Ψυχαγωγία

Στέλιος Ρόκκος: Απαντά στη μήνυση του ιερέα για το φιλί on air με τον Γεωργίου

Ο Στέλιος Ρόκκος μίλησε στην κάμερα του “Χαμογέλα και πάλι” και ξεκαθάρισε τη θέση του σχετικά με το φιλί on στον Ανδρέα Γεωργίου. Ο τραγουδιστής δήλωσε ενοχλημένος για την έκταση που έχει πάρει το συμβάν ενώ σχολίασε και την μήνυση που δέχθηκε από ιερέα.

«Το πρόβλημα δεν είναι ότι συζητάμε το 2022 για το φιλί, το πρόβλημα είναι ότι μου έστειλε μήνυμα ο Αντρέας Γεωργίου και μου είπε ότι έχει καθυστέρηση γιατί κι εγώ είμαι καρπερός. Σε αυτή την άτυχη στιγμή έχουμε βρεθεί όλοι μας. Εγώ έχω βρεθεί πολλές φορές, δηλαδή να πας να διπλοφιλήσεις κάποιον φίλο σου και την ώρα που πας να τον φιλήσεις στο μάγουλο, να γυρίσει εκείνος ατσούμπαλο, σε λάθος χρόνο και να συμβεί αυτό» δήλωσε αρχικά ο Στέλιος Ρόκκος.

 

Έπειτα συνέχισε αναφερόμενος στη μήνυση που δέχθηκε από ιερέα: «Υπάρχουν κάποιοι που το θεώρησαν ομοφυλοφιλικό αυτό, απρεπές, ένας παπάς θέλει να μας κάνει μήνυση, γιατί το είδαν τα παιδιά του. Αυτός πρέπει να δώσει εξηγήσεις στα παιδιά του. Εγώ τα δικά μου τα παιδιά δεν τα έχω μεγαλώσει να μισούν τη διαφορετικότητα, το χρώμα, τις πολιτικές πεποιθήσεις… Ας ηρεμήσουμε λοιπόν. Με κάνει και ντρέπομαι αυτό το πράγμα, που υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι και κυκλοφορούν ανάμεσά μας. Στενοχωριέμαι γι’ αυτούς που τους πείραξε».

Επόμενο άρθρο

«TET-A-TET στον ALPHA» με τη Mαργαρίτα, την κόρη του σπουδαίου Μίκη Θεοδωράκη!

Γιατί η μητέρα της δεν έχει μάθει ακόμη για το θάνατο του Μίκη;
29/05/2022 - 15:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου: Κάνει διακοπές στη… Γη της Ελιάς!

Στη περιοχή που διαδραματίζεται η ''Γη της Ελιάς'' βρίσκεται για διακοπές ο Γεωργίου
26/08/2022 - 08:25

Συγκινεί ο Ανδρέας Γεωργίου για τα 28 χρόνια από την απώλεια της μητέρας του

Ο Κύπριος σκηνοθέτης τιμά τη μνήμη της μητέρας του με μια όμορφη φωτογραφία τους
19/08/2022 - 16:53

Ανδρέας Γεωργίου: Επέστρεψε στην Κύπρο για διακοπές με ιδιαίτερη παρέα

Στη γενέτειρά του βρίσκεται ο γνωστός Κύπριος σκηνοθέτης για διακοπές
12/08/2022 - 11:37

Ο Ανδρέας Γεωργίου σε ένα μοναδικό ζεϊμπέκικο μετά το φινάλε του «X-Factor»

Τα κέφια του Ανδρέα Γεωργίου λίγο μετά τον τελικό
12/07/2022 - 09:50

Ανδρέας Γεωργίου: «Είχα βάλει το σπίτι μου υποθήκη για να πληρώσω κόσμο»

Η αποκάλυψη που έκανε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
30/05/2022 - 17:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας πυροβόλησε στον αέρα σε περιοχή στην Παλλουριώτισσα

Στο σημείο έφτασαν Αστυνομικές δυνάμεις, οι οποίες διεξάγουν έρευνες

Αυτούς αναζητεί η Αστυνομία για τα επεισόδια στο στάδιο ΑΕΚ Αρένα

Παρακαλείται οποιοσδήποτε γνωρίζει οτιδήποτε, να επικοινωνήσει με το ΤΑΕ Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

ΠΑΣΥΔΥ: Σε 48ωρη προειδοποιητική απεργία το προσωπικό των φυλακών

Καλούν τα μέλη να συμμετέχουν μαζικά στην προκηρυχθείσα κινητοποίηση
Ελλάδα

Μητσοτάκης: Κοντά στην επιστροφή των γλυπτών του Παρθενώνα η Βρετανία

Τι ανέφερε, μεταξύ άλλων, σε συνέντευξή του στη Sunday Times ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Φρίκη στα Χανιά: Γυναίκα κατήγγειλε τον βιασμό της από τέσσερα άτομα

Το ένα άτομο έχει ομολογήσει ότι βρισκόταν στο σημείο

Σεισμός 5 Ρίχτερ σημειώθηκε ανοιχτά της Κρήτης (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές
Διεθνή

Ρωσία: Η Δούμα ενέκρινε την προσάρτηση των 4 ουκρανικών περιοχών

Η Ουκρανία και η Δύση κατήγγειλαν τα δημοψηφίσματα ως καταναγκαστικά και παράνομα

Τσαβούσογλου: Υπέγραψε «συμφωνία για τους υδρογονάνθρακες» στη Λιβύη

Ασαφές προς το παρόν το περιεχόμενο της συμφωνίας

N. Stream: Η Νορβηγία αναπτύσσει στρατό σε μονάδες πετρελαίου και φυσικού αερίου

Σεισμολόγοι κατέγραψαν εκρήξεις στην περιοχή και η αστυνομία αρκετών χωρών ξεκίνησε έρευνα

tv news

«Η Γη Της Ελιάς» Β’ κύκλος

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των τελευταίων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/10/2022 - 19:00THE CHASE