Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει ο Aντίνοος Αλμπάνης:Η μάχη με το καρκίνο και οι χημειοθεραπείες-ΦΩΤΟ

Συγκινεί ο γνωστός ηθοποιός Αντίνοος Αλμπάνης με την ανάρτησή του στα social media, για την περιπέτεια υγείας του.

Ο ηθοποιός, ο οποίος έγινε γνωστός από τηλεοπτικές σειρές στην τηλεόραση και για τη σχέση του με τη Ντορέττα Παπαδημητρίου αυτό το διάστημα κάνει καλοκαιρινή περιοδεία σε όλη την Ελλάδα με την παράσταση «Ο κατά φαντασίαν ασθενής» του Πέτρου Φιλιππίδη.

ηξη

Ο Αντίνοος Αλμπάνης εδώ και σχεδόν δύο μήνες έχει ξυρίσει το κεφάλι του, γεγονός που πολλοί followers του στο instagram θεώρησαν ότι ήταν μία αλλαγή για το νέο θεατρικό ρόλο του.Όμως, ο ίδιος με ένα instastory του αποκάλυψε ότι το τελευταίο διάστημα κάνει χημειοθεραπείες. Συγκεκριμένα,ανέφερε:

«Ταλαιπωρημένος: Ασφαλώς. Πόνος στα κόκαλα: Ναι. Απώλεια γεύσης: ω ναι. Αλλά είμαι Νίντζα της χημειοθεραπείας».

Ο Αντίνοος έχει υποβληθεί σε ένα κύκλο χημειοθεραπειών και δίνει τη δική του μάχη με την ασθένεια.

ΙΟΛΥΗΚΙΛ

Επόμενο άρθρο

Οι διάσημοι επιλέγουν και στηρίζουν δημόσια...Μητροπολίτη Λάρνακας(ΒΙΝΤΕΟ)

Tί επιλέγει η παρουσιάστρια Άντρη Καραντώνη και ο ποδοσφαιριστής Ανδρέας Αβραάμ;
11/07/2019 - 18:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μίσησα τη μάνα μου, δεν ήθελα να την αγαπώ και να την...αγκαλιάζω"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κόπηκαν τα πόδια μου όταν έμαθα ότι είχα καρκίνο"- Συγκινεί η ιστορία του Sοl
15/10/2019 - 19:46

Θλίψη στην Ανόρθωση για τον χαμό του Αδάμου

Συλλυπητήρια ανακοίνωση εξέδωσε η ομάδα της Αμμοχώστου και έκανε γνωστή κουβέντα με παίκτη
10/10/2019 - 12:11

Πόπη Αβραάμ:"Ήταν σοκ-Δεν μου μίλαγε κανένας και ήταν σαν να μην υπήρχα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήθελα να φωνάξω ότι είμαι καλά..." - Όλα όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους
08/10/2019 - 15:37

Γιώτα Κουφαλίδου: Μας δείχνει το ξυρισμένο κεφάλι της όταν πάλευε με τον καρκίνο

Πρώτη φορά μας δείχνει φωτογραφία χωρίς μαντήλι και στέλνει το μήνυμά της
03/10/2019 - 09:31

Ανάκληση φαρμάκων από την κυπριακή αγορά μετά το διεθνή σάλο

Πρόκειται για προϊόντα που περιέχουν τη δραστική ουσία ρανιτιδίνη
20/09/2019 - 14:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άλλη μια ήττα για το κυπριακό χαλούμι

Με βούλα της ΕΕ στην αγορά το βουλγάρικο BBQLOUMI

Υπουργείο Εξωτερικών: Συστήνει προσοχή σε όσους ταξιδεύουν για Λίβανο

Έκλεισαν κύριες οδικές αρτηρίες όπως και ο δρόμος προς το αεροδρόμιο λόγω διαδηλώσεων

Υπό κράτηση 21χρονος για διαρρήξεις και κλοπές στην Πάφο

Συνελήφθη από την Ομάδα "Ζ" και βρέθηκαν στην κατοχή του κοσμήματα και ρολόγια
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Σιβηρία: Τουλάχιστον 13 νεκροί μετά την κατάρρευση φράγματος σε χρυσωρυχείο

Περισσότεροι από 270 άνθρωποι μετέχουν στις επιχειρήσεις έρευνας και διάσωσης

Brexit: Η πιο κρίσιμη ψηφοφορία στη σύγχρονη ιστορία της Βρετανίας

Ενώπιον της Βουλής των Κοινοτήτων η συμφωνία εξόδου από την ΕΕ

Ξεκόλλησε το τρυπάνι της NASA στον Άρη μετά από μήνες

Το τρυπάνι είναι το δεύτερο σημαντικό όργανο του InSight μαζί με τον ευαίσθητο σεισμογράφο

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ