Ψυχαγωγία

Σάββας Πούμπουρας-Αρετή Θεοχαρίδη:Αυτό είναι το φύλο του παιδιού που περιμένουν!

Κοριτσάκι περιμένουν ο Σάββας Πούμπουρας και η Αρετή Θεοχαρίδη!

Το ζευγάρι τους τελευταίους μήνες πλέει σε πελάγη ευτυχίας καθώς περιμένουν με μεγάλη αγωνία να υποδεχτούν στον κόσμο το πρώτο τους παιδάκι. Η Αρετή διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και ο Σάββας Πούμπουρας μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ανακοίνωσε ότι περιμένουν κοριτσάκι ενώ στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε:

“Έρχεται κόρη.. Θα τα πληρώσω όλα.. Αξία; ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ! 😍👧🏻”!

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ... γυμνή στην αγκαλιά του Τράβις Σκοτ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και συγκέντρωσε εκατομμύρια likes σε μόλις λίγα λεπτά
11/09/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

Ο Σάββας Πούμπουρας έκανε...unfollow τον Τάσο Τρύφωνος - Όλο το παρασκήνιο

Ο λόγος που δεν θέλει να τον βλέπει στα social media και το τηλεφώνημα
27/02/2020 - 12:00

Συγκινεί ο Σάββας Πούμπουρας: "Είχαμε χάσει παιδί με την Αρετή"

Η αποτυχημένη εγκυμοσύνη, το άγχος, η νέα ζωή ως πατέρας και η γνωριμία με τη γυναίκα του
23/01/2020 - 13:53

Σάββας Πούμπουρας: Νανουρίζει την νεογέννητη κόρη του και "λιώνουμε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο και η..."πιστοποίηση" των καινούργιων ικανοτήτων του παρουσιαστή
06/01/2020 - 16:48

Η πιο γλυκιά στιγμή! Ο Σάββας Πούμπουρας αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη του(ΦΩΤΟ)

Προσπαθεί να κοιμήσει των 10 ημερών μωρό του και η γυναίκα του απαθανατίζει τη στιγμή
04/01/2020 - 13:38

Ο Σάββας Πούμπουρας ποζάρει για πρώτη φορά με τη νεογέννητη κόρη του(ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και η ευχή του για το 2020 που αξίζει να διαβάσεις
01/01/2020 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα ταξιδιωτική οδηγία από το Υπουργείο Εξωτερικών για τον κορωνοϊό

Αυτοπεριορισμό συστήνει το Υπουργείο σε όσους έρχονται από συγκεκριμένες χώρες

Υπ. Υγείας: Επεκτείνονται οι έλεγχοι σε επιβάτες που καταφθάνουν στην Κύπρο

Σιγκαπούρη και Χονγκ Κονγκ προστέθηκαν στη "λίστα" των χωρών

"Εσβησε" για πάντα το χαμόγελο της 37χρονης Νάγιας (ΦΩΤΟ)

Θλίψη στον προσφυγικό κόσμο της Γιαλούσας έφερε η είδηση θανάτου της
Ελλάδα

Αναστέλλονται όλες οι σχολικές εκδρομές από Ελλάδα προς εξωτερικό

Τι αποφάσισε Υπουργείο Παιδείας και Υπουργείο Υγείας

Έκλεισε το Τελωνείο Καστανέων στον Έβρο: Μεγάλος αριθμός μεταναστών στα σύνορα

Ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις στο σημείο - Εκτάκτως μεταβαίνει ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Πώς σχολιάζει ο Δήμαρχος Πατρέων τη ματαίωση του Καρναβαλιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει για τους καταστηματάρχες και την επανάληψη των καρναβαλικών εκδηλώσεων
Διεθνή

Ανακοινώθηκε ο πρώτος θάνατος Βρετανού επιβάτη του «Diamond Princess»

Ο άτυχος άνδρας βρισκόταν σε καραντίνα στο κρουαζιερόπλοιο

Το ΝΑΤΟ στο πλευρό της Τουρκίας καλεί Ρωσία και Συρία σε αποκλιμάκωση έντασης

Νεκροί 33 Τούρκοι και 16 Σύροι στρατιώτες κατά το τελευταίο 24ωρο

Άγκυρα: «Αν η κατάσταση χειροτερεύσει θα αυξηθούν οι ροές προσφύγων στη Δύση»

Με νέα του ανακοίνωση το Υπουργείο Εξωτερικών της Τουρκίας αναφέρεται στο μεταναστευτικό

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 28/02/2020 - 17:30DEAL