Ψυχαγωγία

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"

Αυτή είναι η ατάκα που έκανε την Χριστιάνα Αριστοτέλους εν ώρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μαζί με όλο το πάνελ της εκπομπής να γελάσουν και να μην πιστεύουν το άκουσμα της απάντησης υπαλλήλου πάγκου της λαϊκής.

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους επισκέφτηκε το πρωί την λαϊκή αγορά και όταν ανακοίνωσε ότι είναι από την εκπομπή της Χριστιάνας, η απορία ήταν εμφανής στο πρόσωπο του αφού είχε συνδέσει την παρουσιάστρια (ως φανατικός ΑΠΟΕΛίστας) με την τον Γιώργο Εφραίμ.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι... κομμένοι του Χατζηλούκα και η... πρώτη του Μακρή

Για πρώτη φορά στην αποστολή του ΑΠΟΕΛ στην Ευρώπη είναι ο Κύπριος ποδοσφαιριστής
12/12/2019 - 19:04

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο...πανηγύρι του συνοικισμού της(ΦΩΤΟ)

Με χαμόγελο συνεχίζει την "παράδοση" πολλών δεκαετιών
11/12/2019 - 19:57

Η "συγνώμη" της Ντόρις Κυριακίδου στη...μητέρα της Έλλη Κυριακίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου ένα ακόμα συγκλονιστικό show
28/11/2019 - 20:49

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ο άντρας μου δεν φόρεσε ούτε μισή ώρα τη... βέρα μας"

Όσα δήλωσε on air για το γάμο της αλλά και γιατί δεν φοράει τη βέρα της ούτε η ίδια
25/11/2019 - 18:39

Απούσα για δεύτερη ημέρα η Αριστοτέλους - Ποια την αντικατέστησε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γνώριμη γυναικεία παρουσία έκατσε στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/11/2019 - 12:57

H Aριστοτέλους ποζάρει με τη ρόμπα της και στολίζει για τα...Χριστούγεννα(ΦΩΤΟ)

38 και σήμερα για την πιο χαρούμενη γιορτή του χρόνου
17/11/2019 - 19:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο νεαρούς για πλαστά χαρτονομίσματα

Στην οικία του ενός βρέθηκε ακόμη ένα παρόμοιο χαρτονόμισμα

Διαμαρτύρονται κάτοικοι της περιοχής Σταυροβουνίου για το ασφαλτικό εργοστάσιο

Ζητούν από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας "να μην θυσιάσει την υγεία των παιδιών τους"

Καταγγελία για 34χρονη υπάλληλο για υπεξαίρεση 32 χιλιάδων ευρώ

Εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης εναντίων της και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου
Διεθνή

Κηπουρός ανακάλυψε κλεμμένο πίνακα του Κλιμτ αξίας 60 εκατ. ευρώ

Είχε κλαπεί 23 χρόνια πριν και βρέθηκε κατά λάθος

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η ΕΕ εκπροσωπεί μαξιμαλιστικά επιχειρήματα Ε/κ - Ελλάδας

"Η ΕΕ δεν έχει αρμοδιότητα στον καθορισμό των περιοχών θαλάσσιας δικαιοδοσίας"

Τουρκική Εθν.: «Βρώμικο παιχνίδι» η αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων

"Ως εθνοσυνέλευση, καταδικάζουμε έντονα και απορρίπτουμε την απόφαση της Γερουσίας"

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 15:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ