Υγεία

Κάν’ το όπως ο Άκης! Μας δείχνει πώς να...γυμναστούμε στο σπίτι (BINTEO)

Ο Άκης Πετρετζίκης παραμένει στο σπίτι του, σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Υγείας καθώς θέλει να βοηθήσει με τον δικό του τρόπο στο να μην εξαπλωθεί ο ιός.

Ο γνωστός σεφ διαθέτει ένα πολύ καλογυμνασμένο σώμα και παρά το γεγονός ότι δεν μπορεί να βγει έξω προκειμένου να πάει γυμναστήριο, σκέφτηκε να φέρει το γυμναστήριο στο σπίτι, με τα όργανα γυμναστικής που διαθέτει.

Ο όμορφος σεφ φόρεσε το σορτσάκι, ένα αμάνικο μπλουζάκι και ένα καπέλο και ξεκίνησε να κάνει γυμναστική.

Το βίντεο από το σπίτι του που γυμνάζεται μόνος ο Άκης Πετρετζίκης ανέβηκε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, και τα σχόλια από τους followers του, όπως ήταν φυσικό είναι αμέτρητα.

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Απαγορεύεται η μετακίνηση και διαγραφή δικαιούχων από κατάλογο προσωπικών ιατρών

Ο ΟΑΥ καλεί τους πολίτες να μην επιχειρούν αλλαγή προσωπικού ιατρού
24/03/2020 - 17:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Στέφανος Μιχαήλ γυμνάζεται με το...σκυλάκι του πιο sexy από ποτέ!

Δείτε το χιουμοριστικό βίντεο που ανέβασε στα social media
28/03/2020 - 18:05

Γιώργος Μπόγρης:"Το πρόστιμο αν βγούμε είναι...3.000 ευρώ"

"Το διαβατήριο για να πας μια βόλτα είναι ο σκύλος"
24/03/2020 - 14:39

Ο Ντάνος μένει σπίτι και..."λιώνει" στην γυμναστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από το σαλόνι του σπιτιού του
20/03/2020 - 18:26

H Βανδή γυμνάζεται στο σπίτι και μας αποκαλύπτει τις...ασκήσεις της (ΒΙΝΤΕΟ)

Με φόρμες και πιασμένα μαλλιά αποκαλύπτει "μυστικά" για καλλίγραμμο σώμα στα 50
18/03/2020 - 09:10

Αυτή είναι η καλύτερη ώρα για γυμναστική για να κάψετε λίπος και να χάσετε κιλά!

Βάλτε το ξυπνητήρι την κατάλληλη ώρα και θα δεις αποτελέσματα
23/02/2020 - 17:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Covid-19 ως εργαλείο εξουσίας στα χέρια δραστών ενδοοικογενειακής βίας (VID)

Πρόκειται για τακτικές που χρησιμοποιούνται στα πλαίσια της βίας

Πωλούσαν προϊόντα εκτός καταλόγου τα περίπτερα που καταγγέλθηκαν (BINTEO)

Τι λέει ο Σύνδεσμος Καταστημάτων Διαρκούς Εξυπηρέτησης για τις παραβιάσεις του διατάγματος

«Μπορεί να υπάρξει ανάγκη για επιπλέον ιδρύματα σαν το ΓΝ Αμμοχώστου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε ο Δρ Πέτρος Καραγιάννης για τον επαναπατρισμό πολιτών από το εξωτερικό
Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Αυστρία: Το πλάνο που ανακοίνωσαν για σταδιακή χαλάρωση των μέτρων

Ο οδικός χάρτης του Κουρτζ για επιστροφή στην κανονικότητα

Κλιμακώνονται εν μέσω πανδημίας οι εχθροπραξίες στη Λιβύη

Οι δυνάμεις του Χάφταρ ανακοίνωσαν ότι κατέρριψαν τρία τουρκικής κατασκευής drones

Στο νοσοκομείο παραμένει ο Μπόρις Τζόνσον με «επίμονα» συμπτώματα κορωνοϊού

Κρίθηκε αναγκαίο έπειτα από σύσταση του γιατρού του

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/04/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ