Ψυχαγωγία

Σ. Μιζεράκη: Το μήνυμα που μοιράστηκε ένα χρόνο μετά τον θάνατο του Ζάρλα (ΦΩΤΟ)

Σοκ είχε προκαλέσει ένα χρόνο πριν η είδηση πως ο Πάνος Ζάρλας άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο μετά από ατύχημα που είχε με τη μηχανή του.

Κανείς δεν ήθελε να πιστέψει την είδηση αυτή, πόσο μάλλον οι συγγενείς και φίλοι του αλλά και η τελευταία του σύντροφος, Στέλλα Μιζεράκη.

Η σχέση τους διακόπηκε λίγο πριν το μοιραίο ατύχημα ωστόσο το τελευταίο διάστημα είχαν έρθει και πάλι κοντά ο ένας στον άλλο.

Σήμερα, με αφορμή τη συμπλήρωση του ενός έτους από τον θάνατό του, η Στέλλα Μιζεράκη δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια κοινή τους φωτογραφία την οποία συνόδευσε με ένα πολύ τρυφερό μήνυμα.

«Ένας χρόνος ακριβώς χωρίς εσένα Πάνο… Όλα θυμίζουν σαν χθες όταν ξαφνικά πέταξες μακριά μας… Ήσουν ένας σπάνιος άνθρωπος που πέρασες από τη ζωή μας έτσι ξαφνικά και λάμπεις πάντα σαν αστέρι φωτεινό όσο μακριά κι αν βρίσκεσαι! Το λαμπερό χαμόγελό σου, έδινε λάμψη στο πέρασμά σου! Τώρα λάμπει όλος ο ουρανός! Ο θεός να σε έχει καλά και να αναπαύσει την ψυχή σου! Πάντα θα έχεις μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου! Σε αγαπώ!»

Δείτε την ανάρτησή της.

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Η Μενεγάκη μας έδειξε για πρώτη φορά την επιβλητική είσοδο της έπαυλης της(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με casual look και μας παρουσιάζει το στυλ που έχει επιλέξει για τον κήπο της
31/05/2020 - 13:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

20 νέα περιστατικά κορωνοϊού στην Ελλάδα και ένα νέος θάνατος

192 οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
30/06/2020 - 19:16

Στέλλα Μιζεράκη: Ο σύντροφός της έκανε τατουάζ το...πρόσωπό της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το σχέδιο που αποφάσισε να κάνει για να έχει την καλλονή πάντα μαζί του
30/06/2020 - 10:56

Έθεσε στόχους ο νέος πρόεδρος του σωματείου του Απόλλωνα

Το μήνυμα του νέου προέδρου του σωματείου των Λεμεσιανών
27/06/2020 - 20:26

Πένθος για τον Νότη Σφακιανάκη: "Έφυγε" από τη ζωή η μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Η δυσάρεστη είδηση γνωστοποιήθηκε μέσα από το επίσημο fan page του διάσημου καλλιτέχνη
27/06/2020 - 16:47

Το ύστατο χαίρε στον Νίκο Αλέφαντο (ΦΩΤΟ)

Σκεπάστηκε με τη σημαία του Ολυμπιακού το φέρετρο
27/06/2020 - 13:57

Σακίλ: «Μου λείπει ο Κόμπι»

Δε μπορεί να ξεπεράσει το χαμό του καλού του φίλου και πρώην συμπαίκτη του
27/06/2020 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό 7ήμερη κράτηση ο πατέρας της 49χρονης αρχιλογίστριας για την απάτη "μαμούθ"

Έρευνες έδειξαν ότι σε τρία χρόνια εκδόθηκαν 50 πλαστογραφημένες επιταγές προς όφελος του

Τι είναι η μέθοδος «pooling» και κατά πόσο είναι ασφαλής; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προτάθηκε σήμερα από το Λεόντιο Κωστρίκη κατά τη συνάντηση με τον ΠτΔ στο Προεδρικό

Αυγόρου: Η ιστορία των ηρώων των οποίων βεβηλώθηκαν οι τάφοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολύτεκνη μάνα και πολύτεκνος πατέρας που «έπεσαν» στη μάχη της Πλατείας
Ελλάδα

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458
Διεθνή

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

Ο Jean Castex ο νέος Πρωθυπουργός της Γαλλίας

Αναλαμβάνει μετά την παραίτηση του Έντουαρντ Φίλιπ

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 17:40DEAL