Ψυχαγωγία

Ρ. Φίλιπ: Δεν φαντάζεστε πόσο μεγάλο δωμάτιο έχει για τα...παπούτσια της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ραμόνα Φίλιπ μένει σπίτι και ακολουθεί αυστηρά τα μέτρα της Κυβέρνησης για αυτοπεριορισμό και αποφυγή των άσκοπων μετακινήσεων.

Φαίνεται πως η ίδια, έχει μέρες που εφαρμόζει την εν λόγω τακτική και ψάχνει δραστηριότητες για να περνά ευχάριστα την ώρα της, μια από αυτές ήταν η τακτοποίηση των παπουτσιών της, αλλά και η παρουσίαση της τεράστιας συλλογής υποδημάτων που διαθέτει μέσα από τα social media.

Η γνωστή σχεδιάστρια μόδας, με ένα στιγμιότυπο που δημοσίευσε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, απέδειξε για άλλη μια φορά τη στενή σχέση που έχει με τη μόδα και τις τελευταίες τάσεις της, το ακριβό του γούστο, αλλά και τα αναρίθμητα ζευγάρια παπουτσιών που έχει στη γκαρνταρόμπα, η οποία είναι σε μέγεθος κανονικού δωματίου.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Φαίη Σκορδά: "Εγώ το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ και…"

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια με τον κορωνοϊό και το άγχος κατά τη περίοδο καραντίνας
31/03/2020 - 12:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τορναρίτης σε ρόλο... κομμωτή βάφει τα μαλλιά της Ραμόνα Φίλιπ(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλη η διαδικασία και η βοήθεια της μικρής της κόρης, Νικόλ
12/04/2020 - 16:22

"Προκαλεί" ο Snik με την...τεράστια συλλογή παπουτσιών που διαθέτει (ΦΩΤΟ)

Μένει σπίτι και παρουσιάζει τα υποδήματα και το...ακριβό γούστο του
24/03/2020 - 07:50

Aθηνά Οικονομάκου: Mας δείχνει την εντυπωσιακή γκαρνταρόμπα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αξιοζήλευτο "Walking Closet" και...η τεράστια ποσότητα ρούχων που διαθέτει
31/12/2019 - 13:01

Tορναρίτης - Φίλιπ: Στην Ελβετία οικογενειακώς για...σκι (ΦΩΤΟ)

Οι ονειρεμένες διακοπές, το χειμωνιάτικο σαλέ και οι επιδόσεις τους στο...χιόνι
30/12/2019 - 15:39

Συγκλονίζει η Ραμόνα Φίλιπ: "Ο πατέρας μου ξεψύχησε στα χέρια μου σε τροχαίο"

22 χρόνια από τη μοιραία σύγκρουση με οδηγό την ίδια - Κατάθεση ψυχής από την σχεδιάστρια
27/12/2019 - 09:55

Η Ramona Filip αποκάλυψε την πραγματική της...ηλικία(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με μαμά και κόρη και εντυπωσιάζει για μια ακόμη φορά
04/12/2019 - 12:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλαγή στο πρόγραμμα των εξετάσεων απόλυσης ανακοίνωσε το Υπουργείο Παιδείας

Τι αναφέρεται για τη διενέργεια των Παγκυπρίων Εξετάσεων

Υπουργός Υγείας: "Είμαστε έτοιμοι για το μεγάλο βήμα προς όφελος των πολιτών"

Ικανοποιημένος ο Κωνσταντίνος Ιωάννου για την έναρξη της δεύτερης φάσης του ΓεΣΥ

Δεν εμπίπτει στις αρμοδιότητες του Κώστα Κληρίδη η "κόντρα" ΠτΔ-Γενικού Ελεγκτή

Παραπέμπει στο Ανώτατο Δικαστήριο σε περίπτωση που εγείρεται θέμα αμφισβήτησης εξουσίας
Ελλάδα

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του

"Προσβολή της διεθνούς κοινότητας" η ανάγνωση του Κορανίου στην Αγία Σοφία

Καταδικάζει το ελληνικό ΥΠΕΞ την φιέστα Ερντογάν για την Άλωση της Κωνσταντινούπολης

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων
Διεθνή

Είπε "όχι" η Γερμανίδα Καγκελάριος στην πρόσκληση Τράμπ για τη σύνοδο των G7

Επικαλέστηκε την πανδημία του κορωνοϊου και απέρριψε το ταξίδι στην Ουάσινγκτον

Νεκρος 19χρονος από αστυνομικά πυρά σε διαδήλωση για τον θανατο του Φλόιντ

Χάος από τις βίαιες συγκρούσεις και τα σοβαρά επεισόδια σε πολλές πολιτείες των ΗΠΑ

Σχεδόν 370 χιλιάδες νεκροί σε όλο τον κόσμο από την πανδημία του κορωνοϊου

Όλα τα νεότερα στοιχεία για τους ασθενείς, τα θύματα και τους αποθεραπευθέντες

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ