Ψυχαγωγία

Θοδωρής Μαραντίνης: Οι νέες πληροφορίες για τη φημολογούμενη νέα σχέση του

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν των frontman του συγκροτήματος, Onirama, να είναι ξανά ερωτευμένος λίγους μήνες μετά τον χωρισμό του από τη Σίσσυ Χρηστίδου.

Οι φήμες θέλουν τον τραγουδιστή να είναι ερωτευμένος με νεαρή τραγουδίστρια, μελαχρινή και εκκεντρική, η οποία κάνει τα πρώτα της βήματα στο τραγούδι και εμφανίστηκε στα Mad Video Music Awards.

Σύμφωνα με το Down Town Κύπρου, όντως ο Θοδωρής έχει γνωρίσει μια κοπέλα η οποία τυγχάνει να είναι συνάδελφός του όχι ιδιαίτερα γνωστή όμως, αλλά κανείς δεν είναι βέβαιος προς το παρόν αν πρόκειται για “σχέση”.

Ο ίδιος προτιμά να τηρεί σιγήν ιχθύος και προς το παρόν δεν θέλει να δώσει τροφή για περαιτέρω σχόλια. 

Επόμενο άρθρο

Νέα κόντρα ανάμεσα σε Νίνο και Γιάννη Βαρδή; Τα δημόσια σχόλια που αντάλλαξαν

Η φωτογραφία του Λιανού, το σχόλιο του Βαρδή και η απάντηση του Νίνο
14/08/2019 - 16:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στόλισε οικογενειακώς χωρίς...Μαραντίνη η Σίσσυ Χριστίδου (ΦΩΤΟ)

«Και του χρόνου παιδιά!!! #MerryChristmas» έγραψε στη λεζάντα της στο Instagram
26/11/2019 - 10:22

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Οι δημοσιογράφοι επέμεναν για μια απάντηση και η τραγουδίστρια ξεκαθάρισε!
22/11/2019 - 09:02

Πανικόβλητη η Χρηστίδου με το παιδί της - Οι σειρήνες πολέμου και το...καταφύγιο

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια για το ταξίδι της στο Ισραήλ
16/11/2019 - 11:00

Σίσσυ Χρηστίδου: Οι σειρήνες πολέμου στο Ισραήλ και το συγκλονιστικό μήνυμα της

Το ταξίδι της παρουσιάστριας με τον γιο της και οι στιγμές αγωνίας που βίωσαν
14/11/2019 - 11:49

Η Σίσσυ Χρηστίδου απαντά στις φήμες που την θέλουν ξανά ερωτευμένη!

Ο πρώην σύντροφος της, η επανασύνδεση τους και η απάντηση της
27/10/2019 - 14:33

Σίσσυ Χρηστίδου: Ξανά ερωτευμένη μετά τον χωρισμό από τον Μαραντίνη;

Οι φήμες για την προσωπική ζωή της παρουσιάστριας
23/10/2019 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Alpha στη Ζιμπάμπουε: Ένα μοναδικό ταξίδι με την Action Aid Ελλάδος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κλείνω τα μάτια...βλέπω τα χαμόγελα...τα βλέμματα...Πήγα φτωχή και έφυγα πλούσια"

Οι βροχές και οι καταιγίδες δίνουν σκυτάλη στην λιακάδα (BINTEO)

Πλημμυρισμένοι δρόμοι σε πολλές περιοχές της Κύπρου

Βρέθηκε 16χρονη μαθήτρια χτυπημένη σε ξενοδοχείο της Κακοπετριάς

Την εντόπισαν μέλη της Αστυνομίας και την μετέφεραν στο Νοσοκομείο Κυπερούντας
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Απογοητευμένος ο Γκουτέρες από το αποτέλεσμα της COP25

Αυτή η COP "αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση" σχολίασε η Ισπανίδα Υπουργός Περιβάλλοντος

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 21:15ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ