Ψυχαγωγία

Ζέτα Μακρυπούλια: Πόσο χρονών έγινε και πώς της ευχήθηκε η μητέρα της;

Γενέθλια είχε χθες η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια, Ζέτα Μακρυπούλια, η οποία έβαλε ακόμα ένα κεράκι στην τούρτα της και διένυσε ένα ακόμα βήμα στην πέμπτη δεκαετία της ζωής της.

Η ίδια δέχθηκε εκατοντάδες ευχές και δώρα ενώ η ευχή από τα social media που είδαμε και ξεχώρισε, ήταν από την μητέρα της, Αγγελική.

Δείτε πόσο χρονών έγινε αλλά και την συγκινητική ευχή της μαμάς της στα social media, στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ομόνοια με μέσο όρο ηλικίας τα... 24 χρόνια

Έξι Κύπριοι στο αρχικό σχήμα από τον προπονητή της ομάδας
22/08/2020 - 17:49

Summer time: Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με ολόσωμο μαγιό και εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Επηρεασμένη από τον παλαιό καλό κινηματογράφο
22/07/2020 - 09:47

Αγνώριστος ο Χάρης Ρώμας σε ηλικία...18 ετών (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσιοποίησε από τα νεανικά του χρόνια!
16/07/2020 - 14:59

Η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει με μπικίνι και...εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Βουτιές στην πισίνα με τους καλούς της φίλους απόλαυσε η παρουσιάστρια
08/07/2020 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους σταμάτησαν για έλεγχο σε δρόμο της Λευκωσίας και τους "τσάκωσαν" με κοκαΐνη

Χειροπέδες σε δυο πρόσωπα για παράνομη κατοχή ναρκωτικών

Εκπυρσοκρότησε όπλο και τραυματίστηκε 20χρονος στη Λάρνακα

Σε δυο συλλήψεις προχώρησαν οι αστυνομικές αρχές

Άσκηση για αντιμετώπιση πετρελαιοκηλίδας πραγματοποιήθηκε στο Βασιλικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Την επιχείρηση παρακολούθησε και ο Υφυπουργός Έρευνας και Καινοτομίας
Ελλάδα

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο
Διεθνή

El Pais: Κινέζοι χάκερς υπέκλεψαν δεδομένα για εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ισπανικά, και όχι μόνο, εργαστήρια δέχτηκαν κυβερνοεπιθέσεις

Το δεύτερο κύμα της πανδημίας είναι εδώ, λέει ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Η χώρα καταγράφει ανησυχητική αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 08:1560' ΕΛΛΑΔΑ