Ψυχαγωγία

Συγκινεί η Xριστιάνα: “Στην πρώτη γέννα κινδύνεψα και εγώ αλλά κυρίως το… παιδί"

Σε εξομολογητική διάθεση βρέθηκε η αγαπημένη παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους, η οποία μεταξύ άλλων αποκάλυψε για πρώτη φορά ότι στην πρώτη της γέννα κινδύνεψε η ίδια αλλά και το παιδί με τη ζωή τους.

Με μια συγκλονιστική περιγαφή, σχολιάζει όλα όσα βίωσε. 

Δείτε όλα όσσα ανέφερε μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Περιμένει το δεύτερο παιδάκι του - Η τρυφερή ανακοίνωση

"Ο γιος μου είναι ο σκοπός μου. Ξέρω ότι είναι μια κλισέ δήλωση, αλλά είναι η αλήθεια!"
13/05/2021 - 10:47

Ελένη Μενεγάκη: Οι συγκινητικές φωτογραφίες από τη γέννηση του παιδιού της

Η « γιορτή της μητέρας» σήμερα και τα social media έχουν «πάρει» τις τελευταίες ώρες φωτιά
09/05/2021 - 17:34

Η Μαριάννα Παινέση έφερε στον κόσμο το μωράκι της (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα της λόγια και οι φωτογραφίες έξω από το μαιευτήριο
09/05/2021 - 10:25

Αντετοκούνμπο: «Αν ζητούσε ο γιος μου να αποσυρθώ, θα το έκανα την ίδια στιγμή»

Την απόλυτη προτεραιότητα που δίνει στο παιδί του φανέρωσε με δηλώσεις του ο Greek Freak
08/05/2021 - 09:22

"Αν ο σύντροφός μου...": O Καπουτζίδης απαντά στο ενδεχόμενο να αποκτήσει παιδί

Παραχώρησε συνέντευξη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στην εκπομπή “Τhe 2 night show”
07/05/2021 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρατείνεται η υποβολή αιτήσεων για παροχή κρατικής φοιτητικής μέριμνας

Δείτε τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το Υπουργείο Παιδείας για ακαδημαϊκό έτος 2020-2021

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για το SafePass και τα προσωπικά σου δεδομένα

Απαντήσεις σε ερωτήματα για την εφαρμογή και επιτήρηση των μέτρων κατά του κορωνοϊού

Έκθεση γεγονότων ζήτησε ο Αρχηγός για την αστυνομικό που "μπούκαρε" σε σχολείο

Φόρεσε την στολή ενώ βρισκόταν σε άδεια και διαμαρτυρόταν για το rapid test του γιου της
Ελλάδα

Γυρνάει σελίδα από σήμερα η Ελλάδα: Γέμισαν τα καράβια στο Λιμάνι του Πειραιά

Πανέμορφες εικόνες από την Νάξο΄- Ξενοδόχοι και εστιάτορες δεν σταματούν να χαμογελάνε

Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: Σήμερα το τελευταίο αντίο στην 20χρονη Καρολάιν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγική φιγούρα η μητέρα τη νεαρής που δολοφονήθηκε άγρια

55 νεκροί και 2167 νέα κρούσματα ανακοίνωσε η Ελλάδα

683 οι διασωληνωμένοι στις Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Χτυπήματα εναντίον θέσεων της Χαμάς από την ισραηλινή αεροπορία

160 μαχητικά αεροσκάφη συμμετέχουν στις επιχειρήσεις

Βρετανία: Ο εμβολιασμός απέτρεψε σχεδόν 12.000 θανάτους και 30.000 νοσηλείες

Η χώρα χορηγήσει στα δύο τρίτα του ενήλικου πληθυσμού της τουλάχιστον μία δόση εμβολίου

tv news

Η Μάγδα σε μια έκρηξη θυμού μαλώνει με τον Αιμίλιο. Φεύγοντας θολωμένη τρακάρει!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Αγγελική καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει εφόσον οι Αργυροί ξέρουν ποια είναι...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/05/2021 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ