Ελλάδα

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Στη Βοστώνη έφτασε ο μικρός Παναγιώτης-Ραφαήλ και η οικογένεια του, για να λάβει τη θεραπεία που θα του δώσει την ευκαιρία να κάνει όνειρα. Εκεί συνάντησε ήδη τον μικρό Αντώνη, ο οποίος είναι συνοδοιπόρος του σε αυτόν τον αγώνα.

Η οικογένεια του Παναγιώτη-Ραφαήλ, με μια ανάρτηση εκφράζει τον ενθουσιασμό της που κατάφερε να φτάσει στη Βοστώνη και εξέφρασε για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες της σε όσους βοήθησαν να πάρει ο μικρός το "εισιτήριο" για τη θεραπεία, αλλά και τη μητέρα του μικρού Αντώνη, Χαρά, η οποία τους "αγκάλιασε" από την πρώτη στιγμή.

Ο μικρός υποβλήθηκε ήδη στις απαραίτητες εξετάσεις και αναμένονται τώρα τα αποτελέσματα.

"Με τη δική σας αγάπη καταφέραμε να φέρουμε το παιδί μας στα καλύτερα χέρια!! Να είστε όλοι καλά!!!"

Επόμενο άρθρο

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη
16/11/2019 - 12:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Πιάνει παιχνίδια, παίζει, σηκώνει βιβλία" ο μικρός Παναγιώτης-Ραφαήλ

Ήταν αδύνατο πριν να έρθουμε στην Αμερική λέει ο πατέρας του
16/01/2020 - 08:22

Κινήσεις αισιοδοξίας και ελπίδας κάνει ξανά ο μικρός Αντώνης (ΒΙΝΤΕΟ)

«Είναι πάντα χαρούμενος, χαμογελαστός, πάντα θετικός ποτέ δεν τα βάζει κάτω»
14/01/2020 - 21:37

Για πρώτη φορά ο μικρός Παναγιώτης-Ραφαήλ στέκεται στα πόδια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές εικόνες μέσα από το ιατρικό κέντρο όπου νοσηλεύεται το μικρό αγοράκι
13/01/2020 - 19:01

Κύπρος 2019: Οι στιγμές που αντιδράσαμε, διαφωνήσαμε, συζητήσαμε και δακρύσαμε

Οι 10 ιστορίες που καθήλωσαν την κοινή γνώμη τη χρονιά που μας πέρασε
31/12/2019 - 07:18

Ο μικρός Αντώνης φόρεσε την μπλε μυτούλα και έστειλε ηχηρό μήνυμα (ΦΩΤΟ)

"Ας βοηθήσουμε όλοι ώστε να κρατήσουμε την ελπίδα των παιδιών ψηλά"
18/12/2019 - 10:56

Ο μικρός Αντώνης λύγισε...τον Αβέρωφ Νεοφύτου (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε την οικογένεια του μικρού και έδωσε προσωπικά τις δικές του ευχές
12/12/2019 - 22:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα ανετράπη μετά από σύγκρουση στη Λεωφόρο Λεμεσού

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ