Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει ο Χάρης Ρώμας: “Η αφορμή του χωρισμού μου ήταν το… εμβόλιο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χάρης Ρώμας βρέθηκε καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου, τη νύχτα της Δευτέρας, στο πλατό του The 2night Show στον ΑΝΤ1. Ο δημιουργός των μεγάλων τηλεοπτικών επιτυχιών μίλησε για όλους και για όλα ενώ αναφέρθηκε στην προσωπική του ζωή και τον πρόσφατο χωρισμό του ύστερα από 10 χρόνια.

Πιο συγκεκριμένα, ο Χάρης Ρώμας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ειπώθηκε ότι χώρισα λόγω του εμβολίου, πιστεύω όμως πως δεν έπρεπε να το πω. Αυτό ήταν μια αφορμή η οποία όμως ήταν πολύ περισσότερο ουσιαστική από αυτό που μοιάζει. Αυτό αποκαλύπτει έναν διαφορετικό κόσμο και έναν διαφορετικό τρόπο σκέψης».

«Γιατί δεν το είχαμε καταλάβει αυτό δέκα χρόνια; Γιατί υπήρχε μεγάλη αγάπη και μεγάλος έρωτας που όμως κάποιες διαφορετικές πλευρές, ο ένας του άλλου, αποφεύγεις να τις δεις» συμπλήρωσε με ειλικρίνεια ο καλλιτέχνης στο βραδινό σόου του Γρηγόρη Αρναούτογλου στον ΑΝΤ1. «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που δεν είμαι πια στα πατώματα. Και αυτό γιατί ξέρω πως ήρθε η στιγμή για το επόμενη βήμα το οποίο έχει ξεκινήσει ήδη».

«Είχα πολλές σχέσεις στη ζωή μου αλλά το drama δεν θέλω να μου ξανασυμβεί» παραδέχθηκε, επίσης, ο Χάρης Ρώμας.

Επόμενο άρθρο

Έξω φρενών ο Μπισμπίκης σε δημοσιογράφους: “Να εξαφανιστείτε..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους “τσάκωσαν” στο αεροδρόμιο της Αθήνας μετά την επιστροφή τους από την Κύπρο
07/12/2021 - 16:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aποκαλύπτει ο Χάρης Ρώμας: "Έχω δεχτεί δύο φορές σεξουαλική παρενόχληση...”

Όλα όσα αποκάλυψε για την δική του εμπειρία σε πρόσφατη συνέντευξη του
29/04/2021 - 12:42

Ξεσπά ο Χάρης Ρώμας για τον Λιγνάδη: "Κατρακυλάει από την κορυφή στον πάτο"

Όσα δήλωσε για τους "ψιθύρους" που άκουγε για τον ηθοποιό και σκηνοθέτη
27/02/2021 - 13:34

Ξεσπά ο Χάρης Ρώμας: «Αυτό είναι πρόστυχο, σιχαμερό και χυδαίο…»

Μιλάει “έξω από τα δόντια” για το εξώφυλλο που λέει «παιδόφιλος»
18/02/2021 - 15:29

“Ήταν πολύ σοκαριστικό…”: Σεξουαλική παρενόχληση αντιμετώπισε και ο Χάρης Ρώμας

Μιλά για το περιστατικό πρώτη φορά ανοιχτά σε τηλεοπτική εκπομπή και συγκλονίζει
06/02/2021 - 15:11

Αγνώριστος ο Χάρης Ρώμας σε ηλικία...18 ετών (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσιοποίησε από τα νεανικά του χρόνια!
16/07/2020 - 14:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Nα αφουγκραστούν επιτέλους τις ανησυχίες μας", λένε οι δάσκαλοι

Επαναξιολογούν την απόφαση για μονόωρη στάση εργασίας με φόντο το "test to stay"

Σε 63 τοποθεσίες "σταθμεύουν" αύριο οι μονάδες για δωρεάν rapid test (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Πού μπορούν οι δικαιούχοι να εξεταστούν για κορωνοϊό την Κυριακή

Nature: Η ιστορία της "παραλλαγής" Deltacron που δεν ήταν παραλλαγή

Ο Δρ.Κωστρίκης δηλώνει ότι ορισμένες πλευρές της αρχικής υπόθεσης του έχουν παρερμηνευθεί
Ελλάδα

Νίκος Δένδιας: "Η Ελλάδα δεν αφήνει αναπάντητη οποιαδήποτε πρόκληση"

Η Τουρκία συμπεριφέρεται ως παράγοντας αποσταθεροποίησης, αναφέρει ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Δικηγόρος 24χρονης: Συνελήφθη βασικός κατηγορούμενος για κύκλωμα μαστροπείας

Ραγδαίες εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα που ξεκίνησε

"Δεν βίασε μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου... Νόμιζα πως ήμουν καταδικασμένη"

Συγκλονίζει η κατάθεση της ανήλικης για τις στιγμές φρίκης που έζησε στα χέρια του ιερέα
Διεθνή

Υποχρεωτική η ενισχυτική δόση του εμβολίου από την 1η Μαρτίου στο Βέλγιο

Ποσοστό άνω του 53% του ενήλικου πληθυσμού έχει ήδη ολοκληρώσει τον εμβολιασμό του

Το χρονικό του Ουκρανικού: Πώς ξέσπασε η διένεξη και τι επιχειρεί ο Πούτιν

Ο παράγοντας ΗΠΑ, ο ρόλος της Ευρώπης και το ενδεχόμενο ρωσικής εισβολής στην περιοχή

Αρνήθηκε να φορέσει τη μάσκα του στη διάρκεια πτήσης και επιτέθηκε στο πλήρωμα

Πλέον κινδυνεύει να καταδικαστεί σε έως και 20 χρόνια κάθειρξη

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/01/2022 - 14:50ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΜΑ