Υγεία

Έλλη Κοκκίνου: Αποκάλυψε τη... δίαιτα πείνας που έκανε για χρόνια και σοκάρει...

Η Έλλη Κοκκίνου σοκάρει καλεσμένη στη Φωλιά των Κου Κου για τη δίαιτα που έκανε για πολλά χρόνια. Η τραγουδίστρια τα τελευταία χρόνια κάνει διατροφή για να διατηρεί λεπτή τη σιλουέτα της. Η ίδια αποκάλυψε τη δίαιτα που έκανε πριν λίγο καιρό, η οποία ομολογουμένως φαντάζει ως και επικίνδυνη.

Συγκεκριμένα δήλωσε

«Τα τελευταία χρόνια έτρωγα ένα μήλο με κανέλα ή ένα ακτινίδιο με κανέλα ή ροκφόρ με μέλι και κανέλα. Χόρταινα με καφέ στην αρχή, έπινα στις 7 το πρωί καφέ. Σνακ έτρωγα λίγο τυράκι με λίγο αγγουράκι. Το μεσημεριανό μπορεί να ήταν κρέας με φρούτο. Πεινούσα, έτρωγα τα δάχτυλά μου! Αν πεινούσα έτρωγα λίγο αγγουράκι με λίγη γραβιέρα ή αμύγδαλα»

΄κ,μ,

Επόμενο άρθρο

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η δίαιτα των 16 ωρών που έχει τρελάνει το...Hollywood!

Μάθετε τα μυστικά της δίαιτας που παρέχει τρομερά αποτελέσματα
16/06/2019 - 09:43

Tι να φας για μεσημεριανό αν θέλεις να αδυνατίσεις

Οι καλύτερες επιλογές αν μαγειρέψεις, αν παραγγείλεις, αν πρόκειται να φας έξω το βράδυ.
08/06/2019 - 10:37

Έλλη Κοκκίνου: Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή και έναν δεύτερο γάμο

Το ενδεχόμενο υιοθεσίας ενός παιδιού και το περιστατικό που την στιγμάτισε
28/04/2019 - 15:42

Aυτά είναι τα πιο απλά και υγιεινά σνακ για όσους κάνουν...δίαιτα

5 τέλειες προτάσεις για κάθε στιγμή της ημέρας
27/04/2019 - 01:44

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει τον λόγο που χώρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια μιλά για τον λόγο που την οδήγησε στον χωρισμό με τον σύντροφο της
15/04/2019 - 09:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταδίωξη με πυροβολισμούς στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Κρατούμενος μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο και έσπρωξε τους αστυνομικούς και διέφυγε

Αβέρωφ Νεοφύτου: Μονόδρομος η πλήρης εφαρμογή του ΓεΣΥ (BINTEO)

Και επίσημα Εκτελεστικός Διευθυντής του ΟκΥΠΥ ο Κυριάκος Γεωργίου

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ