Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: Τα νεύρα, οι κρίσεις πανικού, τα ξεσπάσματα και η...Δανάη Παππά

Αποκαλυπτικός ήταν ο Στέφανος Μιχαήλ στο περιοδικό Playboy, ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε πρώτη φορά ότι παθαίνει κρίσεις πανικού, ξεσπά σε δικά του άτομα ενώ σχολίασε και τη σχέση που φημολογούν ταν ότι ήταν με την Δανάη Παππά.

Για το αν έχει κουραστεί από τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Δανάη Παππά:

Τα προσωπικά είναι αυτά που πουλάνε. Γι’ αυτό και σε ρωτάνε πάντα οι δημοσιογράφοι. Είναι αναμενόμενο. Δεν το θεωρώ κουραστικό. Απλά νομίζω πως μετά τις πέντε φορές καλό είναι να σταματήσουν να το ρωτάνε και οι ίδιοι.

Για το αν την έχει ψωνίσει με τις επιτυχίες των τελευταίων ετών:

Δεν έχω χάσει ποτέ τον εαυτό μου για να φτάσω σε αυτό το σημείο. Όταν βλέπω τον κόσμο να με σταματάει για να βγάλει φωτογραφίες και να εκδηλώσει την αγάπη του, το θεωρώ τη μεγαλύτερη ανταμοιβή για έναν καλλιτέχνη. Γιατί σε κάνει να αισθάνεσαι ότι αρέσεις, ότι κάνεις σωστά τη δουλειά σου και επιπρόσθετα εγώ χαίρομαι διότι έχω διαπιστώσει ότι ο κόσμος με αναγνωρίζει και για το ήθος μου. Για τον Στέφανο, όχι για τον Αλέξανδρο ή για τον Νεκτάριο ως ρόλο. Κι αυτό είναι πολύ σημαντικό για μένα.

gth

Για το αν κάποια στιγμή ζορίστηκε με τις υποχρεώσεις στο «Τατουάζ»:

Είμαι πάρα πολύ αγχώδης. Είναι ελάττωμα αυτό. Και όταν αγχωθώ πολύ, με πιάνει πανικός. Έχω νεύρα και ξεσπάω σε ανθρώπους δικούς μου. Μάλιστα οι πρώτοι έξι μήνες του «Τατουάζ» ήταν οι πιο δύσκολοι. Θυμάμαι όταν ήμασταν στην Αγγλία για γύρισμα να με πιάνει πρώτη φορά κρίση πανικού. Έφυγα από το ξενοδοχείο και περπατούσα μέσα στη βροχή και σε άγνωστους δρόμους χωρίς να ξέρω πού πηγαίνω. Δυσκολευόμουν να αναπνεύσω και απλά περπάταγα.

Επόμενο άρθρο

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Όλα όσα αποκάλυψε για τη σεξουαλικότητά της και τον σύζυγό της Liam Hemsworth
12/07/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: "Προσβαλλόμουν. Ήθελα να αρπάξω το τηλέφωνο και να μιλήσω άσχημα"

Όσα δήλωσε για τα δημοσιεύματα που της χρεώνουν κάθε εβδομάδα διαφορετικό σύντροφο…
11/10/2019 - 08:51

Η Δανάη Παππά ανάρτησε πρώτη φορά φωτογραφία με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με τον αγαπημένο της από το ταξίδι της
10/09/2019 - 13:50

Δανάη Παππά: Παντρεύτηκε με τον σύντροφο της στην Αφρική; (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι τους και η φωτογραφία που δημοσίευσε ο σύντροφος της
04/09/2019 - 12:47

«8 ΛΕΞΕΙΣ»: Αντίστροφη μέτρηση για την μεγάλη πρεμιέρα!

Πρεμιέρα ...με σέξι γυναίκες σε ένα ερωτικό τρίγωνο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου
04/09/2019 - 11:54

Ο Στέφανος Μιχαήλ ξεκαθαρίζει για τις κρίσεις πανικού: "Πήρε μεγάλη έκταση"

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του στη σειρά "8 Λέξεις" και την προσωπική του ζωή
02/09/2019 - 15:05

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε κατάσταση σοβαρής υλικής στέρησης βρίσκεται το 10,5% του κυπριακού πληθυσμού

Στοιχεία με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα για την εξάλειψη της φτώχειας στις 17 Οκτωβρίου

"Τα μωρά είναι στη φυλακή": Δριμύ κατηγορώ από τον θείο του άτυχου Στυλιανού

Καταγγέλει παρανομίες και αδιαφορία από τις Υπηρεσίες Κοινωνικής Ευημερίας

Αντρέας Πενταράς: "Η Κύπρος δεν είναι Afrin. Η Κύπρος είναι η Ελλάδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σχόλιο του Αντιστράτηγου Εν Αποστρατεία για τη συμμετοχή των F-16 στο "Ατσάλινο Βέλος"
Ελλάδα

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου
Διεθνή

Βαρκελώνη: Τρίτη νύχτα συγκρούσεων μεταξύ διαδηλωτών και Αστυνομίας

Διχασμένοι οι Kαταλανοί από την καταδίκη σε ποινές φυλάκισης 12 αυτονομιστών πολιτικών

"Νέα, καταπληκτική συμφωνία" για το Brexit πέτυχαν Βρυξέλλες και Λονδίνο

Δίκαιη και ισορροπημένη συμφωνία λέει ο Γιούνκερ, ρίχνει το μπαλάκι στη Βουλή ο Τζόνσον

Μαραθώνιες διαβουλεύσεις για συμφωνία στο Brexit

Επίτευξη συμφωνίας ή υπαναχώρηση Τζόνσον για παράταση τα επικρατέστερα σενάρια

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/10/2019 - 14:40ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ