Ψυχαγωγία

Σάσα Σταμάτη: "Παντρεμένος υπουργός μου πρότεινε διήμερο στην Αράχωβα"

Άκρως αποκαλυπτική ήταν η Σάσα Σταμάτη στις τελευταίες τις δηλώσεις καθώς αποκάλυψε ότι παντρεμένος Υπουργός της πρότεινε να πάνε μαζί Σαββατοκύριακο. 

Η γνωστή δημοσιογράφος, βρέθηκε σε θεατρική πρεμιέρα και σε δηλώσεις της στις κάμερες αποκάλυψε ένα περιστατικό που της έχει συμβεί όταν τη ρώτησαν αν έχει δεχτεί ποτέ σεξουαλική παρενόχληση. Η ίδια δήλωσε: 

«Είχα μια συνέντευξη με έναν υπουργό, ο οποίος μου έκλεισε ραντεβού σε ένα μεζεδοπωλείο. Όλα καλά, κάναμε τη συνέντευξη, ευδιάθετος πολύ, κάναμε τη συνέντευξη, κάποια στιγμή μου λέει να σε πάμε στο αυτοκίνητο πιο κάτω, ήταν μαζί με τους αστυνομικούς του. Επειδή ήμουν λίγο μακριά, λέω ''ναι, οκ'', πάω να φύγω και μου λέει: ''εγώ πέρασα πάρα πολύ ωραία, κι αν θες μπορούμε το επόμενο σαββατοκύριακο να πάμε στην Αράχωβα''. Παντρεμένος με παιδιά…»

Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Η σχέση με την... Σκορδά και η απίστευτη απάντηση του!

Η ερώτηση που δέχτηκε και η ατάκα για την παρουσιάστρια: "Δεν είναι καν του γούστου μου"
18/10/2019 - 12:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάθε πως μπορείς και εσύ να μπεις στο "Battle of the Couples"

Ο τρόπος για να "εισβάλεις" στο πολυαναμενόμενο σόου
25/02/2021 - 11:34

Battle of the Couples: Αυτοί θα είναι οι κανονισμοί και οι δοκιμασίες του show

Η δοκιμασία της Σάσας, το τραπέζι της δύναμης, η τελετή των βραχιολιών και πολλά άλλα
23/02/2021 - 14:09

"Επίθεση" δέχτηκε η Σάσα Σταμάτη στην έπαυλη του "Battle of the Couples" (VID)

Δυο αγόρια…φρόντισαν να της κάνουν την επίσκεψη επεισοδιακή!
20/02/2021 - 13:22

Οι πρωταγωνιστές του Battle of the Couples παίρνουν τις θέσεις τους (ΦΩΤΟ+VID)

Ο Βασιλάκος στην αρένα και η Σταμάτη ως “Disco Girl” στην αγαπημένη της γωνιά στην έπαυλη
12/02/2021 - 14:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωτομηνιά... με χαλαρώσεις: Τι αλλάζει από σήμερα 1η Μαρτίου

Ποιοι τομείς επαναλειτουργούν και όσα επιτρέπονται με βάση το νέο διάταγμα του Υπ. Υγείας

55 χιλιάδες Κύπριοι πάσχουν από κάποιο είδος σπάνιας πάθησης (ΒΙΝΤΕΟ)

Παγκόσμια ημέρα σπάνιων γενετικών παθήσεων η σημερινή

Διατηρεί την αρνητική πρωτιά στις καταγγελίες η Λεμεσός με «δείπνα» και πάρτι

Οι έλεγχοι της Αστυνομίας θα συνεχιστούν και θα εντατικοποιηθούν
Ελλάδα

Αυξήθηκαν οι διασωληνωμένοι ασθενείς στην Ελλάδα, ανακοινώθηκαν 1.269 κρούσματα

Παραμένει τετραψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών κορωνοϊού

Αλλαγές στο Μαξίμου, παραιτήθηκε ο Εκπρόσωπος της ελλαδικής Κυβέρνησης

Ο Χρήστος Ταραντίλης επικαλέστηκε οικογενειακούς λόγους

Στο "κόκκινο" η Ελλάδα: Στα ύψη νεκροί και κρούσματα κορωνοϊού

Αφήνουν "κλειδωμένη" τη χώρα τα επιδημιολογικά δεδομένα των τελευταίων ημερών
Διεθνή

Γερμανία: Διακοπές με πιστοποιητικό εμβολιασμού συζητούν ταξιδιωτικοί οργανισμοί

Ελπίζουν σε ένα κύμα ταξιδιωτών για τη θερινή περίοδο, παρά τον υψηλό αριθμό κρουσμάτων

Εντυπωσιακές εικόνες: Ανακάλυψαν «άθικτο» ρωμαϊκό άρμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αρχαία Πομπηία εξακολουθεί να εκπλήσσει τους αρχαιολόγους και το παγκόσμιο

Όργιο φημών για τον Ερντογάν: Ο καρκίνος, η επιληψία και οι αποκαλύψεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονη η ανησυχία στην Τουρκία για την κατάσταση της υγείας του

tv news

Η Αγγελική μαθαίνει ποια είναι η κόρη της και το αποκαλύπτει στον Μιχάλη...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η εξέλιξη του χειρουργείου του Οδυσσέα στην Ελβετία τούς ταράζει όλους!

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/03/2021 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ