Ψυχαγωγία

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Λούης Night Show" επιστρέφει απόψε το βράδυ στις 21:15 στον Alpha Kύπρου, με ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο που θα ομορφύνει την αγαπημένη ημέρα της εβδομάδας και θα μας κάνει να γελάσουμε μέχρι δακρύων.

Tρολαρίσματα, φάρσες, αστεία στιγμιότυπα και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς από τον αγαπημένο stand up - comedian, ο οποίος ετοίμασε μια 3ωρη εκπομπή γεμάτη εκπλήξεις, σάτιρα, γέλιο και ανεβασμένη διάθεση.

Αυτή την εβδομάδα καλεσμένη θα είναι η γνωστή παρουσιάστρια, Γωγώ Αλεξανδρινού, η οποία θα ανέβει στη σκηνή του σατιρικού θεάτρου Λευκωσίας, πιο χαλαρή από ποτέ και έτοιμη να "τσαλακωθεί" και να απολαύσει την ιδιαίτερη συνέντευξη.

Αφήνει στην άκρη το αυστηρό ύφος της ειδησεογραφίας και μοιράζεται με κοινό και τηλεθεατές, διάφορες...χιουμοριστικές στιγμές της ζωής της, όπως για παράδειγμα το περιστατικό με τον άντρα της και έναν...Ρώσο στο αεροδρόμιο.

Bρείτε το link εδώ: https://www.youtube.com/watch?v=KM9TwqRVwX0

Δείτε το trailer:

Επόμενο άρθρο

"Πολλές φορές λέω πως νίκησα τον Χίτλερ, ενώ έχω ακόμη εφιάλτες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η 83χρονη Λόλα Άντζελ, που επέζησε από το Ολοκαύτωμα των Ναζί στο "24 ΩΡΕΣ"
14/02/2020 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξεκαρδιστικό troll του Πατσαλίδη στη Γιαννάκη και τις...προσφορές της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καινούργιες εκπτώσεις των νοσηλευτηρίων, η μισή τιμή και το...πακέτο με αναπνευστήρα
15/02/2020 - 15:09

"Σαρώνει" ο Λούης Πατσαλίδης στην...Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να γεμίσει θέατρα και οι...παραστάσεις να είναι sold out
07/02/2020 - 18:30

Η γυναίκα που κατάφερε να διακόψει το...γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη (BINTEO)

Σταμάτησε τη σάτιρα και αυτός είναι ο...ιδιαίτερος λόγος
06/02/2020 - 17:18

Ο Λούης στην καρέκλα της...ψυχολόγου - Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Μια συνάντηση κορυφής και ένα...ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις
04/02/2020 - 13:41

Λούης Πατσαλίδης: Δημοσίευσε την πρώτη σέλφι με την Αστέρω πριν 16 χρόνια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία, η ερωτική εξομολόγηση στη συζυγό του και τα...νιάτα
03/02/2020 - 10:32

Ο Λούης τρολάρει τον μετεωρολόγο που μιλούσε σε...δυο κανάλια ταυτόχρονα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεκαρδιστική στιγμή και η...παγκόσμια πρωτοτυπία
01/02/2020 - 13:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι τέσσερις τραυματίες της γκανγκστερικής επίθεσης στην Αγία Νάπα;

Η παρέα της πολυσύχναστης καφετέριας που δέχτηκε τα πυρά του επίδοξου εκτελεστή

Δύο κύπριοι έσωσαν μια τεράστια σαύρα που έπεσε σε δεξαμενή στην Αφρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τοποθέτησαν ξύλα έτσι ώστε αν πέσει άλλο ζώο στο μέλλον μέσα να μπορεί να βγει

Έντονα ενοχλημένο το Υπουργείο Παιδείας για την επιστολή εκπαιδευτικών

Θα ελεγχθούν οι καθηγητές που αντέδρασαν στην επίσκεψη του Τεχνικού Τμήματος
Ελλάδα

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός

Ιατροδικαστής διαπίστωσε σεξουαλική κακοποίηση σε βρέφος που πέθανε στο Παίδων

Διακομίστηκε με εγκεφαλίτιδα το πρωί από τον πατέρα του στο Νοσοκομείο στην Αθήνα

Στην Εντατική νοσηλεύεται η Κική Δημουλά

Μεταφέρθηκε σε κλινική με σοβαρή λοίμωξη του αναπνευστικού και καρδιολογικά προβλήματα
Διεθνή

O "χάρτης" του κορωνοϊού: Οι χώρες και οι περιοχές που πλήττονται (ΦΩΤΟ)

Τρομάζει ο αριθμός των νεκρών - Ποιες οδηγίες έδωσε η Κεντρική Τράπεζα της Κίνας

Ελ Σαβαδόρ: 11 άνθρωποι ανασύρθηκαν νεκροί από τα συντρίμμια λεωφορείου

Το τραγικό δυστύχημα σημειώθηκε κοντά στο χωριό Τσιλτιουπάν

Πρόεδρος Ιράν: H Τεχεράνη δεν θα συνομιλήσει ποτέ «υπό πίεση» με την Ουάσιγκτον

«Η  "μέγιστη πίεση" της Αμερικής προς το Ιράν είναι καταδικασμένη να αποτύχει»

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ