Ψυχαγωγία

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Μετά από 13 χρόνια, η παρουσιάστρια και ραδιοφωνική παραγωγός Λάουρα Νάργες προχώρησε σε μία τολμηρή αλλαγή στα μαλλιά της.

Αποχωρίστηκε το ξανθό χρώμα των μαλλιών της και το αντικατέστησε με ένα καστανό με ξανθές αντάυγεις.

Η Λάουρα ανάρτησε μία selfie της στο Instagram και τη φωτογραφία συνόδευσε με τα εξής λόγια:

«Βye bye blonde 💛 Hello there brunette look 🤎 Κι ´όμως, αυτή η αλλαγή ήρθε την στιγμή που έπρεπε και σηματοδοτεί μία νέα για εμένα αρχή… 13 χρόνια ξανθιά και επίσημα πια μία χαρούμενη μελαχρινή! Τί θα έκανα χωρίς εσένα Πικάσο των μαλλιών μου, μα πόσο με καταλαβαίνεις 👊🏻 Μία μέρα θα σας πω – διότι θέλω να το μοιραστώ μαζί σας – πως κατέληξα στην απόφαση αυτή 🤎»

Δείτε τη φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Η Στέλλα Μιζεράκη είναι ξανά ερωτευμένη και ιδού το νέο...αμόρε της (ΦΩΤΟ)

Έδωσε ακόμη μια ευκαιρία στον έρωτα μετά τον Πάνο Ζάρλα
22/05/2020 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ανατρεπτική αλλαγή στην εμφάνιση του Ιωαννίδη που δεν περίμενε κανείς (ΦΩΤΟ)

To ιδιαίτερο hairstyle που υιοθέτησε μετά την καραντίνα και οι πρώτες φωτογραφίες
01/06/2020 - 11:44

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

H Λεβάντε ζήτησε αλλαγή έδρας στην επανέναρξη της La Liga

Τα πολλά κρούσματα που υπήρχαν στην περιοχή της Βαλένθια ανάγκασαν αυτή την επιλογή
28/05/2020 - 09:44

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

3+1 χώροι διασκέδασης που δεν θα ανοίξουν στην τρίτη φάση χαλαρώσεων

Τι αναφέρει σε διευκρινιστική ανακοίνωση το Υπουργείου Υγείας για τις επιχειρήσεις

Αποζημιώσεις 247,000 ευρώ σε 67χρονο τραυματία από την φονική έκρηξη στο Μαρί

Την ώρα της έκρηξης οδηγούσε στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού-Λευκωσίας για να πάει δουλειά

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική για μεγάλη πυρκαγιά που ξέσπασε στη Μουτταγιάκα

H φωτιά μαίνεται σε πλαγιά βουνού - Στο σημείο πυροσβεστικές δυνάμεις
Ελλάδα

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ
Διεθνή

Σεισμός 6,5 Ρίχτερ «ταρακούνησε» την Ινδονησία

Μέχρι στιγμής δεν έχουν υπάρξει αναφορές για τραυματίες

Το μυστηριώδες βαν και το τηλεφώνημα τη νύχτα που εξαφανίστηκε η μικρή Μαντλίν

Ο βίος και η πολιτεία του Νο1 υπόπτου για την πολύκροτη υπόθεση, δεκατρία χρόνια μετά

ΗΠΑ: Μάχη για τη ζωή του δίνει Ελληνοαμερικανός αστυνομικός που πυροβολήθηκε

Δέχτηκε πυροβολισμό στο κεφάλι κατά τη διάρκεια επεισοδίων στο Λας Βέγκας

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ