Υγεία

Έλλη Κοκκίνου: Αποκάλυψε τη... δίαιτα πείνας που έκανε για χρόνια και σοκάρει...

Η Έλλη Κοκκίνου σοκάρει καλεσμένη στη Φωλιά των Κου Κου για τη δίαιτα που έκανε για πολλά χρόνια. Η τραγουδίστρια τα τελευταία χρόνια κάνει διατροφή για να διατηρεί λεπτή τη σιλουέτα της. Η ίδια αποκάλυψε τη δίαιτα που έκανε πριν λίγο καιρό, η οποία ομολογουμένως φαντάζει ως και επικίνδυνη.

Συγκεκριμένα δήλωσε

«Τα τελευταία χρόνια έτρωγα ένα μήλο με κανέλα ή ένα ακτινίδιο με κανέλα ή ροκφόρ με μέλι και κανέλα. Χόρταινα με καφέ στην αρχή, έπινα στις 7 το πρωί καφέ. Σνακ έτρωγα λίγο τυράκι με λίγο αγγουράκι. Το μεσημεριανό μπορεί να ήταν κρέας με φρούτο. Πεινούσα, έτρωγα τα δάχτυλά μου! Αν πεινούσα έτρωγα λίγο αγγουράκι με λίγη γραβιέρα ή αμύγδαλα»

΄κ,μ,

Επόμενο άρθρο

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πώς θα αποφύγεις το καθημερινό.... τσιμπολόγημα (και τα παραπανίσια κιλά);

Mικρά tips που θα σε βοηθήσουν στην καθημερινότητα
11/09/2019 - 18:00

Η δίαιτα του Σαββατοκύριακου - Χάσε 2-3 κιλά μέσα σε δύο μέρες χωρίς θυσία!

Διαρκεί δυο ημέρες και βασίζεται σε τρόφιμα πλούσια σε πρωτεΐνες, ασβέστιο και βιταμίνες
11/09/2019 - 17:54

3+1 βραδινά σνακ που δεν θα χαλάσουν τη δίαιτά σου και θα σε ...χορτάσουν!

Μην κάνεις διατροφικές αμαρτίες ενώ υπάρχουν... "λύσεις-θαύματα"
04/07/2019 - 19:35

Αυτή είναι η δίαιτα των 16 ωρών που έχει τρελάνει το...Hollywood!

Μάθετε τα μυστικά της δίαιτας που παρέχει τρομερά αποτελέσματα
16/06/2019 - 09:43

Tι να φας για μεσημεριανό αν θέλεις να αδυνατίσεις

Οι καλύτερες επιλογές αν μαγειρέψεις, αν παραγγείλεις, αν πρόκειται να φας έξω το βράδυ.
08/06/2019 - 10:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Παιδείας: Που προκύπτουν θέματα για το περιστατικό της μαντίλας

Θα τύχουν χειρισμού από το ΥΠΠΑΝ σύμφωνα με την κείμενη Νομοθεσία

Διπλό φονικό: Εκ πρώτης όψεως υπόθεση εναντίον του Χατζηξενοφώντος

Ολοκληρώθηκε η παρουσίαση της υπόθεσης εκ μέρους της Κατηγορούσας Αρχής

Ένταλμα σύλληψης κατά δασκάλου που καταγγέλθηκε από 9χρονο μαθητή για επίθεση

Αντιμέτωπος με το αδίκημα επίθεσης πρόκλησης πραγματικής σωματικής βλάβης και απειλής
Ελλάδα

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Χειροπέδες σε 55χρονο για την πυρκαγιά στην Κέρκυρα

Για οκτώ περίπου ώρες πυροσβέστες έδιναν μάχη με τις φλόγες
Διεθνή

Οι Σαουδάραβες καθησύχασαν την παγκόσμια αγορά πετρελαίου

Υποχώρησε η τιμή, δεσμεύτηκαν για αποκατάσταση των ζημιών σε δύο βδομάδες

ΟΗΕ: Στα 272 εκατομμύρια ανέρχονται οι μετανάστες σε όλον τον κόσμο

51 εκατομμύρια περισσότεροι σε σύγκριση με το 2010

Γαλλία: 83χρονη εγκλωβίστηκε για έξι ημέρες στην...τουαλέτα της

Τον συναγερμό στις αρχές σήμανε η ανηψιά της 83χρονης όταν ανησύχησε

tv news

Η Αλκμήνη στην εντατική μετά από σοβαρή κρίση.Η Νίκη αντιμέτωπη με την αλήθεια..

«Αστέρια Στην Άμμο» Δείτε την Τετάρτη στο νέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/09/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ