Ψυχαγωγία

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Λούης Night Show" επιστρέφει απόψε το βράδυ στις 21:15 στον Alpha Kύπρου, με ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο που θα ομορφύνει την αγαπημένη ημέρα της εβδομάδας και θα μας κάνει να γελάσουμε μέχρι δακρύων.

Tρολαρίσματα, φάρσες, αστεία στιγμιότυπα και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς από τον αγαπημένο stand up - comedian, ο οποίος ετοίμασε μια 3ωρη εκπομπή γεμάτη εκπλήξεις, σάτιρα, γέλιο και ανεβασμένη διάθεση.

Αυτή την εβδομάδα καλεσμένη θα είναι η γνωστή παρουσιάστρια, Γωγώ Αλεξανδρινού, η οποία θα ανέβει στη σκηνή του σατιρικού θεάτρου Λευκωσίας, πιο χαλαρή από ποτέ και έτοιμη να "τσαλακωθεί" και να απολαύσει την ιδιαίτερη συνέντευξη.

Αφήνει στην άκρη το αυστηρό ύφος της ειδησεογραφίας και μοιράζεται με κοινό και τηλεθεατές, διάφορες...χιουμοριστικές στιγμές της ζωής της, όπως για παράδειγμα το περιστατικό με τον άντρα της και έναν...Ρώσο στο αεροδρόμιο.

Bρείτε το link εδώ: https://www.youtube.com/watch?v=KM9TwqRVwX0

Δείτε το trailer:

Επόμενο άρθρο

"Πολλές φορές λέω πως νίκησα τον Χίτλερ, ενώ έχω ακόμη εφιάλτες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η 83χρονη Λόλα Άντζελ, που επέζησε από το Ολοκαύτωμα των Ναζί στο "24 ΩΡΕΣ"
14/02/2020 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εντυπωσιακή πρεμιέρα του Λούη ως... plus size μοντέλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάθε Παρασκευή στις 21:20 στον Alpha Kύπρου
25/09/2020 - 21:48

Το "Λούης Night Show" κάνει comeback! Απόψε η...πολυανεμενόμενη Πρεμιέρα (VID)

Οι δηλώσεις του Λούη Πατσαλίδη στην εκπομπή “Alpha Καλήμερα”
25/09/2020 - 17:16

Ο Λούης Πατσαλίδης αποκαλύπτει για πρώτη φορά: "Έχω ψωρίαση..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν την πολυαναμενόμενη Πρεμιέρα του “Λούης Night Show”
25/09/2020 - 17:12

"Mπήκαμε" στο πρώτο γύρισμα του "Λούης Night Show" - Δείτε αποκλειστικές εικόνες

Ο Λούης Πατσαλίδης κάνει Πρεμιέρα την ερχόμενη Παρασκευή στις 21:20 στον Alpha Κύπρου
23/09/2020 - 16:22

Το “Λούης Night Show” κάνει comeback με καλεσμένο...κορυφαίο καλλιτέχνη (ΦΩΤΟ)

Ενθουσιασμένος ο stand up – comedian για τον καλλιτέχνη που θα του κάνει “ποδαρικό”
18/09/2020 - 15:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Βροχή» προστίμων σε οικογενειακό τραπέζι και γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ)

«Καμπάνα» 1.500 ευρώ σε ιδιοκτήτη υποστατικού για καλεσμένους που χόρευαν σε πίστα

Δύο ενεργές αλυσίδες μετάδοσης σε ποδοσφαιρική ομάδα και εταιρεία

Που εντοπίστηκαν τα 13 νέα περιστατικά κορωνοϊού

«Εισαγόμενα» τα έξι από τα δεκατρία νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται σε 1,684
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ένωση δυνάμεων κατά του κορωνοϊού ζήτησε ο Τζόνσον στη Γενική Συνέλευση των ΗΕ

«Ξέρουμε ότι δε γίνεται να συνεχίσουμε έτσι» ανέφερε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

«Τσάκωσαν» τουρίστα να χαράζει τα αρχικά του σε κολώνα του Κολοσσαίου

Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο στο ιστορικό μνημείο

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 26/09/2020 - 21:20ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ