91 DUDELANGE SEVILLA Προγ.
07/11 - 19:55 ROSENBORG SPORTING CP Προγ.
07/11 - 19:55 LAZIO CELTIC Προγ.
07/11 - 19:55 LASK LINZ PSV Προγ.
07/11 - 19:55 CFR 1907 CLUJ RENNES Προγ.
07/11 - 19:55 STANDARD LIEGE EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
07/11 - 19:55 VITORIA GUIMARAES ARSENAL Προγ.
07/11 - 22:00 SC BRAGA BESIKTAS Προγ.
07/11 - 22:00 WOLVERHAMPTON SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
07/11 - 22:00 MANCHESTER UTD FK PARTIZAN Προγ.
07/11 - 22:00 FC ASTANA AZ ALKMAAR Προγ.
07/11 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH ROMA Προγ.
07/11 - 22:00 WOLFSBERGER AC ISTANBUL BASAKSEHIR Προγ.
07/11 - 22:00 FEYENOORD BSC YOUNG BOYS Προγ.
07/11 - 22:00 RANGERS FC PORTO Προγ.
07/11 - 22:00 ESPANYOL LUDOGORETS Προγ.
07/11 - 22:00 FERENCVAROSI TC CSKA MOSCOW Προγ.
07/11 - 22:00 VfL WOLFSBURG GENT Προγ.
07/11 - 22:00 FC OLEKSANDRIYA ST ETIENNE Προγ.
28/11 - 19:55 ISTANBUL BASAKSEHIR ROMA Προγ.
28/11 - 19:55 WOLFSBERGER AC BORUSSIA MONCHENGLADBACH Προγ.
28/11 - 19:55 BSC YOUNG BOYS FC PORTO Προγ.
28/11 - 19:55 FEYENOORD RANGERS Προγ.
28/11 - 19:55 CSKA MOSCOW LUDOGORETS Προγ.
28/11 - 19:55 FERENCVAROSI TC ESPANYOL Προγ.
28/11 - 19:55 ST ETIENNE GENT Προγ.
28/11 - 19:55 FC OLEKSANDRIYA VfL WOLFSBURG Προγ.
28/11 - 19:55 BESIKTAS SLOVAN BRATISLAVA Προγ.
28/11 - 19:55 SC BRAGA WOLVERHAMPTON Προγ.
28/11 - 19:55 FC ASTANA MANCHESTER UTD Προγ.
28/11 - 19:55 AZ ALKMAAR FK PARTIZAN Προγ.
28/11 - 22:00 SEVILLA QARABAG Προγ.
28/11 - 22:00 F91 DUDELANGE ΑΠΟΕΛ Προγ.
28/11 - 22:00 ROSENBORG LASK LINZ Προγ.
28/11 - 22:00 SPORTING CP PSV Προγ.
28/11 - 22:00 LAZIO CFR 1907 CLUJ Προγ.
28/11 - 22:00 ARSENAL EINTRACHT FRANKFURT Προγ.
28/11 - 22:00 CELTIC RENNES Προγ.
28/11 - 22:00 VITORIA GUIMARAES STANDARD LIEGE Προγ.
28/11 - 22:00 MALMO FF DYNAMO KYIV Προγ.
28/11 - 22:00 KRASNODAR FC BASEL 1893 Προγ.
28/11 - 22:00 FC LUGANO FC COPENHAGEN Προγ.
28/11 - 22:00 TRABZONSPOR GETAFE Προγ.
12/12 - 19:55 CFR 1907 CLUJ CELTIC Προγ.
12/12 - 19:55 EINTRACHT FRANKFURT VITORIA GUIMARAES Προγ.
12/12 - 19:55 STANDARD LIEGE ARSENAL Προγ.
12/12 - 19:55 DYNAMO KYIV FC LUGANO Προγ.
12/12 - 19:55 FC COPENHAGEN MALMO FF Προγ.
12/12 - 19:55 FC BASEL 1893 TRABZONSPOR Προγ.
12/12 - 19:55 GETAFE KRASNODAR Προγ.
12/12 - 19:55 PSV ROSENBORG Προγ.
12/12 - 19:55 LASK LINZ SPORTING CP Προγ.
12/12 - 19:55 RENNES LAZIO Προγ.
12/12 - 19:55 ΑΠΟΕΛ SEVILLA Προγ.
12/12 - 19:55 QARABAG F91 DUDELANGE Προγ.
12/12 - 22:00 BORUSSIA MONCHENGLADBACH ISTANBUL BASAKSEHIR Προγ.
12/12 - 22:00 WOLVERHAMPTON BESIKTAS Προγ.
12/12 - 22:00 MANCHESTER UTD AZ ALKMAAR Προγ.
12/12 - 22:00 SLOVAN BRATISLAVA SC BRAGA Προγ.
12/12 - 22:00 FK PARTIZAN FC ASTANA Προγ.
12/12 - 22:00 FC PORTO FEYENOORD Προγ.
12/12 - 22:00 RANGERS BSC YOUNG BOYS Προγ.
12/12 - 22:00 LUDOGORETS FERENCVAROSI TC Προγ.
12/12 - 22:00 ESPANYOL CSKA MOSCOW Προγ.
12/12 - 22:00 VfL WOLFSBURG ST ETIENNE Προγ.
12/12 - 22:00 GENT FC OLEKSANDRIYA Προγ.
12/12 - 22:00 ROMA WOLFSBERGER AC Προγ.

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγαμε απογευματινή βόλτα στη Λευκωσία με άτομο σε αναπηρικό καροτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολόκληρος αγώνας μετ΄ εμποδίων με κίνδυνο της σωματική ακεραιότητα των ατόμων με ΑμΕΑ

Μήπως έχετε δει τον άντρα που καταζητείται για διάρρηξη και κλοπή; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Υπ. Δικαιοσύνης στον Alpha: "Απαράδεκτο να χάνονται τόσοι άνθρωποι στην άσφαλτο"

Ζητά άμεσα το νομοσχέδιο για αύξηση των ποινών για τροχαίες παραβιάσεις
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ
Παρ, 20/09/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
Παρ, 20/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ
Παρ, 20/09/2019 - 18:00ALPHA NEWS
Παρ, 20/09/2019 - 18:10ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ
Παρ, 20/09/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
Παρ, 20/09/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ
Παρ, 20/09/2019 - 20:20ALPHA NEWS
Παρ, 20/09/2019 - 22:158 ΛΕΞΕΙΣ
Σάβ, 21/09/2019 - 01:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
Σάβ, 21/09/2019 - 01:50ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ
Σάβ, 21/09/2019 - 02:25ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
Σάβ, 21/09/2019 - 04:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
Σάβ, 21/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB
Σάβ, 21/09/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ
Σάβ, 21/09/2019 - 08:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
Σάβ, 21/09/2019 - 09:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ